Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Rozrywające serce sceny. Aktor "Klanu" ze szpitala połączył się z córeczką
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.06.2024 17:42

Rozrywające serce sceny. Aktor "Klanu" ze szpitala połączył się z córeczką

Jakub Tolak
fot. Instagram

Jakub Tolak zasłynął z podróży kamperem z żoną i córeczką. Teraz przeszedł bardzo ciężką operację. Połączył się ze szpitala z córką. 

Życie prywatne Jakuba Tolaka

Aktor Jakub Tolak przez 11 lat wcielał się w rolę Daniela, syna Moniki Ross, granej przez Izabelę Trojanowską w popularnym serialu "Klan" nadawanym przez Telewizję Polską. Karierę ekranową rozpoczął w wieku 15 lat. Po długim czasie spędzonym na planie "Klanu" postanowił zakończyć karierę aktorską.  

W 2021 roku ożenił się z Zofią Samsel, a razem wyruszyli w podróż dookoła świata. Pasja do podróżowania zaowocowała prowadzeniem kanału na YouTube i Instagramie pod nazwą "Foxes in Eden". W czerwcu 2022 roku powitali na świecie córkę Antoninę, która wraz z nimi i ich psem mieszka w kamperze, podróżując po różnych zakątkach świata. Ostatnio odwiedzili Grecję, skąd dzielili się wyjątkowymi momentami ze swoich podróży.

Musieli jednak przerwać swoje podróże ze względu na stan zdrowia Tolaka. 

Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył Opole 2024. Wpadka goniła wpadkę. Widzowie bezlitośni dla Kayah i Piaska

Jakub Tolak miał zaplanowała operację

Zofia Samsel przekazała, że jej mąż ma poważne problemy z sercem i potrzebuje pilnej operacji, co zmusza ich do powrotu do Polski.

Ile jeszcze będziecie tak żyć? Nie wiemy. Ten wyjazd jest podobny do wcześniejszych, mimo różnego rodzaju trudności, jest łatwo, wiemy co robić i co nas czeka. Ale niebawem czeka nas też życiowy zakręt. Kuby operacja serca zbliża się wielkimi krokami. Będzie lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości. Bierzemy oddech i szukamy spokoju w drodze. Teraz nam się bardzo przyda. Ładujemy baterie na zapas. W przyszłych miesiącach będziemy z tego czerpać – napisała żona Jakuba Tolaka.

Teraz Jakub jest już po operacji. Pokazał się po niej i połączył się z córką. 

Jakub Tolak ze szpitala zwrócił się do córeczki

Jakub Tolak wstawił na swojego Instagrama relację prosto ze szpitalnego łózka. Z uwagi na Dzień Ojca pokazał fragment z rozmowy wideo ze swoją córeczką. Urocze nagranie pokazuje, jak mała bardzo tęskni za tatą.

  • Cześć Tosiu kochanie.
  • Tato, wróć do domu.
  • Jestem tutaj u Pana doktora w szpitalu. Jest bardzo miło i Cię bardzo kocham i tęsknię za Tobą, już niedługo mam nadzieję się zobaczymy.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Jakub Tolak, fot. Instagram
Jakub Tolak, fot. Instagram
Córeczka Jakuba Tolaka, fot. Instagram
Córeczka Jakuba Tolaka, fot. Instagram