Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Agnieszka i Ola z "Klanu" pokazały nowe zdjęcie i wywołały wielkie poruszenie. Wyglądają jak bliźniaczki!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.02.2024 14:24

Agnieszka i Ola z "Klanu" pokazały nowe zdjęcie i wywołały wielkie poruszenie. Wyglądają jak bliźniaczki!

Paulina Holtz i Kaja Paschalska, fot. KAPiF
Paulina Holtz i Kaja Paschalska, fot. KAPiF

Kaja Paschalska i Paulina Holtz, które w “Klanie” wcielają się w siostry, córki Krystyny i Pawła Lubiczów, zamieściły w sieci wspólne zdjęcie. Fotografia wywołała wśród fanów ogromne emocje - aktorki wyglądają niemal identycznie!

"Klan". Siostry Lubicz na ekranie

“Klan” to dziś bez wątpienia serial kultowy. Obecny na antenie Telewizji Polskiej od 1997 r., niezmiennie przyciąga przed ekrany ogromną rzeszę widowni spragnionej poznania kolejnych losów rodziny Lubiczów, ich przyjaciół i krewnych.

Dla wielu gwiazd, które dorastały na planie telenoweli, okazała się ona przepustką do kariery. To właśnie w niej zadebiutowała chociażby Agnieszka Kaczorowska, dziś znana przede wszystkim jako tancerka.

“Klan” był również okazją do debiutu dla Kai Paschalskiej i Pauliny Holtz, które wcieliły się w nim w siostry - Olę i Agnieszkę Lubicz i szybko wzbudziły sympatię wśród widzów hitowej produkcji.

Nie żyje dwóch bohaterów uwielbianego serialu. Wstrząsające okoliczności śmierci. "Został brutalnie pobity" Smutne wieści dla fanów "Na dobre i na złe". Jedna z największych gwiazd odchodzi z serialu

"Klan". Kaja Paschalska i Paulina Holtz o cieniach sławy

Gdy “Klan” debiutował na ekranie TVP1, Paulina Holtz miała 20 lat, jej ekranowa siostra zaledwie 11. W wywiadach obie gwiazdy nie kryły, że zaangażowanie do serialu wiązało się dla nich z niemałym stresem.

To były inne czasy, inna świadomość, nie było takiego dostępu do informacji jak dziś. Myślę, że nikt specjalnie się nie zastanawiał, jak to powinno wyglądać i jaki to może mieć wpływ na psychikę małego, rozwijającego się człowieka - wspominała w rozmowie z “Wprost” Kaja Paschalska.

W wywiadzie udzielonym portalowi Onet, Paulina Holtz wyjawiła, że decyzję o podpisaniu kontraktu na rolę w “Klanie” pomogła jej podjąć mama.

Przyjechałam na casting – na rowerze, spocona, w podartych jeansach, z mokrymi włosami i bez makijażu – i za chwilę byłam przerażona. Podpisałam umowę na dwa lata! Spanikowana, zapytałam mamę: co robić? Powiedziała: "Spróbuj, najwyżej cię uśmiercą". Wtedy te dwa lata to była cała wieczność, dziś minęło ponad 25 lat i nadal gram Agnieszkę - opowiadała aktorka.

Agnieszka i Ola z "Klanu" po latach

W poniedziałek na profilu Pauliny Holtz na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z Kają Paschalską. Fotografia wzbudziła ogromny entuzjazm wśród fanów - kasztanowe włosy aktorek sprawiają wrażenie, jakby były bliźniaczkami!

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy wielbicieli gwiazd, którzy nie szczędzili pod ich adresem komplementów i ciepłych słów.

  • Piękne.
  • Która to Ola, a która to Aga, bo różnicy nie widzę?
  • Pięknie, jak siostry. Pamiętam wasze początki w “Klanie”.
  • Siostrzyczki! pięknie wyglądacie - czytamy we wpisach internautów.
Paulina Holtz i Kaja Paschalska
Paulina Holtz i Kaja Paschalska, fot. KAPiF
Paulina Holtz i Kaja Paschalska
Paulina Holtz i Kaja Paschalska, fot. KAPiF
Paulina Holtz i Kaja Paschalska
Paulina Holtz i Kaja Paschalska, fot. KAPiF

Źródło: “Wprost”, onet.pl, swiatgwiazd.pl

Tagi: Klan