Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Chylińska oceniła ulubieńca. Złotym przyciskiem dała mu półfinał
Anna Lipska
Anna Lipska 04.05.2024 21:05

Chylińska oceniła ulubieńca. Złotym przyciskiem dała mu półfinał

Mam talent!
fot. TVN

Półfinał “Mam talent!”. Agnieszka Chylińska dała mu półfinał. Jak zaprezentował się Bartek Wasilewski? 

"Mam talent!". Trzeci półfinał

15. sezon programu „Mam talent!” zapewnia widzom i jurorom niemałe emocje. W nowym jury ze starego składu została tylko Agnieszka Chylińska. Dołączyli do niej Marcin Prokop i Julia Wieniawa. 

W pierwszym odcinku złoty przycisk wcisnął Janek Pirowski, po występie 15-letniej Olivii Hausner ze Stalowej Woli. Po występie uczestnika z 2. odcinka oczarowani byli i Prokop, i Wieniawa, ale to właśnie Chylińska, drżącymi dłońmi, użyła złotego przycisku w 2. odcinku. Uczestnik, który doprowadził ją do łez, właśnie pojawił się w półfinale.

Łzy i pożegnanie Roksany Węgiel tuż przed finałem "TzG" Finalistki "TzG" zbuntowały się. Nie posłuchały produkcji

Faworyt Agnieszki Chylińskiej w półfinale "Mam Talent!"

W eliminacjach 15. sezonu show 14-letni Bartek Wasilewski zaskoczył publiczność, widzów i jury. Szczególnie mocno poruszył Agnieszkę Chylińską, która otworzyła mu drogę do półfinałów.

Uczeń szkoły zawodowej w klasie o profilu kierowca-mechanik okazał się bardzo wrażliwym, dojrzałym młodym artystą. Wykonał utwór rapowy, poświęcony swojej mamie.

Ja jestem twoim synem, zawsze będę pamiętał, jako pierwsza kobieta trafiłaś mi do serca – rapował Bartek.

Już w trakcie jego występu Chylińska była wyraźnie poruszona i ocierała łzy. W pewnym momencie wyrwało się jej nawet rozpaczliwe „O ja pie*dolę”. 

A wiesz… Też bym tak chciała… zaśpiewać mojej mamie. Jesteś genialny, wiesz? Rozwaliłeś mnie, po prostu mnie rozwaliłeś. Wszystkiego dobrego dla ciebie, jesteś w półfinale – wydukała Agnieszka, wciskając złoty przycisk.

Po wszystkim Chylińska wbiegła na scenę i przytuliła zachwyconego uczestnika. Dzisiaj Bartek pojawił się w półfinale.

Bartek Wasilewski w półfinale "Mam Talent!"

Bartek Wasilewski tak jak w castingach, wykonał utwór rapowy. Ponownie podziękował nim mamie, która niezmiennie go wspiera. Jurorzy z uwagą wysłuchali dzieła.

Jesteś bardzo dojrzały - mówiła Julia Wieniawa.

Na koniec wypowiedziała się Agnieszka Chylińska. Czy i tym razem pojawiły się wielkie emocje? Wokalistka nie ukrywała, że występ jej się podobał.

To przez panią tu jestem - mówił wzruszony Bartek - będę wdzięczny do końca życia.

Chylińska żartowała:

Tak, wszystko zawsze przeze mnie! Nic nie jest przeze mnie. Jesteś tu przez siebie - mówiła - Masz talent […]. Pozostań jak najdłużej dzieckiem - skwitowała.

Tym razem decyzja, czy Wasilewski przejdzie dalej, należy do widzów. Może nie było fajerwerków jak za pierwszym razem, ale młody człowiek świetnie sobie poradził.

Już wiadomo, że Bartek wszedł do finału “Mam talent!”. Gratulujemy.

Mam talent! - fot. TVN
Mam talent! - fot. TVN
Mam talent! - fot. TVN
Mam talent! - fot. TVN