Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wpadka Rafała Brzozowskiego w "The Voice Senior". Widzowie nie mogli tego słuchać
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.01.2024 10:47

Wpadka Rafała Brzozowskiego w "The Voice Senior". Widzowie nie mogli tego słuchać

Rafał Brzozowski zaliczył wpadkę w "The Voice Senior"
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF

Po sobotniej emisji “The Voice Senior” emocje jeszcze nie opadły. W mediach społecznościowych panuje ogromne poruszenie prezentacją uczestników show. Nie zabrakło również komentarzy pod adresem Rafała Brzozowskiego. Nie są to przyjemne słowa. Wszystko przez wielką wpadkę.

"The Voice senior" wielkim hitem TVP

Format “The Voice” to od lat hit Telewizji Polskiej. Każda z odsłon cieszy się dużą oglądalnością wśród telewidzów, Obecnie są to edycje dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Na ten moment Telewizja Polska emituje ostatnią z wyżej wymienionych. To już piąta odsłona “The Voice Senior”. Uczestnikami są osoby po 60. roku życia. Pierwszy etap to przesłuchania w ciemno, w którym każdy z biorących udział musi za pomocą głosu sprawić, by jurorzy odwrócili się w fotelach, w jego stronę. W programie najważniejsze jest wyłowienie niezwykłych talentów.

Szokujące sceny w "The Voice Senior"! Uczestnik przekroczył granice? Węgorzewska skrępowana, a Szczepanik interweniuje Widzowie niezadowoleni po 1. odcinku "The Voice Senior". W sieci wrze. O co chodzi?

Zmiany w nowej edycji "The Voice Senior"

Piąta edycja “The Voice Senior” rozpoczęła się wyżej wymienionych przesłuchań w ciemno. Na tym etapie jurorzy, ale i telewidzowie mają okazję zobaczyć ponad 40 utalentowanych seniorek i seniorów. 

W fotelach jurorów ponownie zasiadają Alicja Węgorzewska, Maryla Rodowicz, Tomasz Szczepanik. W tej edycji talent show dołączyła do nich Halina Frąckowiak. By odnieść sukces, uczestnicy muszą zwrócić uwagę jurorów talentem, wykonaniem oraz osobowością.

W rolę prowadzącego ponownie wcielił się Rafał Brzozowski, a dołączyła do niego znana z programu “Rolnik szuka żony” Marta Manowska. Zabrakło jednak Piotra Cugowskiego, który pełnił rolę trenera w poprzednich odsłonach.

Ostatni odcinek talent show wywołał jednak sporo kontrowersji.

Wpadka Rafała Brzozowskiego w "The Voice Senior"

Telewidzowie i internauci uważają, że w ostatnich odcinkach najlepiej prezentuje się Wojciech Kwiatkowski. Mężczyzna wykonał utwór “Far Far Away”. W trakcie wszyscy jurorzy odwrócili się w fotelach. 

Jednak w sieci pojawiła się spora ilość komentarzy, iż Rafał Brzozowski przeszkadzał w trackie występu seniora.

  • Jak w końcu trafił się i hicior i fajny głos, to nie dali posłuchać. Może tak mniej gadania w trakcie śpiewania, szczególnie zza kulis.
  • Brzoziu zakłócał swoim gadaniem początek występu, bo mu mikrofonu nie ściszyli.
  • Pan Wojtek. Razem z panem Andrzejem Pisarzewskim. Od razu powinni być w finale.

Nie zabrakło również opinii, że w formacie brakuje Piotra Cugowskiego, jak i Marka Piekarczyka - jurorów poprzednich odsłon.

  • Super występ, tu brakuje Cugowskiego jako trenera
  • Bardzo dobry występ. Tu przydałby się Piotr Cugowski lub Marek Piekarczyk

Spodziewalibyście się takiego zachowania po Brzozowskim? A może to jednak wpadka obsługi technicznej?

Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Rafał Brzozowski, fot. KAPiF
Wojciech Kwiatkowski,
Wojciech Kwiatkowski, “The Voice Senior”, fot. Facebook
Jury
Jury “The Voice Senior”, fot. Facebook