Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Oni nie mają szans w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto odpadnie na samym początku? Dla tych gwiazd to nie są dobre wieści
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 01.03.2024 21:27

Oni nie mają szans w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto odpadnie na samym początku? Dla tych gwiazd to nie są dobre wieści

Kto jako pierwszy odpadnie z Tańca z Gwiazdami 2024?
Kto jako pierwszy odpadnie z "TzG"?, fot. mat. prasowe Polsat

Miłośnicy “Tańca z Gwiazdami” w końcu się doczekali. Już w najbliższą niedzielę na głównej antenie Polsatu wyemitowany zostanie na żywo pierwszy odcinek nowej edycji show. Wiadomo już nie tylko, kto ma największe na zdobycie Kryształowej Kuli, ale także, kto najprawdopodobniej jako pierwszy pożegna się z programem. Domyślacie się, o kim mowa?

Wielki powrót "Tańca z Gwiazdami"

Jak obiecał, tak zrobił. Krótko po tym jak Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego Telewizji Polsat, ogłosił, że postawił sobie za cel przywrócić “Taniec z Gwiazdami” do jego dawnej świetności. W tym celu postanowił mocno odświeżyć format oraz postarać się o wyjątkowo mocny skład uczestników. Choć zajęło mu to nieco więcej czasu, niż początkowo zakładano, misja finalnie zakończyło się wielkim powodzeniem.

W nadchodzącej, pierwszej od półtora roku odsłonie polskiej wersji “Dancing with the Stars” faktycznie wystąpią pierwszoligowe postaci rodzimego show-biznesu. Swoje umiejętności taneczne na parkiecie zaprezentują m.in. dziennikarz Filip Chajzer, celebrytka i osobowość telewizyjna Dagmara Kaźmierska, a także topowa influencerka Julia Kuczyńska, znana lepiej jako Maffashion.

Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką. Teraz nie ucichną plotki. Fanka: "To nie przypadek" Polsat ruszył ze sprzedażą biletów na widownię "Tańca z Gwiazdami". Internauci ostro komentują ceny wejściówek

Kto wygra "Taniec Gwiazdami" 2024?

Premierowy odcinek wiosennej odsłony “Tańca z Gwiazdami” dopiero w najbliższą niedzielę, ale bukmacherzy już teraz doskonale wiedzą, kto ma największe szanse na wygraną.

W najnowszych notowaniach zdecydowaną faworytką jest piosenkarka Roksana Węgiel. Jej aktualny kurs na stronie STS to 2,75. Po piętach drepcze jest aktor Maciej Musiał, którego kurs to 4.00. Zdaniem bukmacherów to właśnie ta dwójka najprawdopodobniej znajdzie się w wielkim finale show i powalczy o główną nagrodę. Zdaniem bukmacherów spore szanse na sukces w “TzG” ma także wspomniana wcześniej Maffashion (kurs 5.00). 

KAPIF_1000pix_K1154525F.jpg
Uczestnicy “Tańca z Gwiazdami” 2024, fot. KAPiF

A kto zdaniem ekspertów ma najmniejsze szanse na sięgnięcie po Kryształową Kulę i szybko pożegna się z show? Sprawdźcie poniżej.

Kto jako pierwszy odpadnie z "Tańca z Gwiazdami" 2024?

Najniżej w rankingu bukmacherów na ten moment plasują się Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Beata Olga Kowalska. Według ekspertów, to właśnie była prowadzącą polskiej edycji “Magii nagości” najpewniej jako pierwsza pożegna się z programem.

Za kogo najmocniej trzymacie kciuki w tej edycji “TzG”?

KAPIF_1000pix_K1154537F.jpg
Beata Olga Kowalska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1155178F.jpg
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1155181F.jpg
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1155177F.jpg
Maciej Musiał i Julia Kuczyńska, fot. KAPiF