Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Zagrała Jolkę w "Niani", a potem nagle zniknęła z ekranów. Tak dziś wygląda Iwona Wszołkówna
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 13.02.2024 15:31

Zagrała Jolkę w "Niani", a potem nagle zniknęła z ekranów. Tak dziś wygląda Iwona Wszołkówna

fot. "Niania" - materiały prasowe TVN
Jak dziś wygląda Jolka z "Niani"?, fot. mat. prasowe TVN, KAPiF

Iwona Wszołkówna zachwyciła widzów rolą w kultowej “Niani” i kilku innych popularnych serialach. Po jakimś czasie coraz rzadziej można było podziwiać ją na ekranie. Jak wygląda dziś aktorka?

Iwona Wszołkówna ograniczyła karierę zawodową

Iwona Wszołkówna ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie w 2000 r., a już cztery lata później zaprezentowała się całej Polsce w jednym z najwybitniejszych filmów Wojciecha Smarzowskiego, “Weselu”.

Rok później otrzymała rolę, z której dziś pozostaje najbardziej znana. Aktorka wcielił się w rolę charyzmatycznej Joli w serialu “Niania” z Agnieszką Dygant w roli głównej. Gwiazdę podziwiać mogliśmy również w “Camera Cafe” i “Tylko mnie kochaj”, jednak wkrótce coraz rzadziej zaczęła pojawiać się na ekranie. Wiemy, co się stało.

Sebastian Fabijański zrobił to dla roli w nowym serialu. Aż trudno uwierzyć na co się zdecydował Joanna Jędrzejczyk miała grać w serialu TVN. Straciła pracę przez... TVP. "To była wojna"

Związek Iwony Wszołkówny i Jerzego Bogajewicza

Niemałe kontrowersje wzbudził związek Iwony Wszołkówny z dużo starszym reżyserem Jerzym Bogajewiczem. Twórca, znany ze współpracy z Willemem Defoe i Mickey Rourke'iem, był o 27 lat starszy od aktorki.

Gwieździe zarzucano, że jej relacja ma posłużyć jedynie autopromocji. Ta okazała się jednak być niezwykle trwałą i zaowocowała narodzinami dwojga dzieci. To dla nich zrezygnowała z dalszego rozwoju kariery.

Swój czas wolę poświęcać dzieciom, a nie scenariuszom - mówiła w rozmowie ze “Światem Seriali”.

Jak dziś wygląda Iwona Wszołkówna?

Iwona Wszołkówna okazyjnie występowała jeszcze na ekranie kilka razy. Zagrała m.in. w “Pokaż kotku, co masz w środku”, “Żyć nie umierać”, czy w dwóch filmach Wojciecha Smarzowskiego.

Gwiazda wciąż przyjaźni się również z Agnieszką Dygant, z którą współpracowała podczas produkcji “Niani”. To właśnie dzięki aktorce możemy dowiedzieć się, jak wygląda dziś odtwórczyni roli Jolki.

W mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie obu pań. Choć Iwona Wszołkówna zdecydowała się na nieco ciemniejszą barwę włosów, nietrudno zauważyć, że nie postarzała się nawet o dzień i wciąż wygląda tak, jak wówczas, gdy poznaliśmy ją w serialu!

Iwona Wszołkówna
Iwona Wszołkówna, fot. KAPiF
Iwona Wszołkówna
Iwona Wszołkówna i Agnieszka Dygant, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, “Świat Seriali”

Tagi: TVN