Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "W weekend wchodzimy z 3 nowymi członkami rodziny". Ania i Kuba z "Rolnika" pokazali urocze zdjęcie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.04.2024 15:05

"W weekend wchodzimy z 3 nowymi członkami rodziny". Ania i Kuba z "Rolnika" pokazali urocze zdjęcie

kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Ania i Jakub, którzy zakochali się w sobie podczas realizacji 10. edycji “Rolnik szuka żony” podzielili się z fanami dobrą wiadomością. W mediach społecznościowych pojawiło się rozczulające zdjęcie.

Nowa edycja "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to jeden z najchętniej wybieranych przez widzów formatów Telewizji Polskiej. Reality show, w którym rolnicy i rolniczki z całej Polski poszukują miłości swojego życia, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Program doczekał się już dziesięciu edycji, a wkrótce rozpocząć ma się jedenasta. W święta wielkanocne mieliśmy już okazję poznać uczestników, którzy wkrótce spróbują swojego szczęścia na oczach tysięcy telewidzów.

Tymczasem fani wciąż żyją jeszcze poprzednią odsłoną “Rolnika…”, który zakończył się pomyślnie szczególnie dla Ani i Kuby, którzy nie tylko odnaleźli wielkie uczucie - wkrótce na świat przyjdzie ich wspólne dziecko.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy zwycięzcę 5. odcinka. W komentarzach szaleństwo! Widzowie nie zamierzają milczeć Anna z "Rolnika" pochwaliła się cudną wyprawką dla maluszka. Tylko patrzeć, jak pokaże pierwsze zdjęcia synka

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" odnaleźli miłość

Co ciekawe, Ania nie od początku widziała w Kubie swojego kandydata na męża. Początkowo podchodziła do niego dość sceptycznie, choć wydawał się jej dobrym i poukładanym człowiekiem.

Wkrótce mężczyźnie udało się jednak zdobyć jej serce i to właśnie z nim piękna rolniczka zakończyła swoją przygodę w programie. Dziś uczestnicy pozostają w kontakcie ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe.

To właśnie dzięki nim możemy dowiedzieć się, co słychać u zakochanych. Okazuje się, że nadchodzące potomstwo to nie wszystko - “rodzina” bohaterów “Rolnika…" powiększyła się bowiem o inne urocze istotki.

"Rolnik szuka żony". Nowi "członkowie rodziny"

Jakub i Anna zamieścili w swoich mediach społecznościowych rozczulające fotografie. Para poinformowała, że w ich stajni na świat przyszły trzy prześliczne koziołki. Na zdjęciach widzimy malców dokazujących przy swojej mamie.

W weekend wchodzimy z trzema nowymi członkami rodziny - napisał Kuba Manikowski.

Od małych koźlątek wprost ciężko oderwać wzrok. Nie ulega wątpliwości, że w tak kochającej rodzinie, będą miały bardzo pomyślne życie.

koziołki
fot. instagram.com/aniaderbiszewska
Anna Derbiszewska instagram
Anna Derbiszewska, fot. Instagram
Anna Derbiszewska, fot. Instagram/aniaderbiszewska
Anna Derbiszewska, fot. Instagram/aniaderbiszewska