Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 14.06.2024 13:02

Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka

Krzysztof Radzikowski
fot. Instagram

Rodzina stacji telewizyjnej TTV powiększa się. Znany z popularnego programu “Gogglebox. Przed telewizorem” Krzysztof Radzikowski właśnie powitał na świecie swoje drugie dziecko. Zobaczcie jego zdjęcie z nowo narodzoną pociechą i poznajcie szczegóły.

Krzysztof Radzikowski został ojcem

Pod koniec ubiegłego roku media obiegła ekscytująca wiadomość na temat jednej z gwiazd stacji telewizyjnej TTV. Występujący w znanym i lubianym show o nazwie “Gogglebox. Przed telewizorem” Krzysztof Radzikowski na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia poinformował o kolejnej ciąży swojej partnerki, Michaliny Pyszkiewicz, z którą wychowuje ich wspólnego syna, Antoniego.

Właśnie wyszło na jaw, że wyczekiwania pociecha Krzysztofa Radzikowskiego i jego ukochanej jest już na świecie. Szczegóły poniżej.

Ofiara Kaźmierskiej przemówiła: "Dagmara była prostytutką". Opowiedziała, jak karała podwładne za nieposłuszeństwo Robert Lewandowski wygadał się na temat trzeciego dziecka. Mówi o decyzji Anny

Krzysztof Radzikowski zdradził płeć i imię drugiego dziecka

Radosną nowiną dumny ojciec przekazał 14 czerwca za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z wpisu gwiazdora TTV dowiadujemy się, że doczekał się zdrowej córeczki. Nowo narodzona dziewczynka otrzymała tradycyjne imię - Hanna.

Witam wszystkich jestem Hania❤️
10/10 - napisał na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już blisko pół miliona użytkowników serwisu.

radzik.jpg
Krzysztof Radzikowski z nowo narodzoną córką, fot. Instagram

Kim jest Krzysztof Radzikowski?

Krzysztof Radzikowski, znany także jako Kaczor oraz Radzik, przyszedł na świat 18 sierpnia 1981 roku w Głownie. Przez lata robił karierę jako tzw. strongman. Do dziś uznawany jest za jednego z najlepszych siłaczy w Polsce i na świecie. Jego trenerem był słynny Mariusz Pudzianowski.

Obecnie telewidzowie znają go przede wszystkim jako komentatora w cieszącej się ogromną popularnością polskiej wersji programu telewizyjnego “Gogglebox”, który w naszym kraju emituje stacja TTV.

krzysztof.jpg
Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz, fot. Instagram
KAPIF_1000pix_K1010258F.jpg
Krzysztof Radzikowski, fot. KAPiF