Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Doda jednak w "TzG"? Wysłała jasny sygnał w Sopocie. Fani w ekstazie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.05.2024 23:29

Doda jednak w "TzG"? Wysłała jasny sygnał w Sopocie. Fani w ekstazie

Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal 2024
Fot. AKPA; Polsat

Doda jednak pojawi się w “Tańcu z gwiazdami”? Przez lata Rabczewska odmawiała, jednak teraz na Polsat Hit Festiwal przesłała fanom zadziwiający sygnał.

Czy Doda pojawi się w następnej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Doda co prawda pojawiała się do tej pory w “Tańcu z gwiazdami”, jednak nie jako uczestniczka, a gość specjalny, prezentując swoje utwory. Po gigantycznym sukcesie 14. sezonu programu fani od razu zaczęli zastanawiać się, kto wystąpi w kolejnej edycji. “Super Express” przeprowadził ankietę, w której zapytano, kogo Polacy najchętniej zobaczyliby na parkiecie programu Polsatu.

Okazuje się, że najwięcej głosów w plebiscycie otrzymała Doda, bo aż 30 procent. Na drugim miejscu, z 23 procentami, znalazła się Anna Lewandowska, żona Roberta. To nie wszystko. Przez lata o występie Rabczewskiej marzyła także… Czarna Mamba. Wielokrotnie ubolewała, że nie udało się namówić piosenkarki do udziału. A czemu Rabczewska odmawiała? Szczegóły poniżej.

Roxie Węgiel poszła w Sopocie na całość. Zabłysnęła wyzywającą stylizacją Sopot Festiwal 2024. Wielka wpadka już na starcie. Golcowie weszli na scenę, a publika zamarła

Czemu Doda nie wystąpiła jeszcze w "Tańcu z gwiazdami"?

To, że Rabczewska ma umiejętności taneczne, wiedzą wszyscy, którzy kiedykolwiek obejrzeli jej występy na scenie podczas koncertów lub teledyski jej utworów. Karierę zaczynała zresztą przecież w teatrze muzycznym w musicalu “Metro”. Dlaczego zatem tak konsekwentnie odmawiała udziału w “TzG”?

To nie jest kwestia pieniędzy. Ja musiałabym do takiego występu w show się zmusić. A jeżeli miałabym się do czegoś zmuszać, to tylko w imię wyższych celów. Musiałoby wchodzić w grę ratowanie życia albo naprawdę droga operacja dla chorej osoby – mówiła jeszcze kilka lat temu w rozmowie z “Faktem”.

Swoje wątpliwości co do udziału tłumaczyła też problemami z kręgosłupem. Równocześnie wiadomo, że piosenkarka dla swoich fanów zrobi bardzo wiele. Teraz zwrócili oni uwagę na zastanawiające zachowanie gwiazdy na scenie Polsat Hit Festiwal. Czyżby wysłała im sygnał, który bardzo ich ucieszy?

Doda na Polsat Hit Festiwal 2024: sygnał dla fanów?

Doda i Smolasty pojawili się na scenie Opery Leśnej w Sopocie pierwszego dnia Polsat Hit Festiwal. Wystąpili na koncercie “Radiowy przebój roku”, w którym usłyszeliśmy te gwiazdy, które odniosły gigantyczny sukces w rozgłośniach radiowych. Zaśpiewali przebój “Nim zajdzie słońce”. Więcej o tym, jak wokalistka prezentowała się na ściance oraz na scenie, przeczytacie TUTAJ.

Tymczasem w sieci nie brakuje uwag, że zachowanie Rabczewskiej na scenie oraz przed festiwalem to sygnał dla fanów, że zaczęła inaczej patrzeć na występ w “Tańcu z gwiazdami”. Na Instagramie zaczęła tańczyć, kiedy prezentowała swój pomysł na aranżację jej hitu. Za to na scenie ona i Smolasty wykonali bardzo nieporadny, widocznie spontaniczny krótki taniec. Odcinał się od reszty występu, dopracowanego do ostatniego detalu. Czyżby był to sygnał dla fanów?

Zdjęcia i wideo Dody tańczącej ze Smolastym znajdziecie poniżej.

Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal, taniec z gwiazdami, sygnał dla fanów
Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal, fot. Świat Gwiazd
Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal, taniec z gwiazdami, sygnał dla fanów
Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal, fot. AKPA

Polsat Hit Festiwal, Doda, taniec ze Smolastym, Taniec z gwiazdamiPolsat Hit Festiwal, Doda, taniec ze Smolastym, Taniec z gwiazdami