Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Kłopoty Danuty Holeckiej w TV Republika. Nie obyło się bez publicznych przeprosin gwiazdy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 01.03.2024 21:46

Kłopoty Danuty Holeckiej w TV Republika. Nie obyło się bez publicznych przeprosin gwiazdy

Danuta Holecka
Danuta Holecka, fot. TV Republika

Danuta Holecka to obecnie gwiazda TV Republika. Jakiś czas temu prezenterka chwaliła się sukcesami stacji. Teraz jednak karta się odwróciła. Dziennikarka musiała wystosować przeprosiny.

Danuta Holecka gwiazdą TV Republika

Danuta Holecka znana widzom od lat, przede wszystkim jako prezenterka “Wiadomości” w Telewizji Polskiej, od grudnia zeszłego roku jest należy do zespołu stacji TV Republika, gdzie pełni funkcję gospodyni głównego pasma informacyjnego o nazwie “Dzisiaj”. 

Po transferze Holeckiej, Republika zanotowała znaczący wzrost oglądalności. Telewidzowie, którym dziennikarka przez lata dostarczała informacji, przywiązali się do niej. Dlatego też, gdy ich ulubienica przeszła do innej stacji, oni również postanowili dać szansę nowemu programowi. 

Danuta Holecka odtrąbiła wielki sukces. O wszystkim poinformowała na wizji. Ma co świętować Koledzy z pracy zdradzają, jak Holecka zachowuje się poza kamerami. Niewiarygodne, na co skarży się była gwiazda TVP

Holecka o sukcesie TV Republiki

Jakiś czas temu Danuta Holecka pochwaliła się przed widzami ekscytującą dla niej wiadomością. Jak poinformowała prezenterka, TV Republika cieszy się sporą oglądalnością wśród telewidzów.

Telewizja Republika w styczniu odnotowała największy wzrost oglądalności ze wszystkich stacji informacyjnych. To przede wszystkim zasługa państwa, naszych widzów. Bardzo, bardzo dziękujemy za zaufanie. Dzięki państwa wsparciu będziemy mogli nadal przekazywać wam rzetelne i prawdziwe informacje w czasach ogromnego zagrożenia dla wolnych mediów - wyznała. 

Wygląda jednak na to, że dobra passa się skończyła.

Holecka przeprasza widzów

Podczas piątkowej emisji programu TV Republika, który nadawany jest na żywo, doszło do wpadki. Gwiazda stacji po tym, jak wyemitowano skrót najważniejszych informacji dnia przeszła do zapowiedzi reportażu Łukasza Żmudy. Dziennikarz miał relacjonować przebieg obchodzenia uroczystości Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. Jednakże widzowie nie usłyszeli dźwięku materiału. W związku z tym powrócono do studia. Holecka przeprosiła za wpadkę.

Przepraszamy za problem techniczny - wystosowała.

Niedługo później prezenterka powróciła do tematu.

Mieliśmy drobny kłopot, ale już w tej chwili wracamy do tematu dnia. Dziś Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych obchodzony ku czci tysięcy żołnierzy Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i innych organizacji podziemnych, które wystąpiły przeciwko sowieckiej agresji i komunistycznej władzy w czasie wojny i jeszcze po jej zakończeniu - powiedziała Holecka.

Co myślicie o wpadkach w telewizji?

Danuta Holecka, fot. TV Republika
Dabuta Holecka, fot. TV Republika
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Tagi: TV Republika