Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami". Przeszła taką metamorfozę, że fani jej nie poznali
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.01.2024 11:26

Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami". Przeszła taką metamorfozę, że fani jej nie poznali

Taniec z Gwiazdami, Ranczo
Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF/Kadr z:"Ranczo", TVP

Wiosenna edycja programu "Taniec z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami, a produkcja zaskakuje kolejnymi gwiazdami. Wśród uczestników znalazła się aktorka, którą wszyscy kojarzymy z "Rancza". Od jej metamorfozy trudno odwrócić wzrok. Mało kto by połączył ją z serialową postacią.

Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Kto wejdzie w skład jury?

Po ostatnich niepowodzeniach Edwarda Miszczaka w Polsacie stacja telewizyjna postawia na "ulepszenie" dotychczasowych telewizyjnych hitów. W tym celu już zapowiedziano kolejną edycję rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz "Tańca z Gwiazdami".

Choć w pierwszym z wymienionych postawiono na powroty dawnych gwiazd m.in.: Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego, dyrektor programowy chciał zobaczyć w tanecznym show nowe twarze nie tylko na parkiecie. 14. edycja "Tańca z Gwiazdami" zaprezentuje widzom wymieniony skład oceniających.

Jedyną stałą osobą gwiazdorskiego grona została Iwona Pavlović, która bierze udział w programie od premierowego sezonu w 2005 roku. Tym razem u jej boku zobaczymy prawdziwych debiutantów w roli jurorów. Taneczne choreografie oceniać będzie: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda.

"Taniec z Gwiazdami 2024" - uczestnicy. Wiemy, kto wystąpi we wiosennej edycji tanecznego show Polsatu Polsat ogłosił kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Internauci zachwyceni: "Już mam faworyta"

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Aktorzy, wokaliści, gwiazdy internetu... Kto wystąpi?

Produkcja pilnie strzeże listy uczestników 14. sezonu "Tańca z Gwiazdami" dawkując emocje w mediach społecznościowych. Wiemy już, że o Kryształową Kulę zawalczą osoby doskonale znane zarówno z ekranów telewizorów, jak i internetu. Tym razem na parkiecie zobaczymy także różnorodny przekrój wiekowy uczestników.

Na liście gwiazd kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" znaleźli się: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Belaja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot oraz Aleks Mackiewicz.

To jednak jeszcze niepełna ekipa tanecznej rywalizacji. W mediach społecznościowych programu pojawił się post z kolejną uczestniczką. Na pierwszy rzut oka nikt nie wiedział, kim jest. Gwiazda "Rancza" przeszła ogromną metamorfozę.

Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami". Mało kto mógłby ją poznać

Kolejną uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" została Beata Olga Kowalska. Aktorka telewizyjna i teatralna zyskała popularność za sprawą serialu "Ranczo", gdzie wcielała się w rolę żony miejscowego doktora. Na ekranie jej postać była wyjątkowo charakterystyczna za sprawą kruczoczarnych włosów i wyrazistych stylizacji.

W poście produkcji mało kto mógłby w pierwszej chwili ją rozpoznać. Krótka blond czupryna i kobieca sukienka nadały jej zupełnie nowego wizerunku. Internauci nie kryją zachwytu i zaskoczenia metamorfozą gwiazdy.

  • To jest doktorowa?
  • Takich osób brakowało.
  • Super!

Już 3 marca 2024 roku o godzinie 20:00 na Polsacie zobaczymy, jak gwiazdy poradzą sobie z pierwszymi chorografiami i kto skradnie serce jurorów oraz widzów. Lista uczestników zapowiada wielkie emocje.

Ranczo
Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami", fot. Kadr z:"Ranczo", TVP
Ranczo
Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami", fot. Kadr z:"Ranczo", TVP
Beata Kowalska
Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Beata Kowalska
Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF