Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Wielki powrót Chylewskiej do TVP. Zdradziła, czemu odeszła. Po tych słowach Holecka się wścieknie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.05.2024 13:51

Wielki powrót Chylewskiej do TVP. Zdradziła, czemu odeszła. Po tych słowach Holecka się wścieknie

Wielki powrót Chylewskiej do TVP
fot. KAPiF

Oznajmiono, że Paulina Chylewska powraca do TVP. Przy okazji dziennikarka wyjawiła, jakie były szczegóły jej odejścia i tym samym uderzyła w Danutę Holecką. 

Kariera Pauliny Chylewskiej w Telewizji

Paulina Chylewska rozpoczęła swoją przygodę telewizyjną w Telewizji Polskiej jeszcze pod koniec lat 90. Związana była z publicznym nadawcą przez ponad dwie dekady. W tym czasie głównie realizowała się jako dziennikarka i prezenterka sportowa. 

Relacjonowała między innymi Letnie Igrzyska Olimpijskie w Atenach, Pekinie i Londynie. Jednak w 2017 roku pożegnała się ze stacją i dołączyła do sportowej redakcji Polsatu.

Wszystkich zaskoczyła więc informacja, że Chylewska postanowiła powrócić do swojej rodzimej stacji i opuścić ramy Polsatu.

Koledzy z pracy zdradzają, jak Holecka zachowuje się poza kamerami. Niewiarygodne, na co skarży się była gwiazda TVP Danuta Holecka sama się maluje. Aż dziw, że na takie warunki zgodziła się w Republice

Paulina Chylewska wraca do TVP

Po spędzeniu siedmiu lat w Polsacie Paulina Chylewska zdecydowała się na powrót do Telewizji Polskiej. Ten przeskok pokrywa się z przygotowaniami TVP do nadchodzących ważnych wydarzeń sportowych, takich jak Euro 2024 i letnie igrzyska olimpijskie w Paryżu. 

Chylewska, która wcześniej prowadziła popularne programy jak "Kawa czy herbata" i "Wielki test...", jest doceniana za swój profesjonalizm i osobisty urok, który zdobył serca widzów.  

W rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem, w programie "W cieniu sportu", Chylewska wyjaśniła przyczyny opuszczenia Polsatu i wybór powrotu do TVP. 

Podjęcie tej decyzji nie było łatwe, ale możliwość pracy przy tak znaczących wydarzeniach sportowych oraz szansa na ponowny kontakt z szerszą publicznością przeważyły. To dla niej nowe wyzwanie i jednocześnie szansa na kolejny etap w jej karierze dziennikarskiej, który, jak sama zaznaczyła, niesie ze sobą dużo emocji i nadziei na ponowne zbliżenie się do widzów.

Paulina Chylewska wbija szpilę Danucie Holeckiej

Podczas swojego wystąpienia w programie "W cieniu sportu", Paulina Chylewska ujawniła pewne szczegóły związane z jej odejściem z TVP w 2017 roku. W rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem stanowczo zaprzeczyła doniesieniom sugerującym, że jej odejście było wynikiem konfliktu.

Dostałam bardzo dobrą propozycję, a też nie ukrywam, że to, co działo się wtedy w Telewizji Polskiej, zaczęło mi uwierać – wyjaśniła Chylewska.

Dodatkowo, podczas swojego występu w programie "W cieniu sportu", dziennikarka przyznała, że choć ceni sobie swoje doświadczenia w Polsacie, to zmiany, które zaszły w TVP, oraz sposób prowadzenia tamtejszych programów informacyjnych zaczęły jej "uwierać".

Nie chciałam występować na antenie po Danucie Holeckiej – dodała Chylewska.

W ciągu tych lat Paulina stale monitorowała propozycje Telewizji Polskiej, która w końcu przedstawiła jej warunki, których nie mogła odmówić.

Dla mnie najważniejsze jest to, co robię, jakby jaka jest materia do wykonania.(...). Oczywiście, że fajniej robić daną imprezę, niż program o danej imprezie – podkreśliła Chylewska.

Cieszycie się na powrót Chylewskiej do TVP?

Paulina Chylewska, fot. KAPiF
Paulina Chylewska, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF