Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Nasz nowy dom". Przerwali remont. Pierwszy raz w historii programu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.05.2024 20:06

"Nasz nowy dom". Przerwali remont. Pierwszy raz w historii programu

"Nasz nowy dom"
fot. Instagram

Pierwszy raz w historii “Nasz nowy dom” miała miejsce tak niespotykana sytuacja. Ekipa była zmuszona przerwać remont. 

"Nasz nowy dom" w telewizji

Program "Nasz Nowy Dom" istnieje od dziesięciu lat i od samego początku był prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Jednak po zmianie władzy w Polsacie, gdy Edward Miszczak objął stery, podjęto decyzję o zmianie prowadzącej. 

Elżbieta Romanowska zastąpiła dotychczasową gospodynię, co początkowo nie spotkało się z aprobatą widzów.  Mimo kontrowersji związanych z wymianą prowadzącej aktorka gości już w drugim sezonie programu, a jego popularność nie zmalała. 

Fani przyzwyczaili się do zmiany i nadal chętnie śledzą losy rodzin wspieranych przez produkcję. Przez lata udało się pomóc ponad 300 potrzebującym w remoncie. Większość historii porusza do łez, podobnie jak i te w nowym sezonie.

"Nasz nowy dom": Dowbor spotkała po latach bohatera programu. Jak radzi sobie po koszmarnym wypadku? Widzowie "Nasz nowy dom" węszą przekręt. "Najdziwniejszy odcinek od początku edycji"

Ela Romanowska musiała przerwać remont

W 323. odcinku “Nasz nowy dom” Elżbieta Romanowska zawitała do Chojnic. W trakcie wizyty nawiązała kontakt z Agatą, która ma dwoje dzieci i zmaga się z depresją. Po rozmowie z nią Romanowska postanowiła, że zespół przeprowadzi remont w mieszkaniu Agaty. Jednakże pojawiły się nieprzewidziane trudności.

Kiedy dowiedzieliście się, że remont się odbędzie, pojechaliście na wakacje, a my ten remont fizycznie rozpoczęliśmy. Wtedy dostaliśmy bardzo złą wiadomość - mówiła Romanowska w rozmowie z panią Agatą.

 

Dlaczego trzeba było przerwać remont?

Okazało się, że ojciec syna uczestniczki nie wyraził zgody na jego występ w materiale filmowym. Zespół produkcji szanując jego decyzję, postanowił usunąć materiał z udziałem chłopca.

Musimy działać zgodnie z prawem - powiedziała prowadząca.

Po wysłuchaniu wiadomości od Elżbiety Romanowskiej uczestniczka zaczęła płakać. Jednak prowadząca zdołała przekazać jej trochę bardziej optymistyczne wieści, które złagodziły jej stan emocjonalny.

 Cały remont stanął pod wielkim znakiem zapytania, ale telewizja Polsat zadecydowała, że my ten remont dokończymy. Po prostu zrobimy trochę inaczej. To nie będzie zwykły odcinek. Widzowie nie zobaczą całej mojej wizyty u państwa, nie zobaczą też pani syna. Nie będzie on z nami oglądał waszego nowego domu. Ale zobaczy go później, kiedy już kamery wyjdą - zapowiedziała Elżbieta Romanowska.

Elżbieta Romanowska dotrzymała słowa, a remont mieszkania pani Agaty zakończył się sukcesem. Wnętrze zostało odnowione w bardziej nowoczesnym stylu. Dodatkowo, w salonie pojawiły się drewniane belki, które dodawały uroku całej przestrzeni. Ekipa przeprowadziła również kompleksową wymianę instalacji elektrycznej. Agata była poruszona metamorfozą swojego mieszkania, co spowodowało u niej łzy szczęścia.

"Nasz nowy dom", fot. Instagram
"Nasz nowy dom", fot. Instagram