Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Klaudiusz Sevkovic u Kuby Wojewódzkiego
13.04.2024 09:39 Klaudiusz z "Big Brothera" po latach wraca do TVN. Co dziś robi gwiazdor 1. edycji kultowego reality show?

Klaudiusz z “Big Brothera” był jedną z najbardziej kultowych postaci tego reality show. Wielu ciekawiło, co teraz dzieje się z gwiazdą programu. Teraz Klaudiusz zaskoczył pojawieniem się w show Kuby Wojewódzkiego. Czym teraz zajmuje się Klaudiusz Sevkovic?

Sebastian Fabijański, Kuba Wojewódzki
03.04.2024 08:17 "Obrzydliwe pytanie". Fabijański nie krył oburzenia. Wojewódzki tym razem przekroczył granicę?

Kuba Wojewódzki słynie ze swojej bezpośredniości. Teraz wydaje się jednak, że przekroczył wszelkie granice. Sebastian Fabijański nie wytrzymał.

Kuba Wojewódzki
02.04.2024 23:07 Aneta Glam ma spore problemy po wizycie u Wojewódzkiego. O wszystkim poinformowała

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego talk-show dwie kontrowersyjne osobowości. Nawet on nie przewidział, jakie kłopoty Aneta Glam będzie miała po wizycie w jego programie. Teraz wszystko ujawniła.

Kuba Wojewódzki
29.03.2024 22:35 "Mocne pie**olnięcie". Wojewódzki przedstawił gości programu i się zaczęło. Takiej dramy w komentarzach dawno nie było

Kuba Wojewódzki zaprasza na kolejny odcinek swojego kultowego już talk-show. Kogo zaprosił? Nowi goście wzbudzili ogromne emocje fanów programu. Kim są?

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
19.03.2024 23:53 Anna Mucha u Kuby wyznała, co zafundował jej po rozstaniu. Po takim ciosie musiała wyjechać

Kuba Wojewódzki. Co się działo w nowym odcinku? Gośćmi byli Anna Mucha, Michał Szpak i Andrzej Seweryn. Aktorka zdradziła, co działo się po ich rozstaniu.

Anna Mucha u Kuby Wojewódzkiego
19.03.2024 23:18 Oj, to musiało zaboleć Wojewódzkiego! Mucha zakpiła z jego męskości. Tak wspomina ich pożycie

Anna Mucha pojawiła się na kanapach u Kuby Wojewódzkiego! To, co tam powiedziała, mogło nieźle ugodzić ego jej byłego partnera. Padły interesujace słowa o jego męskości. 

Michał Szpak, Kuba Wojewódzki
19.03.2024 17:22 Wojewódzki zrobił coming out? W rozmowie ze Szpakiem padły TE słowa

Kuba Wojewódzki zszokował dziś wszystkich. Dziennikarz zaprosił do swojego programu Michała Szpaka. Rozmowa między nimi przybrała całkiem niespodziewany obrót. W talk-show naprawdę padło takie wyznanie?

Kuba Wojewódzki
24.01.2024 16:06 Media już otrąbiły koniec "Króla TVN-u". Tymczasem Kuba Wojewódzki...

Kuba Wojewódzki nie miał ostatnio dobrej passy. W mediach pojawiło się wiele doniesień o problemach w jego karierze. A co robi w tym czasie gwiazdor TVN? Nie mieści się w głowie, mamy zdjęcia.

Kuba Wojewódzki w siedzibie TVP, fot. KAPiF
18.12.2023 15:22 Kuba Wojewódzki w siedzibie TVP! To zdjęcie rozgrzeje fanów. Szykuje się historyczny transfer?

Kuba Wojewódzki planuje transfer do TVP?! Dziennikarz zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie spod siedziby medium, które opatrzył intrygującym wpisem. Showman wdał się w zadziwiającą dyskusję z fanami.

Kuba Wojewódzki bezlitosny dla nowych prowadzących "DDTVN"
13.12.2023 21:28 Kuba Wojewódzki bez litości dla nowych prowadzących "DDTVN". Aż tak źle? Padły słowa o... Danucie Holeckiej

Kuba Wojewódzki nie miał litości dla nowych prowadzących “Dzień Dobry TVN” Anny Senkary i Sandry Hajduk. Co napisał i co ma z tym wspólnego Danuta Holecka?

Kuba Wojewódzki, Edward Miszczak
14.06.2023 12:22 Wojewódzki zapowiada zmiany. Miszczak ściągnął go do Polsatu? Mamy przecieki z TVN-u

Kuba Wojewódzki zapowiada zmiany zawodowe, a fani zastanawiają się, czy wraca do Polsatu, którego dyrektorem programowym od stycznia jest jego były szef – Edward Miszczak. Mamy komentarz osoby z TVN-u.