Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Tak Cichopek zachowywała się za kulisami "PnŚ", fot. KAPiF
24.01.2024 11:00 Tak Cichopek zachowywała się za kulisami "Pnś". Wyszła cała prawda o współpracy z byłą prowadzącą

Katarzyna Cichopek nie poprowadzi już “Pytania na śniadanie”. Decyzją TVP, prezenterka została zwolniona z programu wraz z partnerującym jej Maciejem Kurzajewskim. Tymczasem współpracownicy gwiazdy postanowili wyjawić, jak gospodyni zachowywała się za kulisami show.

Tomasz Kammel
24.01.2024 09:14 Tomasz Kammel traci posadę w "Pnś". Nowa szefowa nie zostawiła żadnych złudzeń

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej popularnych prezenterów Telewizji Polskiej, który od ponad dekady współpracował z "Pytaniem na śniadanie". Ostatnie zmiany sprawiły, że widzowie coraz rzadziej obserwowali go u boku Izabelli Krzan. Teraz wszystko jest już jasne. Szefowa programu zdradziła los prowadzącego śniadaniówki. Co się z nim stanie?

Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "PnŚ", fot. KAPiF
24.01.2024 08:37 Ciężarna Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "PnŚ". Oświadczenie, po którym pęka serce

Małgorzata Tomaszewska, podobnie jak wiele innych gwiazd “Pytania na śniadanie”, żegna się z programem. Prezenterka, która za trzy tygodnie wyda na świat swoje drugie dziecko, po raz pierwszy zabrała głos w sprawie.

Pytanie na śniadanie
24.01.2024 08:03 Była gwiazda "M jak Miłość" poprowadzi "Pnś"? Już zareagowała na propozycję z TVP

W gronie prowadzących "Pytania na śniadanie" zachodzą ciągłe zmiany. Widzowie w ostatnich dniach pożegnali prawdziwe gwiazdy stacji. Teraz muszą przyzwyczaić się do nowych par. Okazuje się, że propozycję śniadaniówki otrzymała także była już gwiazda "M jak miłość". Zobaczymy ją o poranku?

Pytanie na śniadanie
23.01.2024 19:37 Największe wpadki w historii "Pytania na śniadanie". Padniecie przy "porodzie" Kurzajewskiego, a to dopiero początek

W „Pytaniu na śniadanie” nie brakowało wpadek i dziwnych sytuacji. W wielu z nich brali udział prowadzący Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Czy z nową ekipą się to zmieni? Poniżej lista najbardziej pamiętnych afer w śniadaniówce TVP.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
23.01.2024 11:11 "Dziękujemy". Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Właśnie pożegnali się z widzami

Ostatnie zmiany w "Pytaniu na śniadanie" dotknęły nawet największych gwiazd stacji telewizyjnej. Wiadomo co dalej z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Jeden z najsłynniejszych duetów TVP właśnie pożegnał się z fanami. Wydali oświadczenie.

Joanna Kurska
22.01.2024 08:21 Joanna Kurska straciła cierpliwość. Ostro skrytykowała nową ekipę "PnŚ". "To świadczy o braku szacunku do widzów"

Widzowie TVP od kilku dni muszą zapoznać się z zupełnie nową odsłoną porannego programu "Pytanie na śniadanie". Rewolucja wśród prowadzących wywołuje ogromne emocje. Zmiany w show skomentowała właśnie Joanna Kurska, która była kiedyś szefową show. Dziennikarka nie pozostawiła suchej nitki na nowych gwiazdach śniadaniówki. Co im zarzuciła?

Klaudia Carlos i Robert El Gendy
21.01.2024 09:09 Afera z nowymi prowadzącymi."Pytanie na śniadanie" wydało oficjalny komunikat

W popularnym programie “Pytanie na śniadanie” co rusz zachodzą zmiany. W ciągu miesiąca z formatem pożegnało się wiele dotychczasowych gwiazd, a zastępują je nowe. Jedna z nowych par spotkała się z atakiem. Szybko wydano oficjalny komunikat.

Pytanie na śniadanie
20.01.2024 14:25 Trzecia nowa para w „Pytaniu na śniadanie”! Wiemy, kiedy zadebiutuje. Konkurencja chce przejąć jedną ze „starych” gwiazd

“Pytanie na śniadanie” po zmianie władzy przechodzi prawdziwą rewolucję. Z programu znikają kolejne osoby, a zastępują je powracające gwiazdy, lub prezenterzy z innych stacji telewizyjnych. Już wiemy, że do obsady dołączy kolejna para. Pojawiły się też informacje o Izabeli Krzan. 

"Pytanie na Śniadanie"
20.01.2024 08:02 Zwolnili ulubioną parę widzów "PnŚ"? On nie chciał pojawiać się bez niej na ekranie. Fani załamani

Rewolucja w Telewizji Publicznej wciąż trwa. Doszło do wielkiej fali zwolnień, która nie ominęła również “Pytania na Śniadanie”. Niedawno informowano o wypowiedzeniu umowy takim gwiazdom jak Ida Nowakowska czy Robert Rozmus. Teraz jednak okazuje się, że to nie koniec wielkich roszad w TVP. Zwolniono kolejną parę. 

Kto w "PnŚ"?
19.01.2024 21:16 Wiemy, z kim Klaudia Carlos poprowadzi "PnŚ"! Wielki powrót gwiazdy zwolnionej przez Kurskich!

Zmiany w “Pytaniu na śniadanie” zaskakują. Nowe gwiazdy poprowadzą program. Znamy nowe nazwisko, bardzo znane zresztą, które zasili obsadę! Oto szczegóły.

Joanna Górska i Robert Stockinger – debiut w Pytaniu na śniadanie
19.01.2024 10:13 Debiut byłych gwiazd TVN w "PnŚ". Przywitali się takimi słowami, że widzowie od razu zaczęli się skarżyć. "Tęsknimy za Idą i Tomkiem"

“Pytanie na Śniadanie” to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. W obliczu wielkich zmian spowodowanych październikowymi wyborami w śniadaniówce również nastąpiły roszady. Ostatnio powitano nowych prowadzących. Część fanów jest oburzona tą zmianą. 

Pytanie na śniadanie
19.01.2024 09:09 Pogrom w "Pytaniu na śniadanie" trwa nadal. Zwolniono kolejną gwiazdę, a to jeszcze nie koniec zmian

Widzowie "Pytania na śniadanie" muszą przygotować się na szereg zmian w porannym programie. Z wejściami antenowymi pożegnała się rzesza znanych twarzy, do której właśnie dochodzi kolejne nazwisko. Szefowa śniadaniówki opowiedziała o przyszłości formatu. Poznany wielu nowych prowadzących.

Kolejna gwiazda w "Pytanie na śniadanie"
18.01.2024 17:13 Kolejna gwiazda TVN przechodzi do "Pytania na śniadanie". To nazwisko doskonale znacie

Zmiany w Telewizji Polskiej nadal trwają. W ostatnim czasie zniknęło sporo twarzy, które uznawane za gwiazdy stacji. Właśnie podano nazwisko nowej prowadzącej “Pytanie na śniadanie”. Ta twarz jest dobrze znana widzom.

Ida Nowakowska
18.01.2024 14:38 To ona zastąpi Idę Nowakowską w "Pytaniu na śniadanie"? Przez lata była gwiazdą konkurencyjnej stacji

Za zmianami w Telewizji Polskiej trudno nadążyć! Ledwo co media obiegły wieści o zwolnieniu dwóch prezenterek “Pytania na śniadanie”, a już docierają do nas doniesienia o nowej gwieździe. Kogo już niedługo zobaczymy w śniadaniówce?

Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska zwolnione
18.01.2024 07:24 Dwie kolejne prezenterki zwolnione z "Pytania na śniadanie". Takich roszad nikt się nie spodziewał

Po zmianach w TVP pracownicy nie mogą nawet na chwilę odetchnąć. Co jakiś czas pojawiają się wieści o kolejnych zwolnieniach lub spektakularnych powrotach. Teraz wiadomo, że z posadą żegnają się dwie prezenterki “Pytania na śniadanie”. Kto stracił pracę w śniadaniówce TVP?

Pytanie na śniadanie
17.01.2024 14:16 Jest nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie". To gwiazda "DDTVN"! Transfer roku

Gwiazdy "Pytania na śniadanie" muszą mieć się na baczności. Właśnie powiadomiono o największym transferze dziennikarskim pomiędzy konkurencyjnymi stacjami. Do śniadaniówki TVP ma dołączyć członek produkcji "Dzień Dobry TVN". Zdradzono szczegóły przeniesienia. Kogo zobaczymy niedługo w publicznej telewizji?

Maciej Kurzajewski / Katarzyna Cichopek
15.01.2024 16:09 "Aż się wierzyć nie chce". Maciej Kurzajewski przekazał to na koniec programu. Smutne wieści

Maciej Kurzajewski zaskoczył dziś wszystkich na wizji. Katarzyna Cichopek nie rozumiała zupełnie, dlaczego jej partner to powiedział. Co wydarzyło się w „Pytaniu na śniadanie”?

Tomasz Kammel o pracy w TVP
15.01.2024 07:58 Fani pytają Tomasza Kammela, co dalej z jego pracą w "Pytaniu na śniadanie". Gwiazdor TVP postawił sprawę jasno

Tomasz Kammel pracę w TVP rozpoczął jeszcze pod koniec lat 90. i obecnie jest jednym z najpopularniejszych prezenterów stacji. Niestety wraz z nowym rokiem zaczął coraz rzadziej pojawiać się w popularnych programach. Fani martwią się, że dołączył do grona zwolnionych gwiazd. Prezenter odpowiedział na nurtujące pytania. Wróci do "Pytania na śniadanie"?

Pytanie na śniadanie
12.01.2024 09:21 Prowadząca "Pytanie na śniadanie" straci posadę? Media donoszą o zwolnieniu. Wydała komentarz w sprawie

W TVP nadal dochodzi do ogromnych rewolucji, a nawet najsłynniejsze gwiazdy stacji drżą o swoje posady. Zarząd zabrał się za poranne wydania "Pytania na śniadanie". Z popularnym programem pożegnali się kolejni dziennikarze. Czy do grona zwolnionych dołączyła znana prezenterka? Wydawała komentarz w sprawie telewizyjnej przyszłości.

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
11.01.2024 15:13 "Drodzy państwo..." Maciej Kurzajewski wydał osobiste oświadczenie na wizji. Kasia Cichopek wszystko przemilczała

Pomimo ogromnych zmian w programie "Pytanie na śniadanie" Maciej Kurzajewski wraz z Kasią Cichopek nadal wita widzów podczas porannych wydań. Nawet i ich pozycja w stacji nie jest jednak pewna. Prezenter wystosował do widzów osobiste oświadczenie na wizji. Jego narzeczona zupełnie nie wiedziała, jak zareagować na takie wyznanie.

Krzysztof Rześniowiecki zwolniony z Pytania na śanidanie
11.01.2024 08:51 Gwiazda "Pytania na śniadanie" zwolniona. Ulubieniec widzów właśnie stracił posadę

Po zmianie władzy i rewolucji w TVP również obsada “Pytania na śniadanie” nie może spać spokojnie. Pracę w u publicznego nadawcy straciło już wiele znanych nazwisk. Teraz przyszła pora na kolejne. Z kim muszą pożegnać się widzowie “Pytania na śniadanie”?

"Pytanie na śniadanie". Zaskakujące wyznanie Macieja Kurzajewskiego na wizji
10.01.2024 16:06 Łóżkowe tematy w "Pytaniu na śniadanie". Maciej Kurzajewski otwarcie ogłosił na wizji: "Robiłem to w pracy"

“Pytanie na śniadanie” to program, który dość nieoczekiwanie dostarcza widzom w ostatnich dniach naprawdę ogromnych emocji. Po tęczowej fladze i politycznych aluzjach aktora Bartosza Gelnera przyszedł czas na… kwestie sypialnianie poruszane przez prowadzących poranny show. Tym razem Maciej Kurzajewski przeszedł samego siebie!

Anna Lewandowska-Kitulek
09.01.2024 09:41 Gwiazda "Pnś" w środku nocy trafiła do szpitala. Musiała ratować syna. "Sprzęt niezbędny do życia"

W “Pytaniu na śniadanie” tak jak w innych programach TVP po rewolucji zaszły pewne zmiany. Prowadzący, którzy musieli zmierzyć się z tłumem protestującym pod siedzibą, wcale nie mieli łatwego zadania. Jedna z gwiazd “Pytania na śniadanie” podzieliła się z fanami, że w środku nocy znalazła się w szpitalu. Jej ciężko chory syn potrzebował pomocy. 

Bartosz Gelner szydzi z "dawnej" TVP w "Pytaniu na Śniadanie"
07.01.2024 13:29 Bartosz Gelner przyszedł do "PnŚ" i zadrwił z "dawnej" TVP. Cichopek i Kurzajewski oniemieli

Bartosz Gelner odwiedził studio “Pytania na Śniadanie”, aby opowiedzieć o swojej roli w nowym serialu historycznym TVP. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie wykorzystał okazji, aby wbić szpilę dawnym władzom publicznego nadawcy. Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować.

Pytanie na śniadanie
06.01.2024 12:00 Za takie rzeczy jeszcze niedawno leciały głowy w TVP. Dziś wykonano potępiany gest. Korwin Piotrowska: "Cuda"

W sobotnim "Pytaniu na śniadanie" Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli wyjątkowych gości. Jeszcze do niedawna takie tematy oraz sytuacje wiązały się z poważnymi konsekwencjami, a nawet utratą pracy. Teraz Karolina Korwin Piotrowska mówi o "cudach".

Pytanie na śniadanie
05.01.2024 13:04 Nowa twarz w "Pytaniu na śniadanie". Ogłoszono, kto dołączy do składu śniadaniówki

Telewizja Polska przechodzi wielkie zmiany. Po wyborach parlamentarnych władzę nad publicznym nadawcą przejęła opozycja. Od tamtej pory trwają roszady i zwolnienia pracowników. 

Olek Sikora
05.01.2024 12:18 Olek Sikora "został zatrzymany". Tomaszewska tłumaczyła go na wizji. Policja pod budynkiem TVP

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora prowadzili wspólnie emisję programu “Pytanie na śniadanie”. W pewnym momencie prezenterka została sama na wizji, co się stało z Sikorą? Wyjaśniamy.