Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Olek Sikora wskazał faworyta na Eurowizję. Kogo wysyła jako ekspert? „To nie jest pierwsza lepsza piosenka”
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.02.2024 22:22

Olek Sikora wskazał faworyta na Eurowizję. Kogo wysyła jako ekspert? „To nie jest pierwsza lepsza piosenka”

Olek Sikora
Olek Sikora, fot. KAPiF

O Olku Sikorze w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Najpierw pojawiały się doniesienia dotyczące tego, że łączy go coś więcej z telewizyjną partnerką Małgorzata Tomaszewską. Później prezenter zaskoczył wszystkich informacją o tym, jak zaczynał pracę w telewizji. Teraz natomiast wypowiedział się na temat innej znanej kobiety. Nie przebierał w słowach…

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora zwolnieni z TVP

Małgorzata Tomaszewska jest w zaawansowanej ciąży. Już od dawna planowała wziąć urlop, kiedy urodzi się jej córka. Okazało się jednak, że władze Telewizji Publicznej wyprzedziły ją w tych zamiarach. Prezenterka została oficjalnie zwolniona, mimo że jak podawał “Plotek” nie miała podpisanej umowy z TVP. Później wyszło na jaw, że Olek Sikora także chciał wziąć wolne w czasie, gdy Tomaszewska będzie rodziła, aby nie zostać bez pary.

Olek od dawna to planował. Chciał, by jego urlop zbiegł się w czasie z rozwiązaniem Małgosi, by nie został bez pary. Z nią się najlepiej czuje na ekranie. Prezenter liczył, że wróci po dłuższym urlopie i wszystko będzie jak dawniej. Niestety jego wizje nie zbiegały się z planami stacji –  mówił informator Plotka.  

Sikora jednak również musiał pożegnać się ze stacją. Małgosia i Olek świetnie dogadywali się na wizji. Nie uszło to również uwadze fanów programu. Głośno było o tym, iż między prezenterami jest coś więcej. Jak tak naprawdę wyglądają ich relacje?

Olek Sikora zapytany o Małgosię Tomaszewską. Rozwiał wszelkie wątpliwości na temat tego, co ich łączy Pilne oświadczenie ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej. W środku nocy prosiła o jedno

Relacja Małgorzaty Tomaszewskiej i Olka Sikory

Przed rewolucją, która nastąpiła w “Pytaniu na Śniadanie” partnerką telewizyjną Olka Sikory była Małgorzata Tomaszewska. Fani zaczęli spekulować, że ich relacja może nie być czysto zawodowa. Kiedy prezenter urządził na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi, internauci nie mogli nie zapytać o Tomaszewską. Wielu fanów było jednak bardzo zasmuconych odpowiedzią Sikory, który dosadnie wyjaśnił, że są tylko przyjaciółmi. 

Dobrze dograliśmy się w pracy, dość często nazywając się “telewizyjnym małżeństwem”. W życiu prywatnym przyjaźnimy się. Nie jesteśmy razem i nie… nie mamy dziecka, bo i taką teorię gdzieś słyszałem - wyznał Aleksander Sikora.
 

Teraz na Olka Sikorę czekają nowe wyzwania zawodowe. Zaczął angażować się w inny projekt. Co to takiego?

Olek Sikora wypowiedział się o Steczkowskiej

Od kiedy Artur Orzech odszedł z TVP w napiętej atmosferze, Olek Sikora wraz z Markiem Sierockim są odpowiedzialni za konkursy eurowizyjne. Były prowadzący “Pytania na śniadanie” po zwolnieniu ze śniadaniówki coraz więcej udziela się na mediach społecznościowych. Z tego powodu fani spytali go o Justynę Steczkowską, w kontekście jej występu na Eurowizji. Piosenka, którą chciałaby zaprezentować gwiazda, budzi wiele kontrowersji wśród słuchaczy. Sikora przerwał, więc milczenie i powiedział, co sam o niej myśli. 

To nie jest pierwsza lepsza piosenka wyciągnięta z zasobów komercyjnych rozgłośni. I dobrze! Bo musimy się czymś wyróżnić. W tym wypadku potencjał sięga iglicy wieżowca Eurowizji. Odważne brzmienie pełne szerokorozumianego artyzmu. Kolejna kwestia, niby banalna, ale nie zawsze oczywista. Talent. Justyna po prostu potrafi śpiewać. Na żywo brzmi jak z fonogramu, łącząc to z ruchem scenicznych, którego wielu polskich artystów się nie podejmuje. Całym sercem trzymam kciuki" - przekazał Aleksander.  

Poniżej link do piosenki Steczkowskiej.

Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF
Olek Sikora, fot. KAPiF