Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "Pnś". Te sumy robią wrażenie. Na finanse nie będzie narzekać
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.01.2024 08:41

Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "Pnś". Te sumy robią wrażenie. Na finanse nie będzie narzekać

Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "PnŚ", fot. KAPiF
Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "PnŚ", fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek rozstała się z “Pytaniem na śniadanie”. Czy odejście z programu odbije się negatywnie na jej finansach? Zdaniem eksperta, wręcz przeciwnie. Mowa tu o naprawdę solidnych pieniądzach.

Katarzyna Cichopek żegna się z "Pytaniem na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” przechodzi obsadową rewolucję, co wiąże się ze zwolnieniem wszystkich dotychczasowych prezenterów programu. “Czystki” nie uniknęli nawet ulubieńcy widzów: Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek.

Pierwszy z wymienionych wysłał dość niejednoznaczną wiadomość do nowej szefowej show, co może oznaczać, że nie jest do końca pogodzony z rozstaniem z popularnym programem.

Wiele wskazuje jednak na to, że zakończenie współpracy z “Pytaniem na śniadanie” nie odbije się negatywnie na jego partnerce. Zdaniem eksperta z firmy nawiązującej relacje z influencerami, cała sprawa zakończy się dla gwiazdy korzystnie.

Joanna Kurska straciła cierpliwość. Ostro skrytykowała nową ekipę "PnŚ". "To świadczy o braku szacunku do widzów" Afera z nowymi prowadzącymi."Pytanie na śniadanie" wydało oficjalny komunikat

Katarzyna Cichopek zyska na rozstaniu z "Pytaniem na śniadanie"?

Warto pamiętać, że “Pytanie na śniadanie” nie było jedynym źródłem dochodu Katarzyny Cichopek. Gwiazda pracuje również nad serialem “M jak miłość", a dodatkowo spełnia się jako ciesząca się ogromną popularnością internetowa influencerka, co więcej - wypuściła również własną linię kosmetyków.

W rozmowie z serwisem Shownews.pl, Adam Szudra z Agencji Friends&Brands stwierdził wprost, że zakończenie pracy w porannym show TVP może korzystnie wpłynąć na kontrakty reklamowe aktorki.

Kontrakt z TVP mógł być dla niej zmorą. Pojawianie się na antenie budowało jej rozpoznawalność, ale też blokowało. Wielokrotnie zdarzały się sytuacje, że jakaś gwiazda była zainteresowana współpracą reklamową, ale uniemożliwiała jej to umowa. Dlatego myślę, że teraz po rozstaniu Katarzyny Cichopek z "Pnś" ta współpraca może nawet rozkwitnąć. Oczywiście to będzie zależało od tego, jak dalej będzie prowadziła swój profil - orzekł specjalista.

Katarzyna Cichopek zbije majątek po rozstaniu z "Pytaniem na śniadanie"?

Choć Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek stanowią, by posłużyć się tu cytatem z Marcina Hakiela, tandem medialny, to jednak drugi człon wspomnianego układu ma zdecydowanie większy potencjał reklamowy.

W przekonaniu Adama Szudry, gwiazda “M jak miłość” świetnie poradzi sobie nawet bez pomocy partnera. Wyjawił też, na jakie pieniądze może liczyć aktorka dzięki udziałowi w akcjach promocyjnych.

Motorem napędzającym klientów jest w tej relacji Kasia. Dlatego bez Maćka jej wycena i tak nie spadnie. Nadal będzie mogła liczyć na minimum 20-40 tysięcy złotych za kampanię w internecie. W przypadku gwiazd tego formatu to realne pieniądze - stwierdził specjalista.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl