Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Dorota Wellman w nowym duecie w "Dzień Dobry TVN". To z nim poprowadziła śniadaniówkę
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 12.03.2024 13:20

Dorota Wellman w nowym duecie w "Dzień Dobry TVN". To z nim poprowadziła śniadaniówkę

Marcin Prokop
Dorota Wellman Marcin Prokop, fot. Instagram/|KAPiF

Dorota Wellman na jakiś czas zniknęła z “Dzień Dobry TVN”. Po dłuższej przerwie wróciła do programu, ale nie pojawiła się u boku Marcina Prokopa. Towarzyszył jej inny prowadzący. Co na to widzowie?

Dorota Wellman w "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman od kilkunastu lat jest związana z “Dzień Dobry TVN. Ulubienica widzów zadebiutowała jednak w innej śniadaniówce. Pierwsze kroki stawiała w ”Pytaniu na śniadanie" wspólnie z Marcinem Prokopem. 

Duet z miejsca podbił serca widzów i byli tak dobrzy, że natychmiast zainteresowała się nimi konkurencja. Nie wahali się, aby przyjąć ofertę od TVN i tak od lat stanowią świetny i według widzów nierozerwalny duet w “DDTVN”. 

Cenię sobie różnorodność tematów i spotkania z ludźmi, których nigdy bym nie spotkała. I Marcina Prokopa, a to najważniejsze spotkanie w moim życiu. Jesteśmy ze sobą 20 lat. Normalnie ludzie tyle nie żyją, więc powinniśmy dostać medal kartofla za długie telewizyjne życie - powiedziała w rozmowie z reporterem “DDTVN”.

Kiedy nagle ulubienica widzów zniknęła z ekranów, fanom nie było do śmiechu. Co się działo?

Koszmarna wpadka Skórzyńskiego w "DDTVN". Gość zwrócił mu uwagę na antenie Nieoczekiwany debiut nowego duetu w "DDTVN". Od razu zaczęło się od spektakularnej wpadki

Dorota Wellman zniknęła z"DDTVN"

Dorota Wellman jakiś czas temu zniknęła z “DDTVN”. Marcin Prokop na ekranie pojawiał się u boku innych prowadzących. Towarzyszył mu między innymi Damian Michałowski, ale też Gabi Drzewiecka, która latem prowadziła “Dzień Dobry Wakacje”. 

Pytanie widzów jednak nie ustawały. Pod postami w sieci nieustannie dopytywali o to, co dzieje się z Dorotą. w końcu Marcin Wellman na antenie przekazał, że ma problemy ze zdrowiem. 

Prawdziwa informacja jest taka, że zamknąłem ją w piwnicy, bo Gabi Drzewiecka bardzo prosiła, żeby poprowadzić ze mną program. Więc sorry Dorotka, zaraz wracam i cię wypuszczę - żartował na wizji.

W rzeczywistości sytuacja Doroty Wellman jest jednak nieco poważniejsza. Marcin Prokop przyznał widzom, że jego programowa koleżanka zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Dorota dzisiaj miała migrenę i dlatego nie przyszła do pracy - przyznał.
 

Po długiej przerwie Dorota znowu wróciła do pracy, ale już z innym prowadzącym. 

Dorota Wellman z nowym prowadzącymj w "Dzień Dobry TVN"

Ostatnie miesiące w “Dzień Dobry TVN” to spore roszady, dlatego fani drżeli o przyszłość swoich ulubionych par. Pracę swego czasu straciło aż pięć osób i pojawiły się nowe duety. 

Jednak to nagłe zniknięcie Doroty okazało się dla widzów prawdziwym ciosem. Po tygodniach przerwy wróciła na wizję, ale nie poprowadziła śniadaniówki u boku Prokopa. Towarzyszył jej Krzysztof Skórzyński, który zwykle jest w parze z Ewą Drzyzgą, a ta jak wiemy, przebywa USA, skąd relacjonowała galę Oscarów

Spędzamy wtorek z wyjątkową parą. Jesteście z nami? - zapowiedziano ich na Isnatgramie.

Jak zareagowali widzowie na nowy duet w “Dzień Dobry TVN”. Szybko okazało się, że przypadł im do gustu, co wyrazili w komentarzach. 

  • Idealny duet. 
  • Ewa Drzyzga już by mogła zostać w tych Stanach.
  • Uwielobiam was. 
  • Wspaniale wyglądacie. 
  • Dobrze, że pani wróciła.

Pod wspólną fotografią prowadzących próżno szukać krytyki. 

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, fot. Instagram Dzień Dobry TVN
Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, fot. Instagram Dzień Dobry TVN
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF