Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Na tę zmianę czekało wielu widzów "PnŚ". To już oficjalna informacja
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.05.2024 14:45

Na tę zmianę czekało wielu widzów "PnŚ". To już oficjalna informacja

"Pytanie na Śniadanie"
fot. KAPiF

Program “Pytanie na śniadanie” stale znajduje się na językach odkąd doszło do wielkich roszad w składzie prowadzących. Teraz zapowiedziano kolejną zmianę, która ucieszy wielu widzów.

Zmiany w "Pytaniu na Śniadanie"

"Pytanie na śniadanie" przeszło znaczące zmiany w zeszłym roku z powodu przejęcia kontroli nad Telewizją Polską przez nową władzę, która postanowiła odświeżyć program. W wyniku tych zmian nowa szefowa popularnego programu porannego zdecydowała o zmianie prowadzących. 

Znanym prezenterom, którzy przez lata pełnili rolę gospodarzy programu, zostało przypisane pożegnanie z pracą. Z listy prezenterów, którzy odeszli z programu, należą: Maciej Kurzajewski, Katarzyna Chichopek, Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Małgorzata Opczowska, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska, Anna Popek, Robert Rozmus oraz Robert Koszucki.

Tomasz Wolny przed czystkami w TVP uciekł za granicę. Co z dalszą karierą? Oto co opublikował Joanna Górska atakowana przez gościa programu. Prowadząca "Pnś" zaczęła uciekać. "Boję się".

Nowi prowadzący "Pytania na Śniadanie"

Nowi gospodarze popularnego programu porannego "Pytanie na śniadanie" byli przedstawiani stopniowo. 

Pierwszym nowym duetem na ekranie byli Robert Stockinger i Joanna Górska. Następnie dołączyli do nich Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Kolejnymi prowadzącymi zostali Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, po których przyszła kolej na Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego. Ostatnim zestawieniem gospodarzy "Pnś" są Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Teraz zapowiedziano ważną zmianę w programie, która na pewno ucieszy widzów.

"Pytanie na Śniadanie" wprowadziło zmianę

Na oficjalnym profilu “Pytania na Śniadanie” na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym Tomasz Tylicki zapowiada to, że niedługo program będzie nadawany z ulubionej aranżacji widzów. W związku z nadchodzącymi słonecznymi dniami zaczęto przygotowywać się do otworzenia plenerowego studia.

Wszyscy w jednej kupie, wszyscy razem. A tam nasze plenerowe studio, bo już niebawem odpalamy, dlatego, że słońce świeci. Trzeba skorzystać, grzechem byłoby nie zrobić tego. Jest słoneczko i miejmy nadzieje, że tak do listopada może nawet będzie – powiedział Tylicki.

W późniejszej części nagrania widzimy pozujących gospodarzy programu w kolorowych strojach.

Też nie możecie się doczekać plenerowych wydań “Pytania na Śniadanie”?

Plenerowe studio w
Plenerowe studio w "Pytaniu na Śniadanie", fot. Instagram
Plenerowe studio w
Plenerowe studio w "Pytaniu na Śniadanie", fot. Instagram