Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Ninja Warrior". Porwał się na niemożliwe! Z jedną nogą na ekstremalnym torze? Wszyscy go znacie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.03.2024 19:19

"Ninja Warrior". Porwał się na niemożliwe! Z jedną nogą na ekstremalnym torze? Wszyscy go znacie

Ninja Warrior
Co w 3. odcinku "Ninja Warrior"?, fot. materiały prasowe Polsatu

Program „Ninja Warrior Polska” w nowym sezonie przynosi spektakularne wydarzenia. Jeden z uczestników ma protezę nogi, jak poszło mu na ekstremalnie trudnym torze przeszkód? Mamy zdjęcia i film.

„Ninja Warrior Polska”: co w 9. sezonie?

„Ninja Warrior Polska” to program Polsatu, emitowany od 2019 roku, oparty na japońskim formacie. Od drugiej edycji prowadzi go modelka Karolina Gilon, a komentatorami są dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski oraz sportowiec Łukasz „Juras” Jurkowski. Uczestnicy muszą w nim pokonać potwornie trudny, skomplikowany tor przeszkód.

W programie Polsatu wraz ze „zwykłymi” uczestnikami występują czasem osoby z show-biznesu. W formacie pojawili się chociażby Mateusz Banasiuk czy Rafał Maserak. Obecnie trwa już 9. sezon, który rozpoczął się 5 marca 2024 roku. Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” można oglądać w każdy wtorek o godzinie 20:05 na Polsacie.

Co zobaczyliśmy w 3. odcinku? Takich scen jeszcze nie było!

Zawodnik "Ninja Warrior Polska" zginął w tragicznym wypadku! Miał zaledwie 40 lat. Nie zobaczył odcinka ze swoim udziałem Gorące sceny za kulisami "Tańca z Gwiazdami". Sensacja tej edycji poszła na całość z przystojnym sportowcem

„Ninja Warrior Polska”: kto w 3. odcinku?

W 9. sezonie programu Polsatu występują między innymi Jan Tatarowicz, Tomasz Zaorski, Grzegorz Matyszewski czy Wiktor Wójcik. To jednak nie wszystko. W trzecim odcinku „Ninja Warrior Polska” zobaczyliśmy też bracia bliźniacy Paweł i Piotr Czubkowscy, Daniel Rutkowski i Sylwester Wilk. To właśnie ten ostatni, słynny weteran show, znowu pokaże, na co go stać.

Sylwester Wilk znany jest też z udziału w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie zajął trzecie miejsce. Sportowy celebryta teraz chce jednak wznieść się na jeszcze wyższy poziom trudności. Tor pokonuje bowiem bez protezy nogi!

W 2023 bardzo zasmucił widzów. Opowiedział wprost, co go spotkało. Sport stał się jego ratunkiem i sposobem na powrót po wielkiej rozpaczy.

Tym razem postanowiłem wrócić do programu, ponieważ mam za sobą bardzo trudny czas. W styczniu urodziła się moja córeczka, niestety chwilę po narodzinach rozstałem się z jej mamą. Większość zeszłego roku przeleżałem w łóżku. Choroba, jaką jest depresja, odbiera nam umiejętność robienia podstawowych rzeczy – mówił Sylwester Wilk w Polsacie.

Co pokazał w 2024 roku? Ekscytujące szczegóły poniżej.

Sylwester Wilk w „Ninja Warrior Polska”

Trzeci odcinek „Ninja Warrior Polska” to same silne emocje. Na planie pojawił się Dodge Challenger. Zawodnicy walczyli ze strachem i słabościami. Największe wrażenie zrobił jednak Sylwester Wilk, który do tej pory brał udział w zawodach ze swoją protezą nogi. Tym razem postanowił z niej zrezygnować.

Czy to będzie przełom w światowym „Ninja Warrior”? Czy to będzie pierwszy zawodnik na świecie, który pokona tor #ninja na jednej nodze?! – pytają twórcy programu w mediach społecznościowych.

W programie zobaczymy też znanych z drugiego sezonu „Farmy” braci Czubkowskich i Daniela Rutkowskiego, zapaśnika, boksera oraz zawodnika MMA. Komu pójdzie najlepiej?

Ninja Warrior Polska
Sylwester Wilk, Ninja Warrior Polska, fot. materiały prasowe Polsatu
Ninja Warrior Polska
Sylwester Wilk, Ninja Warrior Polska, fot. materiały prasowe Polsatu
Ninja Warrior Polska
Sylwester Wilk, Ninja Warrior Polska, fot. materiały prasowe Polsatu
Ninja Warrior Polska
Sylwester Wilk, Ninja Warrior Polska, fot. materiały prasowe Polsatu