Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Agnieszka Chylińska nie mogła tego znieść. Z Wieniawą próbowały przerwać występ. A to kandydat na Eurowizję
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.04.2024 08:24

Agnieszka Chylińska nie mogła tego znieść. Z Wieniawą próbowały przerwać występ. A to kandydat na Eurowizję

"Mam talent", fot. kadry z programu "Mam talent!"/TVN
"Mam talent", fot. kadry z programu "Mam talent!"/TVN

Agnieszka Chylińska i Julia Wieniawa nie doceniły występu kandydata na Eurowizję w “Mam talent!”. W pewnym momencie piosenkarka nie wytrzymała. Tego jeszcze nie było w programie.

"Mam talent!" Niespodziewany gość w programie

W “Mam talent!” trwają przesłuchania uczestników 15. edycji show. W nowej odsłonie programu doszło do odświeżenia ławy jurorskiej - oprócz Agnieszki Chylińskiej zasiadają w niej Marcin Prokop, który wcześniej piastował funkcję prowadzącego show oraz Julia Wieniawa.

Sędziowie mają niełatwy orzech do zgryzienia. Do formatu zgłaszają się wyjątkowo uzdolnione osoby, a do kolejnego etapu może przejść zaledwie część z nich. Decyzja jest bardzo trudna.

Tymczasem w sobotnim odcinku niespodziewanie zagościła gwiazda! Gdy artysta pojawił się na scenie, Agnieszka Woźniak-Starak oniemiała. “Ja to znam!” - orzekła, gdy usłyszała pierwsze dźwięki wykonywanej przezeń piosenki.

"The Voice Kids 7": Tomson i Baron wybrali swoją drużynę. Pojawił się poważny zarzut wobec produkcji "Mam talent!": Fanka zarzuciła Wieniawie, że nazbyt spoufala się z Prokopem. Poszło o bardzo intymny gest

"Mam talent!" Kolorek Amaretto nie porwał części jurorów

W “Mam talent!” pojawił się ubiegający się w minionych preselekcjach o reprezentowanie Polski na konkursie Eurowizji Pan Savyan. Pochodzący z Białorusi muzyk i komik przez jakiś czas mieszkał w Ukrainie. Po wybuchu wojny przeprowadził się do Warszawy.

Nazywam się Pan Savyan. Posiadam perfekcyjny wschodni akcent. Jestem w połowie Białorusinem, w jednej czwartej Polakiem, a w jednej czwartej Ukraińcem, więc moi przodkowie przekraczali granicę w poszukiwaniu romantycznych przygód - tłumaczył w programie artysta.

Piosenkarz zaprezentował swoją piosenkę “W kolorku Amaretto”, która przegrała z “The Tower” Luny w boju o angaż na Eurowizję. Publiczność zgromadzona w studiu zareagowała bardzo żywiołowo, pod wrażeniem był również Marcin Prokop. Nie wszystkim jurorom spodobało się jednak wykonanie.

"Mam talent!". Julia Wieniawa i Agnieszka Chylińska zażenowane

Poczucie humoru Pana Savyana nie urzekło Julii Wieniawy, która dość szybko nacisnęła czerwony grzybek, by przerwać wykonanie. Agnieszka Chylińska, choć początkowo sprawiała wrażenie rozbawionej, również dołączyła do swojej koleżanki.

Gdy występujący na scenie Białorusin zdecydował się zaprosić publiczność do wspólnej zabawy, piosenkarka odwróciła się i spojrzała z wyrzutem na zgromadzonych w studiu. Chwilę później położyła się na biurku znudzona i zażenowana.

Zastanawiam się, jaki jest twój odbiorca. Myślę sobie, czy to jest szaleńcza odwaga, czy brak instynktu samozachowawczego - tłumaczyła Panu Savyanowi swoją reakcję Julia Wieniawa.

Co ciekawe, ostatecznie artysta znalazł się w kolejnym etapie show. O jego angaż zabiegał Marcin Prokop, a w końcu uległa także Agnieszka Chylińska, która stwierdziła, że “skoro ludziom się podobało”, da mu szansę.

Marcin Prokop
Marcin Prokop w “Mam talent!”, fot. KAPiF
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa w “Mam talent!”, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska w “Mam talent!”, fot. KAPiF