Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Podali uczestników nowej edycji "TzG". Kto wystąpi?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.05.2024 13:48

Podali uczestników nowej edycji "TzG". Kto wystąpi?

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPiF

Ostatnia edycja programu "Taniec z Gwiazdami" wzbudziła wiele emocji. Produkcja pomimo afer mogła cieszyć się ogromną oglądalnością. Już szykuje kolejny sezon, który ma pobić poprzedni. Kto zastąpi dotychczasową skandalistkę, Dagmarę Kaźmierską? Padło nazwisko naprawdę mocnej kandydatki.

Emocje w finale "Tańca z Gwiazdami"

Polsat tygodniami cieszył się popularnością tanecznego show, w którym celebryci stawiają swoje pierwsze kroki na parkiecie pod wodzą doświadczonych choreografów. W ostatnim sezonie nie zabrakło skandali z udziałem uczestników.

Najwięcej afer wywołała Dagmara Kaźmierska, która od pierwszych odcinków wywoływała kontrowersje. Pomimo najsłabszych not awansowała do samego ćwierćfinału, jednak przed występem podjęła decyzję o rezygnacji z "Tańca z Gwiazdami". Niedługo później portal Goniec.pl ujawnił przerażające szczegóły jej kryminalnej przeszłości.

Sam finał tanecznego programu odbył się w cieniu głośnego skandalu. W ostatnim odcinku na parkiecie spotkały się: Roksana Węgiel, Anita Sokołowska i Maffashion. Głosami widzów to była gwiazda serialu "Przyjaciółki" podniosła słynną Kryształową Kulę, choć w mediach społecznościowych nie zabrakło wzburzenia.

Teraz przed Edwardem Miszczakiem spore wyzwanie, by przebić popularność ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Rozgłos mają zapewnić znani uczestnicy. Wśród nazwisk znalazła się kontrowersyjna postać internetu. Przebije Dagmarę Kaźmierską?

Gwiazda polskiego "TzG" pokazała ciążowy brzuch na Eurowizji Zwolniona prowadząca "Pytania na śniadanie" nagle pojawiła się w Polsacie

Uczetnicy nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Polsat nie poprzestaje na popularności i już szykuje kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami". Wyzwanie nie jest łatwe, ponieważ widzowie śledzą rywalizację uczestników od prawie dwóch dekad. Nie oznacza to jednak, że produkcja nie ma "asów" w rękawie, które przyciągnąć odbiorców.

W ostatniej edycji zobaczyliśmy dogłębnie zmienione grono jurorów. Przy boku Iwony Pavlović zadebiutowała Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda. Gwiazdorskie zestawienie zaserwowało widzom wiele emocjonujących momentów.

Podobnie może być z nowymi uczestnikami "Tańca z Gwiazdami". Portal Shownews.pl donosi o pierwszych nazwiskach, które mają pojawić się niedługo na parkiecie. Nie zabraknie gwiazd telewizji, internetu i kilku niespodzianek.

Karolina Gilon jest jedną z pierwszych osób, które załatwiły sobie uczestnictwo w nowym sezonie "Tańca z Gwiazdami". Była modelka ma przerwę w "Love Island", ale stacja teraz stawia na nią. Do tego dostała miejsce w nowej śniadaniówce. W TzG mają być też Blanka Stajkow i Viki Gabor. Będzie też więcej postaci znanych z internetu - zdradza informator.

To nie koniec znanych nazwisk. Jedna z kandydatek to prawdziwa gwarancja kolejnych skandali. Kto ma szansę na udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

"Taniec z Gwiazdami": kto zastąpi Dagmarę Kaźmierską?

Po ostatnich kontrowersjach mogło się wydawać, że produkcja "Tańca z Gwiazdami" będzie miała trudność w znalezieniu kogoś, kto przyciągnie widzów na podobnym poziomie jak Dagmara Kaźmierska. Okazuje się jednak, że już została wybrana jej "następczyni".

W nowym sezonie telewizyjnego show ma pojawić się Fagata, która zasłynęła w internecie za sprawą kontrowersyjnych utworów i tworzenia kontentu dla dorosłych odbiorców. Taka uczestniczka z pewnością wywoła sporo emocji.

Rolę kontrowersyjnej bohaterki, takiej jak była Dagmara Kaźmierska, ma odegrać Fagata, czyli Agata Fąk, znana z obscenicznych piosenek - wyjawił informator portalu.

Pytanie tylko, kto mógłby towarzyszyć na parkiecie głośnej osobowości. Czy po ostatnich doświadczeniach produkcja może zwrócić się ponownie do Marcina Hakiela? To on w końcu przez tygodnie starał się okiełznać "królową życia".

Fagata, fot. Instagram
Fagata nową gwiazdą "Tańca z Gwiazdami"?, fot. Instagram
Taniec z Gwiazdami, fot. KAPiF
Kolejna kontrowersyjna gwiazda w "Tańcu z Gwiazdami"?, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl