Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Nie żyje dwóch bohaterów uwielbianego serialu. Wstrząsające okoliczności śmierci. "Został brutalnie pobity"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.02.2024 13:22

Nie żyje dwóch bohaterów uwielbianego serialu. Wstrząsające okoliczności śmierci. "Został brutalnie pobity"

Fot. canva.com; Facebook/Pan z Lombardu
Fot. canva.com; Facebook/Pan z Lombardu

Nie żyje dwóch bohaterów uwielbianego przez internautów serialu “Prawdziwy lombard”. Krzysztof i Tomasz byli klientami tytułowego skupu. Okoliczności ich śmierci budzą przerażenie.

"Prawdziwy lombard" hitem sieci

“Prawdziwy lombard” to rodzaj internetowego reality show realizowanego w autentycznym lombardzie w Drezdenku, w województwie lubuskim. Widzowie serialu obserwują transakcje dokonywane w lokalu pomiędzy pracownikami a niezwykle sympatycznymi zazwyczaj klientami.

Program cieszy się wyjątkowo dużą oglądalnością. Odcinki oglądane są przez kilka tysięcy użytkowników, a niektóre z nich przekraczają nawet milionowe liczby wyświetleń. W listopadzie ubiegłego roku właściciel kanału na YouTube pochwalił się, że otrzymał od serwisu tzw. srebrny przycisk, który przyznaje się twórcom, których nagrania przekroczyły 100 tys. subskrypcji.

Niestety, w ostatnim czasie fani “Prawdziwego lombardu” musieli zmierzyć się z niezwykle przykrymi informacjami. Poinformowano o tragicznej śmierci dwóch znanych z serialu postaci.

Smutne wieści dla fanów "Na dobre i na złe". Jedna z największych gwiazd odchodzi z serialu Nadchodzą trudne chwile dla Katarzyny Cichopek. Cierpiała w ukryciu, a teraz zobaczy to cała Polska

Śmierć w "Prawdziwym lombardzie"

Mowa o Krzyśku i Tomku - dwóch mężczyznach, którzy pojawiali się na nagraniach “Prawdziwego lombardu”. Sympatyczni klienci budzili w widzach pozytywne emocje, nikt nie podejrzewał, że ich życie skończy się w tak nieoczekiwanie.

O odejściu bohaterów serialu poinformowano na Facebooku “Pan z Lombardu”. W poście przekazano również wiadomości na temat szokujących okoliczności zgonów obu mężczyzn.

Z głębokim smutkiem informujemy, że odeszli od nas dwaj klienci, którzy wystąpili w naszym serialu. Będzie nam ich bardzo brakowało. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi - czytamy.

Okoliczności śmierci klientów z "Prawdziwego lombardu"

W grudniu “Pan z Lombardu” informował o pobiciu Krzysztofa znanego ze swojego programu. Mężczyzna miał zostać wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i “walczyć o życie w szpitalu". Jak się okazało, niedawno zmarł również i Tomasz.

Krzysiek został brutalnie pobity, Tomek wyszedł ze szpitala, zasnął w fotelu i się nie obudził. Mikrofalówkę oddaliśmy mamie Krzyśka - napisano na profilu “Pan z Lombardu”.

Pod postem zaroiło się od setek komentarzy, w których fani serialu wyrażają swoje współczucie dla najbliższych zmarłych oraz ciepło wspominają swoich ulubieńców. Wielu z nich wciąż nie może pogodzić się ze stratą klientów “Prawdziwego Lombardu”.