Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Klaudiusz z "Big Brothera" po latach wraca do TVN. Co dziś robi gwiazdor 1. edycji kultowego reality show?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.04.2024 09:39

Klaudiusz z "Big Brothera" po latach wraca do TVN. Co dziś robi gwiazdor 1. edycji kultowego reality show?

Klaudiusz Sevkovic u Kuby Wojewódzkiego
fot. KAPiF

Klaudiusz z “Big Brothera” był jedną z najbardziej kultowych postaci tego reality show. Wielu ciekawiło, co teraz dzieje się z gwiazdą programu. Teraz Klaudiusz zaskoczył pojawieniem się w show Kuby Wojewódzkiego. Czym teraz zajmuje się Klaudiusz Sevkovic?

Kim jest Klaudiusz Sevkovic?

Klaudiusz Sevkovic przyszedł na świat w 1970 roku w Świętochłowicach. Jego korzenie sięgają Bałkanów - jego dziadek był Serbem. Zawodowo jest kucharzem, zaangażowanym w działalność sportową oraz działalność samorządową.

Nazwisko to było szczególnie znane w 2001 roku dla większości Polaków. Stało się to za sprawą ogromnego sukcesu jednego z pierwszych reality show w historii polskiej telewizji - "Big Brother". Choć Klaudiusz nie zdołał wygrać programu, odpadając z rywalizacji na pewien czas przed finałem, to zdobył ogromną sympatię widzów i szerokie grono fanów, co otworzyło przed nim możliwość rozpoczęcia kariery w mediach.

"Mocne pie**olnięcie". Wojewódzki przedstawił gości programu i się zaczęło. Takiej dramy w komentarzach dawno nie było Anna Mucha u Kuby wyznała, co zafundował jej po rozstaniu. Po takim ciosie musiała wyjechać

Czym zajmuje się Klaudiusz Sevkovic?

Klaudiusz Sevkovic to postać o wielu twarzach i pasjach. Po swoim udziale w reality show "Big Brother" zagrał w filmie "Gulczas, a jak myślisz...", co zapoczątkowało jego karierę aktorską. Ponadto, prowadził własny program kulinarny w telewizji TVN oraz audycje reklamowe w Telezakupach Mango. Nie ograniczając się tylko do kulinariów, w 2004 roku pojawił się w programie Bar 4 – Złoto dla Zuchwałych. Na antenie telewizji Silesia poprowadził również program "Klaudiusz & Cooking"

Jego kreatywność sięga również literatury, ponieważ jest autorem dwóch książek: "Sękocin od kuchni" oraz "Smak sukcesu". Oprócz tego, zanurzył się w świat muzyki, wydając album pt. "Optymista" oraz singel "To co najważniejsze". W sferze sportu, pełni funkcję prezesa żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów oraz był menedżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej

Od 2006 roku Klaudiusz Sevkovic pełni funkcję radnego w Chorzowie. W roli radnego aktywnie uczestniczy w pracach komisji: Infrastruktury i Funduszy Unijnych oraz Kultury i Sportu. Jest członkiem Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej, co wskazuje na jego zaangażowanie w politykę na poziomie lokalnym i współpracę z innymi przedstawicielami tej koalicji.

Fani Klaudiusza teraz będą zachwyceni, ponieważ pojawi się on w popularnym talk show. 

Klaudiusz Sevkovic u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki zaprasza do swojego programu gwiazdy z przeróżnych dziedzin. Teraz opublikował post, w którym zapowiedział występ Klaudiusza Sevkovica i prowadzącej “Hotelu Paradise” Klaudii El Dursi.

Co załatwili sobie przez łóżko a co przez przypadek. Czyli jak daleko od Big Brothera do @hotelparadise.tvn7 Klaudia & Klaudiusz @klaudia_el_dursi @klaudiusz.sevkovic @onet_pl @tvn.pl #wtorek #kubawojewodzki @vitkac – napisał Kuba.

Jak się okazuje w komentarzach, fani są zachwyceni ogłoszeniem uczestnika “Big Brothera”. Pojawiło się mnóstwo wpisów, w których internauci piszą o swoim sentymencie do Klaudiusza i pierwszego sezonu “Big Brothera”. 

  • Big Brother 1 to było życie 
  • Big Brother 1. edycja kultowa, legendarna. Big Brother najlepszy program reality show ever.
  • Jejku! Tyle lat go nie widziałam a widzę ,że nasz Klaudiusz nic się nie zmienił
  • Pierwszy Big Brother jest kultowy, a ja uwielbiałam Klaudiusza – czytamy w komentarzach.

Oglądaliście pierwszy sezon “Big Brothera”?

 

Klaudiusz Sevkovic, fot. KAPiF
Klaudiusz Sevkovic, fot. KAPiF
Klaudiusz Sevkovic, fot. KAPiF
Klaudiusz Sevkovic, fot. KAPiF
Klaudiusz Sevkovic, fot. KAPiF
Klaudiusz Sevkovic, fot. KAPiF