Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazdor "TzG" wystąpił z bratem w "Ninja Warrior". Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Ale jesteście podobni"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.04.2024 09:44

Gwiazdor "TzG" wystąpił z bratem w "Ninja Warrior". Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Ale jesteście podobni"

Michał Danilczuk z bratem
Gwiazdor "TzG" z bratem w "Ninja Warrior", fot. KAPiF/Instagram

Jeden z gwiazdorów “Tańca z Gwiazdami” właśnie pojawił się w najnowszej odsłonie “Ninja Warrior Polska”. Jak się okazuje, wystąpi tam razem z bratem. Według fanów wyglądają jak dwie krople wody. 

Nowa edycja "Ninja Warrior Polska"

Program telewizyjny „Ninja Warrior Polska” emitowany na antenie Polsatu od 2019 roku jest oparty na japońskim formacie. Gospodynią programu od drugiej edycji jest Karolina Gilon, natomiast komentatorami są Jerzy Mielewski, dziennikarz sportowy, oraz Łukasz „Juras” Jurkowski, znany sportowiec. Uczestnicy rywalizują na potężnie trudnym torze przeszkód, starając się go pokonać. 

Oprócz „zwykłych” uczestników czasami w programie pojawiają się również osobistości ze świata show-biznesu, takie jak Mateusz Banasiuk czy Rafał Maserak. Aktualnie trwa dziewiąty sezon, który rozpoczął się 5 marca 2024 roku. Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” można oglądać we wtorki o godzinie 20:05 na Polsacie.

Ze znanych osób pojawił się również Michał Danilczuk, doskonale znany z “Tańca z Gwiazdami”. Co jeszcze o nim wiadomo?

Nie żyje gwiazda programu Polsatu. Miał tylko 40 lat. Widzowie w rozpaczy Programy, które będzie można oglądać od września. Pełna lista telewizyjnych hitów na TVN, TVP i Polsacie

Kim jest Michał Danilczuk?

Michał Danilczuk rozpoczął swoją przygodę z tańcem już w wieku siedmiu lat. Jego talent szybko zaowocował sukcesami i zdobył tytuł wicemistrza Polski juniorów w wieku zaledwie 14 lat. Przełomem w jego karierze były udziały w popularnych programach telewizyjnych, takich jak „You Can Dance” i „Mam talent!”

W listopadzie 2022 roku dołączył do szóstego sezonu irlandzkiej edycji „Tańca z gwiazdami” jako profesjonalny tancerz, tworząc z prezenterką Suzanne Jackson dynamiczny duet, który zyskał uznanie publiczności i doprowadził ich aż do finału, gdzie zajęli drugie miejsce. Michał występował również w trzech edycjach programu „Tańca z Gwiazdami” w Polsce, debiutując w 13. sezonie, gdzie nie tylko dotarł do finału (zajął tam drugie miejsce), ale także wyjątkowo partnerował w parze męsko-męskiej z Jackiem Jelonkiem, zwycięzcą pierwszej edycji programu „Prince Charming”.

W najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami” w Polsce partneruje on influencerce Julii Kuczyńskiej “Maffashion”. Teraz możemy go oglądać w innym formacie stacji. 

Michał Danilczuk z bartem na torze "Ninja Warrior Polska"

Partner taneczny Maffashion pojawi się teraz w innej produkcji Polsatu. Mianowicie razem z bratem wystąpi w “Ninja Warrior Polska”, gdzie będzie musiał przejść po ekstremalnym torze w jak najkrótszym czasie. 

Dziś o 20:05 w @polsatofficial nie przegapcie @ninjawarriorpolska. Pojedynek braci. Jak myślicie kto wygra ?  Mój braciszek @rajdowy_felix_lifestyle czy może jednak ja ? – napisano na Instagramie.

Po zdjęciach, jakie pojawiły się na profilu stacji, internauci zauważyli ogromne podobieństwo braci. 

Ale jesteście podobni – napisała internautka. 

Pojawiły się również komentarze, wskazujące na to, że bracia są bardzo lubiani i fani zamierzają im kibicować. 

  • Mega pozytywna energia od was bije!
  • Uwielbiam!! Trzymam kciuki najmocniej – czytamy. 

Zgadzacie się z nimi?

433852272_1204668540502510_5332037923705751063_n.jpg

434413351_1471191010140487_2762249838186079075_n.jpg
Michał Danilczuk i Paweł Danilczuk, fot. Instagram
Michał Danilczuk z bratem, fot. Instagram
Michał Danilczuk z bratem, fot. Instagram