Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Żałoba w TVP. Rafał Brzozowski przekazał tragiczne wieści na wizji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.04.2024 22:34

Żałoba w TVP. Rafał Brzozowski przekazał tragiczne wieści na wizji

Jaka to melodia?
fot. KAPiF

W TVP ogłoszono żałobę. O śmierci ważnej osoby poinformował na wizji Rafał Brzozowski. Oddał też wspaniały hołd zmarłemu.

Żałoba w TVP, Rafał Brzozowski oddał hołd na wizji

Ten odcinek programu TVP rozpoczął się niezwykle smutno. Choć w “Jaka to melodia?” zazwyczaj panuje radosny nastrój, a widzowie mają okazję do beztroskiego relaksu w trakcie emisji kolejnych odcinków, tym razem ogłoszono żałobę. Prowadzący Rafał Brzozowski z wielkim smutkiem poinformował o śmierci bardzo ważnej osoby.

Szanowni państwo, droga ekipo. Przez wiele lat mieliśmy przyjaciela, który niestety odszedł od nas – rozpoczął przemówienie.

W hołdzie zmarłemu zaśpiewał też niezapomniany przebój Zbigniewa Wodeckiego “Szczęście jest we mnie (My way)”. Fani programu pośpieszyli z wyrazami współczucia, szczegóły poniżej.

"Żegnaj". Smutny wpis na profilu ciężko chorej Celine Dion Tylko u nas: Niespodzianka dla Edyty Górniak na Eurowizji! Tak uczczą 30-lecie jej występu

Pożegnanie w "Jaka to melodia", fani nie kryją żalu

Kiedy tylko nagranie z odcinka programu “Jaka to melodia” pojawiło się w oficjalnych mediach społecznościowych, w komentarzach zaroiło się od kondolencji i wyrazów żalu. Wiele osób doceniło też piękny gest Brzozowskiego.

  • Wyrazy współczucia oraz głębokiego żalu dla rodziny, współpracowników oraz przyjaciół z programu.
  • Piękne, wzruszające słowa piosenki i ciekawe wykonanie przez Rafała Brzozowskiego na dowód pamięci Przyjaciela. Pamiętamy!
  • Bardzo smutne – pisali w komentarzach.

Sama piosenka to jednak nie wszystko. Co pojawiło się na ekranach w hołdzie zmarłemu i co jeszcze powiedział Rafał? O tym przeczytacie poniżej.

Rafał Brzozowski pożegnał przyjaciela

Na profilu programu “Jaka to melodia” zamieszczono fragment, w którym Brzozowski pożegnał zmarłego. Film podpisano:

Ku pamięci Andrzeja – czytamy w opisie nagrania.

Andrzej był wieloletnim pracownikiem TVP, członkiem ekipy muzycznego teleturnieju.

Andrzejku, gdziekolwiek jesteś, dziękujemy ci za wszystko. Ta piosenka jest dla ciebie, bo wiem, że jesteś z nami – powiedział Rafał na koniec.

Kiedy muzyk śpiewał przebój Wodeckiego, na telebimie za nim wyświetlały się zdjęcia zmarłego Andrzeja. Smutnego klimatu dodawało też tło z kropel deszczu na szybie.

Rafał Brzozowski, Jaka to melodia, żałoba, kto zmarł
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, Jaka to melodia, żałoba, kto zmarł
Rafał Brzozowski w “Jaka to melodia”, fot. KAPiF