Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "Klanu" wyremontowała mieszkanie… materiałami ze śmietnika. Efekt nie dla każdego
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.02.2024 09:40

Gwiazda "Klanu" wyremontowała mieszkanie… materiałami ze śmietnika. Efekt nie dla każdego

Paulina Holtz
Paulina Holtz, fot. Instagram

Paulina Holtz jest doskonale kojarzona przez widzów “Klanu". Ostatnio zaczęła dzielić się z fanami remontem swojego mieszkania. Niektóre jej działania wydają się być mocno niekonwencjonalne. Otóż gwiazda użyła nawet materiałów… ze śmietnika! Efekt? To trzeba zobaczyć. 

Paulina Holtz w "Klanie"

Paulina Holtz wygrała casting do roli Agnieszki Lubicz w serialu "Klan" w 1997 roku i od tego czasu nieprzerwanie występuje w tej produkcji Telewizji Polskiej. Udział w telenoweli przyniósł jej ogromną popularność, choć grała również w innych filmach i serialach. Dla wielu fanów zawsze pozostanie Agnieszką, córką Krystyny i Pawła Lubiczów. Ostatnio aktorka rozważała jednak możliwość odejścia z serialu.

Miałam jeden taki kryzys. Jak urodziłam córkę, to powiedziałam, że chyba już nie wrócę. No i zaczęły się rozmowy, żeby znaleźć jakąś nową Agnieszkę. Ale jakoś nie mogli, co - nie powiem - połechtało moje ego, wpaść na nikogo, kto miałby jakieś podobny rodzaj energii. To nawet nie chodzi o podobną fizyczność tylko o to, żeby to była osoba o takiej energii. I wówczas nie znaleźli takiej osoby, więc zapytali, czy nie mogła jeszcze zostać na trochę. W końcu jakoś się złamałam, bo w sumie byłam już związana bardzo z tym serialem trochę było mi przykro odchodzić – powiedziała w rozmowie z “Pomponikiem”.

Teraz Paulina Holtz bardzo skupiła się na remoncie swojego gniazdka.

Tak dziś wygląda Maciek z "Klanu". Ma już 35 lat. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił Iza Trojanowska o końcu serialu "Klan". Co dalej z kultową telenowelą?

Paulina Holtz relacjonuje remont mieszkania

W przeciwieństwie do niektórych innych celebrytów, Paulina Holtz mieszka w zwykłym bloku, a nie w luksusowym apartamentowcu, i ma oryginalne pomysły na remontowanie swojego mieszkania. Jakiś czas temu aktorka postanowiła zaprezentować swoją kuchnię obserwatorom.

No i nie mam kuchni. Nie mam, nie mam... Została zepsuta zmywarka - i tyle... - przekazała Paulina Holtz.

Widok pustych ścian i przestrzeni, z zaznaczoną na pierwszym planie zmywarką, zaskoczył internautów. Paulina Holtz już w grudniu minionego roku zdradziła plany remontu kuchni i zamierzała wymienić wyposażenie. Część z nich wystawiła na grupie na Facebooku "Uwaga, śmieciarka jedzie".  

Gwiazda zamówiła nowe wyposażenie, a w międzyczasie jej kuchnia została już zdemontowana przez profesjonalistów. Teraz Paulina Holtz oczekuje na nowe meble, które będą sercem jej domu. W tym czasie postanowiła podzielić się z fanami aktualnym stanem pomieszczenia, w którym znajduje się jedynie zepsuta zmywarka.

Jak się okazuje gwiazda “Klanu” stawia na ekologiczne rozwiązania. Wykorzystuje materiały, którym może dać drugie życie.

Paulina Holtz remontuje mieszkanie materiałami ze śmietnika

Prywatnie Paulina Holtz jest bardzo podobna do swojej postaci w serialu, co widać na przykładzie jej podejścia do renowacji kuchni.  Od grudnia poprzedniego roku starannie przygotowywała się do zmiany wystroju. 

Zanim zakupiła nowe sprzęty, dokładnie przejrzała stare rzeczy i przekazała je osobom potrzebującym. Co więcej, nawet jej szafki kuchenne nie trafiły do kosza, ponieważ Paulina Holtz przekazała je seniorom, którzy ich potrzebowali.

Szafki, blaty oraz piekarnik oddałam fundacji, która wyposażyła tymi sprzętami przestrzeń pod warsztaty dla seniorów

Dodatkowo Paulina Holtz zadbała o to, aby na podłodze pozostawić charakterystyczne płytki "gorseciki", ułożone w piękny geometryczny wzór. Aktorka dokładnie je oczyściła i odnowiła. Dzięki temu nadała im drugie życie, a sama cieszy się teraz stylową kuchnią – tego typu płytki są obecnie bardzo drogie i trudno dostępne. Co interesujące, w łazience Pauliny Holtz użyto płytek, które aktorka znalazła wyrzucone na śmietniku, czyli także nadała im nowe życie i wprowadziła do swojego domu element zaskakującej historii.    

Aby zrównoważyć wydatki, Paulina Holtz zainwestowała w modny i ekskluzywny okap kuchenny - urządzenie o futurystycznym, zaokrąglonym kształcie, utrzymane w delikatnym, miedzianym odcieniu, który pasuje do reszty wystroju. Tego rodzaju nowoczesne urządzenie kuchenne może kosztować znacznie ponad pięć tysięcy złotych. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda kuchnia Pauliny po remoncie, a jak wyglądała wcześniej. Biel zamieniła na zieleń i czerwień. 

Jak mieszka Paulina Holtz?, fot. Instagram
Jak mieszka Paulina Holtz?, fot. Instagram
Paulina Holtz, fot. Instagram
Paulina Holtz, fot. Instagram
Paulina Holtz, fot. Instagram
Paulina Holtz, fot. Instagram
Paulina Holtz, fot. Instagram
Paulina Holtz, fot. Instagram
Tagi: Klan