Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Wstrząsające zdjęcia Strasburgera. Zmartwieni fani pytają, czy przeżyje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.06.2024 12:44

Wstrząsające zdjęcia Strasburgera. Zmartwieni fani pytają, czy przeżyje

Karol Strasburger
fot. KAPiF

Karol Strasburger przyprawił swoich fanów o szybsze bicie serca ostatnim postem. Widok słynnego prezentera w karetce z podpiętymi aparaturami nie napawa nadzieją. Co się stało? Internautom mówi o "bardzo przykrym rozpoczęciu weekendu".

Karol Strasburger nie tylko w "Familiadzie"

Prezenter zyskał popularność przede wszystkim za sprawą udziału w teleturnieju "Familiada". Od ponad 30 lat wciela się w rolę gospodarza programu, który sypie żartami z rękawa w każdym odcinku. Niedawno mówiono o "czarnych chmurach" nad produkcją, jednak Karol Strasburger uspokaja. Hit TVP jeszcze długo będzie gościł na antenie.

Nie da się jednak zapomnieć, że gwiazdor to nie tylko ikona telewizyjnego show, ale także aktor. Jego występy mogliśmy oglądać już w 1997 roku w serialu "Noce i dnie", gdy jako Józef Toliboski wskoczył do wody po nanufary dla głównej bohaterki. Później występował także w m.in.: "40-latku", "Polskich drogach", "Klanie", "Na Wspólnej" oraz "M jak miłość".

Obecnie nadal łączy nagrywanie teleturnieju "Familiada" z udziałem w serialu "Pierwsza miłość". Taka intensywność obowiązków może być męcząca. Najnowsza publikacja Karola Strasburgera zwiastuje jego ogromne kłopoty. Zdjęcia ze szpitala wzbudziły sensację. O co chodzi?

"Familiada" wyleci z ramówki TVP? Strasburger komentuje niepokojące doniesienia TVP ogłosiła prowadzącego "Familiadę". Miał być Babiarz, ale padło na… Strasburger mówi o awanturze

Karol Strasburger ma poważne kłopoty. Zdjęcia z karetki szokują

Na profilu gwiazdora pojawiała się seria niepokojących zdjęć. Na jednym z nich widzimy, jak stoi za biurkiem z bolesną miną i trzyma się za pierś. Zaraz obok jest kadr z jego nieprzytomną twarzą na podłodze, jazdą karetką, a także wizytą w szpitalu. Fani mogli na kilka chwil wstrzymać oddech.

Na szczęście okazuje się, że zdjęcia są jedynie zapowiedziami losów jego serialowego bohatera. Karol Strasburger miał wyjątkowo intensywny dzień na planie zdjęciowym, gdy grana przez niego postać, Karol Weksler trafia do szpitala. Co z tego wyniknie?

To bardzo, bardzo przykre rozpoczęcie weekendu i jednocześnie zakończenie sezonu. Jaki będzie finał? Jakie konsekwencje niesie za sobą zdrada? Trzymajcie kciuki za Wekslera i wracajcie do nas po wakacjach - zapowiedział.

Co dalej z postacią Karola Strasburgera? Widzowie obserwowali go od dekad

Widzowie "Pierwszej miłości" w 3841. odcinku zobaczyli zatrważające kadry przedstawione przez Karola Strasburgera w mediach społecznościowych. Jego postać w końcu dowiedziała się o zdradzie żony (Ewa Gawryluk) z Michałem (Wojciech Błach). Dla biznesmena był do olbrzymi szok. Do szpitala trafi z podejrzeniem udaru. Czy wyjdzie z tego cało?
 

Przeżyje Pan? - zapytał jeden z obserwatorów Strasburgera na Instagramie.

Na odpowiedź fani będą musieli poczekać do nowych odcinków, które powrócą na antenę po wakacjach. Internauci jednak już rozpoczęli petycję do scenarzystów, by nie kończyli wątku bohatera.

  • Proszę, niech Karol przeżyje i zostanie w serialu. Uwielbiam jego rolę i Pana Karola jako aktora.
  • Zostań z nami, Karolu. Musisz rozprawić się z Michałem.
  • Mam nadzieję że wyjdzie z tego. Szkoda Karola.
  • Karol, nie umieraj!!!
Pierwsza miłość, fot. Kadr z Pierwsza miłość, Polsat
Postać Karola Strasburga z "Pierwszej miłości" w szpitalu, fot. Instagram
Pierwsza miłość, fot. Kadr z Pierwsza miłość, Polsat
Postać Karola Strasburga z "Pierwszej miłości" w szpitalu, fot. Kadr z: "Pierwsza miłość", Polsat