Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec z Gwiazdami 2024" - uczestnicy. Wiemy, kto wystąpi we wiosennej edycji tanecznego show Polsatu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.01.2024 15:08

"Taniec z Gwiazdami 2024" - uczestnicy. Wiemy, kto wystąpi we wiosennej edycji tanecznego show Polsatu

Taniec z Gwiazdami
"Taniec z Gwiazdami 2024". Kto wystąpi?, fot. KAPiF

Polsat wraca z kolejną edycją rozrywkowego show "Taniec z Gwiazdami". To już 14. sezon, jednak wszystko wskazuje na to, że produkcja zachowuje emocje na najwyższym poziomie. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek i kto zawalczy o Kryształową Kulę? Takiego zbioru gwiazd dawno nie było!

"Taniec z Gwiazdami" wraca do Polsatu. Kiedy nowa edycja?

Po przejęciu stanowiska dyrektora programowego przez Edwarda Miszczaka Polsat mierzył się ze sporymi problemami. Zakończenie współpracy ze znanymi gwiazdy skutkowało oburzeniem widzów i spadkiem oglądalności. Wszyscy pamiętamy żal internautów z powodu odejścia Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Teraz dziennikarka występuje u konkurencji.

Polsat robi jednak wszystko by ponownie zdobyć zaufanie widzów. Do stacji powróciły dawne gwiazdy w tym m.in.: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Duet wystąpi w wyjątkowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na tym jednak stacja nie poprzestaje.

Kolejną "bombą" pod względem oglądalności ma zostać kolejny sezon programu "Taniec z Gwiazdami". Produkcja ogłosiła już nowy skład jury, a także uczestników. Zapowiada się zacięta rywalizacja. Pierwszy odcinek już wiosną 2024 roku.

"Taniec z Gwiazdami". Z nią zatańczy Marcin Hakiel! "Przestraszył się"! Kto go tak przeraził? TYLKO U NAS: Polsat zdecydował ws. uczestników "TzG"! Wiemy, co wydarzy się za chwilę

"Taniec z Gwiazdami". Nowi jurorzy podbiją serca widzów?

Skład gwiazdorskiego jury przeszedł w ostatnich miesiącach prawdziwą rewolucję. Z dotychczasowej czwórki pozostała jedynie Iwona Pavlović. Gwiazda może czuć wyjątkową dumę, ponieważ jest niezmienną częścią programu jeszcze od momentu emisji "Tańca z gwiazdami" w TVN.

Miejsce Andrzeja Piasecznego, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego zostało jednak zastąpione. W 14. edycji poznany zupełnie nowe gwiazdy w rolach oceniających. Nie brak im jednak doświadczenia przed kamerami. Jednego z nich doskonale znany z tanecznego programu. 

W nowym sezonie "Tańca z gwiazdami" w fotelach jurorskich oprócz Iwony Pavlović zasiądzie także słynna aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak oraz choreograf Tomasz Jan Wygoda. 

Emocji nie zabraknie także na parkiecie. Lista uczestników 14. edycji hitu Polsatu wygląda imponująco.

"Taniec z Gwiazdami". Oficjalni uczestnicy i przewidywania internautów

Bohaterowie tanecznego show zawsze są długo skrywani przez produkcję oraz zawzięcie typowani przez internautów. Tym razem nie brakowało spekulacji w mediach społecznościowych. Na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" widziano już i Dagmarę Kaźmierską, która w Polsacie otrzymała swój romantyczny program, Tomasza Karolaka, Sebastiana Fabijańskiego, a nawet Marcina Hakiela, który tę kwestię publicznie pozostawia "bez komentarza".

Na oficjalnym profilu programu pojawiły się posty z uczestnikami 14. edycji. Już wiosną zobaczymy, jak na parkiecie poradzi sobie: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Belaja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot oraz Aleks Mackiewicz.

Lista gwiazd zapowiada naprawdę emocjonującą walkę, tym bardziej że internauci już zaczęli typować swoich faworytów. Nie zabraknie tanecznej rywalizacji. Polsat może liczyć na powrót do dawnej formy. Start 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" już w niedzielę, 3 marca o godzinie 20:00.