Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda "Gogglebox" rozgadała się o rozwodzie: "Nie dociągniemy do 10. rocznicy". Fani w szoku, a ona się tłumaczy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.04.2024 17:14

Gwiazda "Gogglebox" rozgadała się o rozwodzie: "Nie dociągniemy do 10. rocznicy". Fani w szoku, a ona się tłumaczy

Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie, fot. KAPiF
Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie, fot. KAPiF

Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie zdobyli sympatię widzów dzięki występom w programach TTV. Nieoczekiwanie, w mediach pojawiły się informacje o tym, że planują rozwód. Kasia zdecydowała się zabrać głos.

Gwiazda "Gogglebox" zaskoczyła fanów

Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie stanowią jedną z najbardziej charyzmatycznych par programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Przywiązani do góralskiego dziedzictwa, swoją bezpośredniością wzbudzają sympatię widzów programu.

Oprócz udziału w przeboju TTV, małżeństwo podziwiać można było również w innych popularnych formatach, chociażby w trzeciej edycji “Azja Express”, czy “99-gra o wszystko. VIP”.

Prywatnie Kasia i Jędrek są rodzicami dwojga dzieci, syna Stanisława i córki Zofii. Para ma za sobą dziesięcioletni staż małżeński, tym bardziej fanów zaszokowały informacje, które pojawiły się w sieci.

W internecie nic nie ginie. Bohater "Ślubu..." wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnika" Gwiazdor "TzG" wystąpił z bratem w "Ninja Warrior". Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Ale jesteście podobni"

Gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" się rozwodzą?!

Niemałe zamieszanie wywołał wywiad opublikowany na stronie Cozatydzien.tvn.pl, przeprowadzony z Katarzyną Gąsienicą. Gwiazda zaskoczyła fanów “Gogglebox. Przed telewizorem”, snując podczas rozmowy plany na temat rozwodu.

Prawda jest taka, że wszyscy myślą, że u nas jest tak kolorowo, że sobie wiesz, sielskie, anielskie życie prowadzimy w Zakopanem, dwójka dzieci, sześć kotów, no bo sami to nakręciliśmy. Prawda jest taka, że 2024 należy do nas i nie dociągniemy do dziesiątej rocznicy ślubu - wyznała.

Co więcej, w wywiadzie stwierdziła również, że zamierza odebrać mężowi dzieci, bo jak objaśniła, “będą ze mną chciały iść na pewno”. Rozmowa wywołała istny pożar w sercach fanów i rodziny pary, a sama zainteresowana zdecydowała się więc powtórnie zabrać głos.

Kasia z "Gogglebox" tłumaczy się ze słów o rozwodzie

Jak wyjaśniła w swoich mediach społecznościowych Katarzyna Gąsienica, publikacja wywiadu związana była z Prima Aprilis. Jak się okazało, nie wszystkim było jednak do śmiechu. Gwiazda wyznała, że otrzymała wiele sms-ów, w tym od członków jej własnej rodziny.

Jestem przerażona tym, że te linki wysyła mi nawet rodzina, z którą się wczoraj widziałam... u której byłam z Jędrkiem. Jestem przerażona, jak ludzie czytają te artykuły i jak wierzą w to - orzekła.

Wszystko wskazuje na to, że wielbiciele “Gogglebox. Przed telewizorem” nie mają powodów do zmartwień. Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie wciąż stanowić będą niezastąpiony duet!

Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie
Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie, fot. KAPiF
Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie
Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie, fot. KAPiF
Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie
Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, cozatydzien.tvn.pl