Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Obrzydliwe pytanie". Fabijański nie krył oburzenia. Wojewódzki tym razem przekroczył granicę?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.04.2024 08:17

"Obrzydliwe pytanie". Fabijański nie krył oburzenia. Wojewódzki tym razem przekroczył granicę?

Sebastian Fabijański, Kuba Wojewódzki
Sebastian Fabijański, Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF

Kuba Wojewódzki słynie ze swojej bezpośredniości. Teraz wydaje się jednak, że przekroczył wszelkie granice. Sebastian Fabijański nie wytrzymał.

Rozstanie Sebastiana Fabijańskiego i Julii "Maffashion" Kuczyńskiej

Spekulacje o rozwijającej się relacji Sebastiana Fabijańskiego i Julii “Maffashion” Kuczyńskiej zaczęły krążyć już w 2019 roku, ale para przez długi czas zachowywała milczenie na temat swojego życia osobistego. Potwierdzili swój związek dopiero w 2020 roku, a kilka miesięcy później Maffashion ujawniła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka.

Pomimo tego, że byli zaręczeni, gdy na świat przyszedł ich syn, Bastian, rzadko pojawiali się razem na eventach, a nic nie wskazywało na kryzys. Jednak prawdziwy szok nadszedł w lipcu 2022 roku, kiedy pojawiły się doniesienia o rzekomej schadzce Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą. Krótko po tych wydarzeniach partnerka aktora ogłosiła publicznie ich rozstanie.

Kiedy aktor pojawił się w słynnym talk-show, nie mogło zabraknąć pytania o matkę jego dziecka. 

Oj, to musiało zaboleć Wojewódzkiego! Mucha zakpiła z jego męskości. Tak wspomina ich pożycie Wojewódzki zrobił coming out? W rozmowie ze Szpakiem padły TE słowa

Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego

We wtorek Sebastian Fabijański pojawił się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego razem z Anetą Glam. Podczas programu gospodarz zaczął dociekać o relacji między nim a Maffashion, co wywołało spore napięcie. Przypomnijmy, że influencerka aktualnie występuje w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie jej partnerem jest Michał Danilczuk. Fabijański przyznał, że nie głosuje na nią, wysyłając SMS-y.

Jedynego SMS-a, jakiego wysłałem pod numer siedem coś tam... To było kilka lat temu na Legii, jak był konkurs, że trzeba było trafić piłką z połowy boiska do bramki. To trwało półtora roku i nikt nie był w stanie tego zrobić. Mój ojciec mnie szturchnął i powiedział: weź, wyślij, bo ty trenujesz, to wyślij. Wysłałem, wybrali mnie, poszedłem, uderzyłem — wygrałem 5 tys. zł. To jest jeden SMS, który wysłałem w swoim życiu. Pozostałe nie wysyłam do robota, tylko do ludzi — powiedział.

Potem jednak okazał wsparcie byłej partnerce.

Trzymam kciuki, niezależnie od tego, jaki będzie wynik ostateczny. To jest bardzo fajna inicjatywa i tyle – dodał.

Niestety późniejsza część rozmowy zeszła na nieprzyjemne tory. Szczegóły poniżej.

Fabijański ostro zareagował na pytanie Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki nie ustępował. Zapytał, czy piosenka "Szklana klatka", która pojawiła się na najnowszej płycie aktora, została napisana z myślą o Julii Kuczyńskiej.

Moje życie uczuciowe nie sprowadza się do jednego związku. Tutaj nie ma literalnie do kogoś rzeczy – powiedział.

Na sam koniec, dziennikarz postawił wszystko na jedną kartę i zadał najbardziej bezpośrednie pytanie "Czy żałujesz, że Julia jest matką twojego syna?".

Co to za obrzydliwe pytanie. Nie no, chłopie, błagam. Jestem wdzięczny totalnie. Mój syn to największy skarb mojego życia. Gdyby nie on to by mnie tu nie było. To jest jego matka. Nie żałuję – uciął Fabijański.

Myślicie, że dobrze zareagował?

Sebastian Fabijański, fot. KAPiF
Sebastian Fabijański, fot. KAPiF
Sebastian Fabijański, fot. KAPiF
Sebastian Fabijański, fot. KAPiF
Sebastian Fabijański, fot. KAPiF
Sebastian Fabijański, fot. KAPiF