Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Łzy i pożegnanie Roksany Węgiel tuż przed finałem "TzG"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 04.05.2024 09:20

Łzy i pożegnanie Roksany Węgiel tuż przed finałem "TzG"

Roksana Węgiel przed finałem "TzG"
fot. Instagram

Roksana Węgiel w finałowym odcinku “Tańca z Gwiazdami” będzie walczyła o Kryształową Kulę. Przed tym wydarzeniem jednak gwiazda się rozkleiła. Emocje wzięły górę.

Roksana Węgiel w finale "Tańca z Gwiazdami"

W ostatnim epizodzie popularnego programu tanecznego Polsatu panowała wyjątkowa atmosfera napięcia i emocji. Ostatecznie poznaliśmy trzy pary, które walczyć będą o prestiżową Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną. 

Z żalem pożegnaliśmy Macieja Musiała z "Tańcem z Gwiazdami" w jego ostatniej fazie. W finale znaleźli się: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, oraz Maffashion i Michael Danilczuk. Wszystkie pary, wraz z pozostałymi uczestnikami 14. edycji, rozpoczęły już przygotowania do zakończenia wiosennego sezonu.

Nie daj nigdy sobie wmówić tego, że można być dobrym tylko w jednym. Można być dobrym w wielu rzeczach, w szczególności, jeśli jest się pracowitym - komentowała Iwona Pavlović.

Jak poradziła sobie Roksana w półfinale?

Roxie odpięła wrotki na parkiecie "TzG". Jurorzy zszokowani Roxie Węgiel podjęła karkołomne wyzwanie. Tego w "TzG" jeszcze nie było

Jak zatańczyła Roksana Węgiel w półfinale "TzG"?

W półfinałowym odcinku uczestnicy zaprezentowali swoje najwyższe umiejętności, jednak jurorzy pozostali wymagający. Spośród wszystkich gwiazd tylko Roksanie Węgiel udało się zdobyć maksymalną liczbę punktów za oba tańce.

W półfinałowym odcinku uczestnicy zaprezentowali swoje najwyższe umiejętności, jednak jurorzy pozostali wymagający. Spośród wszystkich gwiazd tylko Roksanie Węgiel udało się zdobyć maksymalną liczbę punktów za oba tańce.

Mimo doskonałych ocen piosenkarka po raz pierwszy poczuła strach przed eliminacją z programu. Dotychczas w "Tańcu z Gwiazdami" zawsze była wymieniana jako jedna z pierwszych par awansujących, ale w półfinale znalazła się w grupie zagrożonych. Wspólnie z Maciejem Musiałem oczekiwała na werdykt telewidzów. Na szczęście Roksana Węgiel otrzymała ogromne wsparcie od swoich fanów, co umożliwiło jej dołączenie do finalistek "Tańca z Gwiazdami". 

Jednak nie brakowało również głosów chwalących piosenkarkę od pierwszych odcinków programu. Iwona Pavlović nawet nazwała ją "diamentem" tej edycji. Okazuje się, że Roxie bardzo będzie brakowało udziału w show.

Roksana rozpłakała się przed finałem "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel podzieliła się czarno-białym Instastory z ostatniego treningu “Tańca z Gwiazdami”. Wraz z nią był oczywiście Michał Kassin. Nastroje, jakie im towarzyszyły, nie były radosne.

Właśnie skończyliśmy ostatni trening “Tańca z Gwiazdami”. No to jest niesamowite, jak ten czas szybko minął. Już my się tutaj popłakaliśmy przed chwilą. Rozkleiliśmy się – powiedziała Roksana. 

Michał dołączył się po chwili:

Łzy poleciały. 

Roksana będzie wspominała wyjątkowo czas spędzony w programie.

Powspominaliśmy, przepiękna przygoda, naprawdę, to było coś niesamowitego. Pewnie na takie ogólne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, ale to było coś naprawdę pięknego. Ja nie mogę uwierzyć w to, że to jest nasz ostatni trening – dodała.

Michał natomiast dodał, że czas minął bardzo szybko.

Zleciało, jak jeden dzień. Pamiętam nasz pierwszy trening, a to już ostatni

Roksana już wie, że będzie tęskniła za udziałem w programie. 

Będziemy tęsknić za “Tańcem z Gwiazdami”

A wy będziecie tęsknić za tegoroczną edycją?

Roksana Węgiel przed finałem
Roksana Węgiel przed finałem "TzG", fot. Instagram
Roksana Węgiel przed finałem
Roksana Węgiel przed finałem "TzG", fot. Instagram