Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Warsaw Show" powraca, a wraz z nim gwiazdy pierwszej edycji! Wiemy, co się wydarzy już na starcie
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 15.03.2024 19:29

"Warsaw Show" powraca, a wraz z nim gwiazdy pierwszej edycji! Wiemy, co się wydarzy już na starcie

Warsaw Shore 20. Kiedy i gdzie emisja?
Warsaw Shore 20. Kiedy i gdzie emisja?

Już niedzielę 17 marca na antenie MTV zostanie wyemitowany pierwszy odcinek jubileuszowego, 20. sezonu programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Kto wróci do ekipy, a kto rozpocznie przygodę życia w towarzystwie legend formatu? Wiemy, co czeka widzów.

Kto wraca do "Warsaw Shore 20"?

W 20. edycji do programu wrócą uczestnicy z pierwszych sezonów, w tym Trybsonowie, Mała Ania czy Stifler. Zanim to nastąpi widzowie poznają świeżaków, którzy jako pierwsi wejdą do willi Warsaw Shore. Wśród nich znajdzie się Grzegorz Tomaszewski, dynamiczna osobowość, której nie brak pewności siebie. 

Jego wyrazisty sposób bycia zaskarbi sympatię uczestnik programu, jednak nie wszystkich… Do ekipy dołączy również Olaf Majewski, Diana Mościcka oraz Magda Pawińska. Jak przywitają ich weterani programu?

"Love Island": Wiki rozczarowana wspólną nocą z Adrianem. Fani oburzeni: "Powinnaś zachować to dla siebie" "To musi być ustawione". Widzowie "Hotelu Paradise" przecierają oczy ze zdumienia. Aż nie wierzą w to, co widzą

"Warsaw Shore 20". Wejście Leny i romans

Fani formatu wiedzą, że pierwszy odcinek “Warsaw Shore 20” dostarcza skrajnych emocji związanych z wejściem uczestników do domu Warsaw Shore. Wśród niespodzianek - powrót Jeza, który za sprawą drobnej metamorfozy przyciągnie uwagę ekipowiczów. 

Na światło dzienne wyjdą również dawne konflikty z programu. Oliwy do ognia doleje niespodziewane wejście Leny, która do ostatniej chwili trzymała je w tajemnicy przed swoimi przyjaciółmi. A gdy iskry lecą, romans wisi w powietrzu. Mały zakochuje się od pierwszego wejrzenia, ale czy jego uczucia zostaną odwzajemnione?

Gdzie i kiedy oglądać "Warsaw Shore 20"?

Nowe odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w każdą niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska. Premiera pierwszego z nich już 17 marca. Wszystkie odcinki będą również dostępne w serwisie Player.pl.

Stifler, Warsaw Shore
Stifler, Warsaw Shore, fot. KAPIF
Trybsonowie, Warsaw Shore
Trybsonowie, Warsaw Shore, fot. KAPIF
Mała Ania, Warsaw Shore
Mała Ania, Warsaw Shore, fot. KAPIF