Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Prokop bez Wellman w "DDTVN". Nagły komunikat stacji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.05.2024 17:19

Prokop bez Wellman w "DDTVN". Nagły komunikat stacji

Dorota Wellman i Marcin Prokop
fot. KAPiF

Marcin Prokop zadziwił wszystkich na nagraniu do “Dzieci Dobry TVN". Prezenter szuka zastępstwa dla Doroty Wellman. Przekazał smutne wieści. Co się dzieje?

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

W “Dzień Dobry TVN” nastąpiły istotne zmiany, jeszcze zanim doszło do przetasowań w konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Widzowie programu pożegnali się z Agnieszką Woźniak-Starak, Małgorzatą Rozenek i Andrzejem Sołtysikiem, który obecnie prowadzi własny program dla portalu Świat Gwiazd. 

Poranne programy telewizyjne prowadzą teraz Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. 

Jednym z ulubionych duetów widzów są Dorota Wellman i Marcin Prokop. 

"Jestem porażona". Chylińska nie wytrzymała w "Mam talent!". Padły mocne słowa w kierunku wokalistki. Aż wkroczył Prokop Dorota Wellman w nowym duecie w "Dzień Dobry TVN". To z nim poprowadziła śniadaniówkę

Marcin Prokop i Dorota Wellman w "Dzień Dobry TVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman to duet, który od 2007 roku zdobył serca widzów, prowadząc program "Dzień Dobry TVN". Dzięki swojemu humorowi, pozytywnej energii i profesjonalizmowi zyskali ogromną popularność. Mówi się, że po wielu latach współpracy znają się jak łyse konie. Choć obecnie są prywatnie przyjaciółmi, na początku ich relacje nie były najlepsze. Ich wzajemna sympatia rozwijała się na oczach widzów, co uczyniło ich nieodłączną częścią programu.

Nie lubiłam Marcinka za całokształt. Taki kogut był, wszystkie panie były jego. Taki erotoman-gawędziarz – mówiła Wellman o początkach ich relacji.

Marcin nie pozostał jej dłużny w złośliwościach. 

Byłaś zazdrosna, że za tobą nie latałem. Nie mam już innego wyjścia i nie chcę mieć innego wyjścia, bo ona w moim telewizyjnym życiu jest najważniejsza – odpowiedział na to Prokop.

Oboje jednak wiele się od siebie nauczyli.

Nauczyłam Marcina starego dobrego dziennikarstwa. Marcin zawsze był geniuszem. Jest niezwykle błyskotliwy. Potrafi każdą rozmowę poprowadzić, jaką tylko sobie życzysz. Ale wpoiłam mu przygotowanie takie solidne, bardzo porządne – wyznała Dorota.

Teraz jednak okazuje się, że prezenter wystąpi na wizji  bez Doroty. 

Prokop szuka zastępstwa dla Wellman

Na profilu “Dzień Dobry TVN” pojawiło się nagranie, na którym widać Marcina Prokopa. Ogłoszono na nim ważną zmianę. 

Już jutro wyjątkowe wydanie Dzień Dobry TVN, a poprowadzi je… NO WŁAŚNIE! Kto je poprowadzi - mamy pewność co do @_marcinprokop_, ale kto do niego dołączy? Przekonacie się jutro o 07:45 – napisano.

Marcin w swojej wypowiedzi rozwinął ten temat.

Jeśli widzicie mą zasromaną twarz, patrzącą tęsknię za okno, to dlatego, że tęsknię już za Dorota Wellman, która niestety nie będzie mogła ze mną poprowadzić “Dzień Dobry TVN”. Widzę w tej chwili, jak o tam gdzieś na Marszałkowskiej odchodzi w siną dal no i nie wróci na czas. Natomiast ja potrzebuję wsparcia. Pytanie, z kim powinien poprowadzić jutrzejszy program. Kto powinien znaleźć się u mego boku? […] Kto powinien zastąpić niezastąpialną? Niezastąpialną, jest takie słowo? Nawet jeśli nie ma to ja je właśnie wymyśliłem. Może w waszych komentarzach znajdę inspirację?

W komentarzach rozpętała się burza. Internauci nie chcą bowiem widzieć nikogo innego niż Dorota. 

Jak myślicie, kto pojawi się w zastępstwie?

Marcin Prokop, fot. Instagram
Marcin Prokop, fot. Instagram
Marcin Prokop, fot. Instagram
Marcin Prokop, fot. Instagram