Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Kim jest Piotr Kowalczyk z "Love Island 9"? Nowy uczestnik programu to niezłe ciacho. Zwłaszcza bez koszulki
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 15.03.2024 02:00

Kim jest Piotr Kowalczyk z "Love Island 9"? Nowy uczestnik programu to niezłe ciacho. Zwłaszcza bez koszulki

Kim jest Piotr Kowalczyk z Love Island 9?
Kim jest Piotr Kowalczyk z Love Island 9?

Kim jest Piotr Kowalczyk – nowy uczestnik “Love Island 9”? Wiek, wzrost, zawód… Sprawdziliśmy wszystko na temat bohatera, który właśnie dołączył do obsady. Zobaczcie, jak prezentuje się bez koszulki.

Nowy bohater w "Love Island 9". Piotr Kowalczyk w programie

Ruszyła 9. edycja “Love Island”, a wraz z nią kolejne perturbacje w relacjach pomiędzy uczestnikami. Kilka dni temu bohaterami show i widzami wstrząsnął męsko-męski pocałunek. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu dwóch mężczyzn zdecydowało się ze sobą namiętnie pocałować.

Kolejną sensacją była noc Wiki i Adriana w kryjówce. Po powrocie do domu Wiki przyznała się, że spędzony wspólnie czas nie należał do udanych, i że w przeciwieństwie do chłopaka ona ma wątpliwości oraz dużo znaków zapytania, które powodują, że inaczej patrzy na ich relacje. Adrian był lekko zdezorientowany, ale oczywiście przyznał, że może to był stres i kolejny raz powinni sobie dać szansę zawalczyć o dobre relacje łóżkowe.

Wieczorem Jarek zaprosił Zuzę do kuchni, ponieważ przygotował dla niej coś wyjątkowego. Tam czekała na nią słodka kolacja, czyli truskawki w czekoladzie, szampan i romantyczna rozmowa. Dziewczyna była zaskoczona i urzeczona zachowaniem chłopaka, a on brylował jako kreatywny pomysłodawca. 

Rano, gdy tylko słońce wzeszło ponad góry, Daria otrzymała SMS-a, z którego wynikało, iż w ogrodzie czeka tajemniczy gość, a ona powinna jako pierwsza przywitać przybysza i zdecydować, jakie zrobi na niej wrażenie. Gościem był nowy uczestnik "Love Island" 9", czyli Piotr Kowalczyk.

"Love Island": Pierwszy męsko-męski pocałunek w show! „Jedziemy z tematem”. Gwiazdy programu zniesmaczone "Love Island": Wiki rozczarowana wspólną nocą z Adrianem. Fani oburzeni: "Powinnaś zachować to dla siebie"

Kim jest Piotr Kowalczyk z "Love Island"? Jakiej partnerki szuka?

Piotr Kowalczyk z “Love Island” związany jest od dziecka ze sportem. Lubi spędzać czas z bliskimi. Jest osobą wierzącą. Wielokrotnie brał udział w zawodach i pokazach kulturystycznych. W swoich rodzinnych stronach jest znany, rozpoznawalny – „bywał” na okładkach. 

Na co dzień mieszka w Warszawie. Jest anonimowy, ale brakuje mu trochę szumu medialnego. Uwielbia dbać o swoją sylwetkę i w swojej pracy spełnia się idealnie pomagając ludziom zadba o zdrowie. Chce poznać miłość na dobre i na złe. Chciałby stworzyć poważny związek. 

W relacjach bywa zazdrosny i podejrzliwy. Uważa, że na zaufanie trzeba sobie zapracować. Lubi kobiece kształty. Jest wierny, uczciwy, ceni szczere rozmowy. Nie znosi kłamstwa. Nie lubi imprez. W pracy nie nawiązuje romansów.

Piotr Kowalczyk z "Love Island": wiek, wzrost, zawód

Ile lat ma Piotr Kowalczyk z “Love Island”? W 2024 roku skończył 29 lat. Jego wzrost to 183 cm. Z zawodu jest trenerem personalnym. Na co dzień mieszka w Warszawie, a pochodzi ze wsi Lelis położonej w województwie mazowieckim.

Piotr ma za sobą pierwszy live czat z hiszpańskiej willi poprowadzony przez Karolinę Gilon. 

Poniżej zdjęcia Piotra Kowalczyka z “Love Island” bez koszulki. Jak wam się podoba? Myślicie, że namiesza w nowej edycji?

Piotr Kowalczyk z
Piotr Kowalczyk z "Love Island 9", fot. Polsat
Piotr Kowalczyk z
Piotr Kowalczyk z "Love Island 9", fot. Polsat
Piotr Kowalczyk z
Piotr Kowalczyk z "Love Island 9", fot. Polsat
Tagi: Love Island