Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Paulina Krupińska
10.02.2024 10:42 Paulina Krupińska gorzko o zmianach w "PnŚ". Oceniła transfer Stockingera. "Z kolegi stał się..."

Paulina Krupińska wypowiedziała się o zmianach w TVP i transferze Roberta Stockingera do konkurencji. Nie zabrakło mocnych i gorzkich stwierdzeń. Co powiedziała?

Klaudia Carlos w dresie?
09.02.2024 21:13 Klaudia Carlos skrytykowana za strój w "Pytaniu na śniadanie". "Fatalnie was tam ubierają". Słusznie?

Klaudia Carlos została skrytykowana za strój, w jakim poprowadziła “Pytanie na śniadanie”. Internauci wyrazili swoje rozczarowanie, ale zaraz, coś tu jest nie tak!

Krystian Embradora - Pytanie na śniadanie
08.02.2024 14:43 Gwiazda hitu TVN wyżaliła się w TVP. Został zwyzywany. Padły najgorsze obelgi

Gwiazda hitu TVN odwiedziła studio “Pytania na śniadanie”. Tam opowiedziała, co ją spotkało. Aż przykro było słuchać gdy padły słowa o obelgach. 

Aleksander Sikora ocenił nowych prowadzących "PnŚ", fot. KAPiF
05.02.2024 14:16 Zwolniony z "PnŚ" Sikora ocenił nowych prowadzących. Szczerze podsumował zmiany

Aleksander Sikora nie poprowadzi już “Pytania na śniadanie”. Dotychczasowy zespół prezenterów programu został zwolniony i zastąpiony zupełnie nowymi twarzami. Jak obecnych gospodarzy show ocenia była gwiazda porannego formatu TVP?

Olek Sikora
04.02.2024 23:16 Olek Sikora pokazał, jak zaczynał karierę w telewizji. Były prowadzący "PnŚ" zmienił się nie do poznania

Olek Sikora w początkach swojej kariery wcale nie zapowiadał się na gwiazdora z samego szczytu show-biznesowej śmietanki. Jak wyglądały jego początki w telewizji i jak bardzo zmienił się on sam? Mamy zdjęcia.

Pytanie na śniadanie
04.02.2024 13:22 Nowa prowadząca "Pnś" miała raka. Opowiedziała o walce z chorobą. Była pewna, że z tego nie wyjdzie

W niedzielny poranek widzowie "Pytania na śniadanie" zobaczyli na antenie nie tylko parę prowadzących, ale także jedną z nowych prezenterek. Gwiazda opowiedziała w śniadaniówce o walce z poważną chorobą. Bożonarodzeniowy okres był dla niej najgorszy. Wspomnienia z tego czasu wyciskają łzy z oczu. 

Pytanie na śniadanie
04.02.2024 12:18 Ale zaskoczenie! Kolejny nowy duet w "Pnś". Już trwają próby. Kiedy debiut przed kamerami?

Obsada porannego "Pytania na śniadanie" zmienia się na naszych oczach. Widzowie TVP powitali już cztery zaskakujące duety, które przedstawiają najświeższe wiadomości każdego dnia. Produkcja jednak nie poprzestaje na tym składzie. Na horyzoncie pojawiają się kolejne gwiazdy. Kiedy zadebiutują przed kamerami?

Beata Tadla i Tomasz Tylicki
03.02.2024 12:27 Widzowie szybko ocenili nowy duet w "Pnś". Takiej burzy z piorunami dawno nie było

Rewolucja w “Pytaniu na Śniadanie” dalej niesie za sobą głośne komentarze. Widzowie są świadkami pojawienia się nowych prowadzących śniadaniówki. Ostatni debiut należy do Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego. Internauci w mgnieniu oka skomentowali ten występ. Nie zabrakło mocnych słów. 

Beata Tadla, Tomasz Tylicki
03.02.2024 10:20 Wpadka Beaty Tadli podczas debiutu w "PnŚ". Stres zrobił swoje. Tak przywitała się z widzami

“Pytanie na Śniadanie” w ostatnim czasie przeszło szereg gruntownych zmian. Pracę stracili wszyscy prowadzący, a widzowie mogli być świadkami debiutu nowych gospodarzy. Dziś pierwszy raz mieli okazję wystąpić Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Dziennikarka zaliczyła wpadkę na wizji. 

Pytanie na Śniadanie
02.02.2024 13:41 Ta gwiazda odrzuciła prowadzenie "Pytania na śniadanie"! TVP bardzo ją chciała, a ona… "Tu chodzi o mój wizerunek"

Ogromne zmiany w TVP wciąż trwają. W “Pytaniu na Śniadaniu” fani żegnają starą obsadę i witają nowych prowadzących. Wiemy, o kogo zabiegało TVP na to stanowisko, a kto odrzucił propozycję. Będziecie zaskoczeni. 

Eksperci ocenili debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w "PnŚ", fot. KAPiF
29.01.2024 12:40 Eksperci ocenili debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza w "PnŚ". Nie jest dobrze

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz w miniony weekend zadebiutowali jako prowadzący “Pytania na śniadanie”. Na tetmat występu nowych gospodarzy wypowiedzieli się specjaliści. Nie zabrakło słów krytyki.

Tomasz Kammel
28.01.2024 19:12 Nowy prowadzący "PnŚ" i Kammel wymieniają "czułości". Kto by pomyślał, że są sobie tak bliscy?

Tomasz Kammel pożegnał się z TVP. Kto go zastąpi? Wiadomo już, że w studiu śniadaniówki pojawi się inny Tomasz, partnerujący Beacie Tadli. Co łączy obu panów? Wymieniali w sieci niezwykłe wiadomości.

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz z serduszkami WOŚP
28.01.2024 10:24 Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz pojawili się z tym "PnŚ". Wystarczył jeden symbol, by wywołać zamieszanie

“Pytanie na śniadanie” przechodzi prawdziwą rewolucję. Wymieniono wszystkich prowadzących, ale to nie wszystko. Tego nikt się nie spodziewał. Oto co pojawiło się na antenie w niedzielnym odcinku. 

Pytanie na śniadanie
27.01.2024 14:10 Niesłychana niespodzianka w "PnŚ". Prowadzący rzucili się jej w ramiona. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" opiewało w wiele niespodzianek nie tylko dla widzów TVP. Poznaliśmy kolejny duet prowadzących. Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz zadebiutowali głośną akcją. Tego jeszcze w śniadaniówce nie było. Przerwali program i wywołali morze wzruszeń.

Joanna Koroniewska, Katarzyna Dowbor
27.01.2024 12:16 Joanna Koroniewska wrzuciła to do sieci w dniu debiutu teściowej w "PnŚ". Zrobiła jej konkurencję

W sobotni poranek Katarzyna Dowbor przeżyła swój debiut na antenie "Pytania na śniadanie". Nowy duet długo zapowiadany był jako ogromna niespodzianka produkcji. Teraz widzowie mają okazję zobaczyć jak radzi sobie słynna dziennikarka. Nie ma jednak łatwo, ponieważ Joanna Koroniewska wystosowała apel do obserwatorów. "Zabierze" widzów teściowej?

Wpadki w Pytaniu na śniadanie
27.01.2024 11:39 Nie obyło się bez wpadek w "Pytaniu na śniadanie". Najpierw Kasia, a później Filip. Ten debiut zdecydowanie zapamiętają

“Pytanie na śniadanie” poprowadzili w sobotę nowi prowadzący. Na ekrany wróciła Katarzyna Dowbor, a u jej boku zadebiutował dziennikarz radiowy Filip Antonowicz. Nie obyło się bez kilku wpadek. Co się działo? 

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz w Pytaniu na śniadanie
27.01.2024 09:46 Widzowie ocenili nowy duet "PnŚ". Szybko wyrobili sobie o nich zdanie. W sieci lawina komentarzy

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz nowymi gwiazdami “Pytania na śniadanie”. Jak na nowych prowadzących zareagowali widzowie? Szybko wyrobili sobie zdanie. 

Pytanie na śniadanie
27.01.2024 09:22 Kim jest Filip Antonowicz? To telewizyjny debiut nowego prowadzącego "Pytanie na śniadanie"

Widzowie "Pytania na śniadanie" długo czekali na sobotni poranek. Na antenie śniadaniówki pojawiła się doskonale znana gwiazda telewizji, Katarzyna Dowbor. Już wiadomo, kto został jej programowym partnerem. Kim jest Filip Antonowicz? Para od pierwszych minut dała popis umiejętności.

Katarzyna Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"
27.01.2024 07:50 Debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Na przywitanie od razu słowa, w które trudno uwierzyć

Jak ostatnio informował Świat Gwiazd Kasia Dowbor została gospodynią “Pytania na Śniadanie”. Po tym jak zwolniono ją z wieloletniej posady prowadzącej “Nasz nowy dom”, znalazła dla siebie inne miejsce. Za nami debiut Kasi Dowbor w śniadaniówce TVP. Jak jej poszło?

Pytanie na śniadanie
26.01.2024 17:16 Nowy przeciek ws. partnera Kasi Dowbor w "PnŚ". Czy to jest dobra decyzja? Ale połączenie...

Nowi prowadzący w „Pytaniu na śniadanie” wciąż budzą wiele emocji. Jednak angaż Katarzyny Dowbor to z pewnością strzał w dziesiątkę! Ale kto będzie współprowadzącym wraz z nią? Pojawiły się nowe doniesienia, czy to zestawienie to dobry pomysł?

Oficjalne potwierdzenie kolejnej rewolucji w "PnŚ", fot. KAPiF
26.01.2024 13:04 Oficjalne potwierdzenie kolejnej rewolucji w "Pnś". Widzowie jutro oszaleją z radości

W sobotnim wydaniu “Pytania na śniadanie” zadebiutować ma nowa para prowadzących. Od kilku dni plotkowało się na temat możliwości angażu do programu jednej z popularnych dziennikarek. Dziś wiemy już, kto przywita nas o poranku w TVP.

Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "PnŚ", fot. KAPiF
26.01.2024 08:41 Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "Pnś". Te sumy robią wrażenie. Na finanse nie będzie narzekać

Katarzyna Cichopek rozstała się z “Pytaniem na śniadanie”. Czy odejście z programu odbije się negatywnie na jej finansach? Zdaniem eksperta, wręcz przeciwnie. Mowa tu o naprawdę solidnych pieniądzach.

Pytanie na śniadanie
25.01.2024 14:03 Pary jednopłciowe poprowadzą "Pytanie na śniadanie"? Nowa szefowa nie zostawiła złudzeń

Jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach zachodzą gruntowne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Lista nowych prowadzący już niedługo się powiększy, a nowa szefowa zdradziła, kto może jeszcze dołączyć do obsady. Mamy szansę na jednopłciową parę? Kinga Dobrzyńska nie pozostawia żadnych złudzeń.

Pytanie na śniadanie
25.01.2024 13:15 "Pytanie na śniadanie" zmieni nazwę? Gwiazda telewizji zdradza, jak powinna brzmieć

Roszady w "Pytaniu na śniadanie" objęły wszystkich dotychczasowych prowadzących śniadaniówki. Okazuje się, że wymiana gwiazd może nie być ostatnią zmianą. Czy poranny program zupełnie zniknie z anteny w znajomej formie? Była szefowa zdradza ku temu powody.

Tomasz Kammel, Pytanie na śniadanie
25.01.2024 11:29 Tomasz Kammel po 15 latach pracy definitywnie żegna się z "Pytaniem na śniadanie". Przejmujące oświadczenie

Tomasz Kammel oficjalnie potwierdził odejście z "Pytania na śniadanie". Po 15 latach współpracy podsumował swój udział w śniadaniówce TVP. Nie zabrakło poruszających słów o współprowadzących. Prezenter odnalazł przed kamerami nie tylko pracę.

Pytanie na śniadanie
25.01.2024 11:16 Awantura po zwolnieniach w "Pnś". Posypały się oskarżenia. "Dlaczego się mścicie?"

"Pytanie na śniadanie" wprowadziło jedne z największych roszad w TVP po zmianie rządu. Ze śniadaniówką pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący. To sprawiło, że doszło do wielkiej awantury. Co się dzieje?

Anna Popek
25.01.2024 10:53 Anna Popek w złym stanie zdrowia. To się z nią dzieje po zwolnieniu z TVP. Przykre doniesienia

Anna Popek jeszcze w zeszłym roku miała swoje ostatnie wydanie w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka wróciła do stacji po latach przerwy, jednak nie na długo. Teraz opowiedziała o swoim zdrowiu. To dlatego zniknęła z ekranów?

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
25.01.2024 08:33 Kulisy rozstania Kurzopków z "PnŚ". Maciej wysłał wiadomość do nowej szefowej. Miał jej jedno do powiedzenia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski byli jednym z najpopularniejszych duetów "Pytania na śniadanie". W programie spędzili wspólnie prawie cztery lata, wywołując wiele emocji. Nieoczekiwanie ich przygoda się zakończyła. Szefowa dostała pożegnalną wiadomość od prezentera. Jak odszedł ze śniadaniówki? Wystarczyło krótkie przesłanie.