Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "Klanu" pokazała dom w rozsypce. Nie do wiary, jak mieszka aktorka
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.01.2024 18:25

Gwiazda "Klanu" pokazała dom w rozsypce. Nie do wiary, jak mieszka aktorka

Paulina Holz pokazała dom
Paulina Holz, fot. Instagram

Paulina Holtz jest gwiazdą serialu “Klan”. W produkcji gra od 1997 roku. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pochwaliła się fanom nietypowym wyznaniem. Niektórym wydaje się to szokujące. Jak mieszka? Szczegóły.

Paulina Holtz w "Klanie"

Paulina Holtz w 1997 roku wygrała casting do serialu “Klan”, do roli Agnieszki Lubicz. Od tego czasu niezmiennie występuje w produkcji Telewizji Polskiej. Udział w telenoweli przyniósł jej ogromną rozpoznawalność. Mimo że aktorka ma na swoim koncie udziały w innych produkcjach, to dla fanów na zawsze pozostanie Agnieszką, córką Krystyny i Pawła Lubiczów. 

Jakiś czas temu gwiazda myślała nad tym, by opuścić telenowelę. 

Miałam jeden taki kryzys. Jak urodziłam córkę, to powiedziałam, że chyba już nie wrócę. No i zaczęły się rozmowy, żeby znaleźć jakąś nową Agnieszkę. Ale jakoś nie mogli, co - nie powiem - połechtało moje ego, wpaść na nikogo, kto miałby jakieś podobny rodzaj energii. To nawet nie chodzi o podobną fizyczność tylko o to, żeby to była osoba o takiej energii. I wówczas nie znaleźli takiej osoby, więc zapytali, czy nie mogła jeszcze zostać na trochę. W końcu jakoś się złamałam, bo w sumie byłam już związana bardzo z tym serialem trochę było mi przykro odchodzić – powiedziała w rozmowie z “Pomponikiem”.

Tak dziś wygląda Maciek z "Klanu". Ma już 35 lat. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił "Dziś o 11:30 odeszła". Dorota Naruszewicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę

Wielka zmiana u Pauliny Holtz

Gwiazda w minionym roku dokonała spektakularnej zmiany w swoim wizerunku. Nową fryzurą pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Ciągle się nie mogę sobą rudą nacieszyć, a przez pomarańczowe zasłony jestem jeszcze rudsza! – wyznała na Instagramie.

Kilka dni później dodała kolejny post, a w nim porównała się do Kai Paschalskiej. Panie w “Klanie” grają siostry. A druga aktorka znana jest w branży ze swoich rudych włosów. 

BRAKING NEWS! Po 26 latach okazało się, że siostry Lubicz są do siebie podobne!!! Widzowie w szoku! Siostry w jeszcze większym! – pozwoliła sobie na żart Paulina Holtz.

W ostatnim czasie gwiazda na jednym z InstaStories pochwaliła się fanom, jak mieszka. To wielkie zaskoczenie. 

Jak mieszka Paulina Holtz?

Gwiazda “Klanu” chętnie dzieli się z licznymi fanami na Instagramie życiem prywatnym. Jakiś czas temu chwaliła się, że znalazła idealne kafle z odzysku “wprost ze śmietnika”. Paulina Holtz w przeciwieństwie do innych gwiazd nie mieszka w luksusowym apartamentowcu, a zwykłym bloku i ma osobliwe pomysły, jeśli chodzi o remontowanie własnych czterech ścian. Aktorka zdecydowała się teraz pokazać obserwującym, jak wygląda jej kuchnia.

No i nie mam kuchni. Nie mam, nie mam... Została zepsuta zmywarka - i tyle... - przekazała Paulina Holtz.

Widok pustych ścian i przestrzeni oraz znajdującej się w środku kadru zmywarki zaskoczył internautów. 

Holtz w grudniu minionego roku chwaliła się, że zamierza przeprowadzić remont kuchni. Zdecydowała się tym samym na wymianę wyposażenia. Część z nich wystawiła na grupie, na Facebooku “Uwaga, śmieciarka jedzie”.

Gwiazda zamówiła nową zastawę, w tym czasie jej kuchnia została już zdemontowana przez profesjonalistów. Teraz, Paulina Holtz czeka na nowe meble, które znajdą się w sercu jej domu. W tym czasie zdecydowała się podzielić z fanami, jak wygląda to pomieszczenie i znajdująca się w nim jedynie zepsuta zmywarka, jak powiedziała aktorka. 

Holtz jest znana z tego, że daje drugie życie różnym przedmiotom. To jest świetne podejście w  czasach konsumpcjonizmu.

Gwiazda
Gwiazda "Klanu" pokazała dom w rozsypce. Nie do wiary, jak mieszka, fot. Instagram
Gwiazda
Gwiazda "Klanu" pokazała dom w rozsypce. Nie do wiary, jak mieszka, fot. Instagram
Gwiazda
Gwiazda "Klanu" pokazała dom w rozsypce. Nie do wiary, jak mieszka, fot. Instagram
Gwiazda
Gwiazda "Klanu" pokazała dom w rozsypce. Nie do wiary, jak mieszka, fot. Instagram
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Paulina Holtz, fot. KAPiF
Tagi: Klan