Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Rozpędzony koń wpadł na Bartka Jędrzejaka. Koszmarne sceny w "DDTVN" na żywo
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 24.05.2024 20:05

Rozpędzony koń wpadł na Bartka Jędrzejaka. Koszmarne sceny w "DDTVN" na żywo

Bartek Jędrzejak
fot. Instagram

Telewizja na żywo rządzi swoimi prawami. Podczas transmisji często dochodzi do nieoczekiwanych i zarazem groźnych zdarzeń. Na własnej skórze przekonał się o tym Bartek Jędrzejak z “Dzień Dobry TVN”. Jak się czuje dziennikarz?

Poranne magazyny telewizyjne

Stacje telewizyjne od lat dwoją i troją, aby osiągać jak najwyższe słupki oglądalności. W tym celu coraz więcej stacji decyduje się na wprowadzenie specjalnego porannego pasma dedykowanego w szczególności gospodyniom domowym. Jak donoszą media, do “Pytania na śniadanie” w Dwójce i “Dzień dobry TVN” dołączy wkrótce także śniadaniówka Polsatu. 

ZOBACZ: A jednak. Polsat rusza z własną śniadaniówką. Ujawniono nazwiska prowadzących

Tego typu programy to nie tylko przegląd wydarzeń z Polski i świata, kącik kulinarny czy rozmowy z ekspertami. Producenci porannych magazynów prześcigają się w pomysłach na zapewnienie widzom dodatkowych atrakcji. Podczas realizacji takich materiałów nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem. Szczegóły poniżej.

Edward Miszczak wybrał partnerkę dla Hakiela w "TzG" Ciężarna Kubicka zniknęła, a teraz czarno-białe zdjęcie i smutne wyznanie

Bolesne wpadki w telewizji śniadaniowej

Widzowie TVP2 z pewnością do dziś pamiętają wizytę Pana Ząbka w “Pytaniu na śniadanie”. Iluzjonista chciał popisać się na wizji niebezpieczną sztuczką z gwoździem. Niestety, podczas wykonywania triku pomylił się i przebił dłoń ówczesnej prowadzącej “PnŚ”, Marzeny Rogalskiej.

O tym, że w trakcie porannych programów na żywo czasami może pójść coś nie tak, przekonał się ostatnio także Bartek Jędrzejak z “Dzień Dobry TVN”. Co się stało?

Na Bartka Jędrzejaka wbiegł koń. Czy coś mu się stało?

Znany pogodynek i reporter “DDTVN” uwielbia konie, dlatego chętnie realizuje materiały z udziałem tych cudownych stworzeń.
 

Kocham konie. Mógłbym pracować w stajni. To mnie uspokaja, zapominam co dookoła  - pisał na Instagramie w styczniu tego roku.

Nikogo więc szczególnie nie zdziwiło, że ostatnio Jędrzejak ponownie wybrał się z kamerą do stadniny. Tę wizytę z pewnością zapamięta na długo. Na oczach telewidzów wbiegł w niego koń. Było o włos od tragedii.
 

Wszystko ustalone. Odliczamy do wejścia live. Zapala się czerwone światełko na kanarze. Na znak kierownika planu Amazonka rusza. Ja swoje, a jej zadaniem jest jechać kłusem możliwie blisko mnie i kamery. Podczas próby wszystko ustalone co do centymetra. Zrobione znaczniki.

Wszystko idzie dobrze, zgodnie z planem. Kończę swoje wejście, kiedy z całą siłą wpada na mnie koń. Po prostu tracą zadem. Niby nic, a jednak ostatkiem sił utrzymuje równowagę. Kto choć raz zderzył się z koniem, wie jak jest. Po prostu jak w speedway ściął zakręt. Taki wiraż - relacjonuje Jędrzejak.
 

Gwiazdor “DDTVN” postanowił uspokoić zmartwionych widzów. Okazuje się, że na szczęście nie doznał żadnego uszczerbku na zdrowiu.
 

Nic się nie stało, ale było blisko. Takie przygody na planie - oznajmił Jędrzejak.

Nagranie z tego feralnego incydentu możecie obejrzeć poniżej.

KAPIF_1000pix_K1082976F.jpg
Bartek Jędrzejak, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1168508F.jpg
Bartek Jędrzejak, fot. KAPiF