Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Danuta Holecka sama się maluje. Aż dziw, że na takie warunki zgodziła się w Republice
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.01.2024 21:24

Danuta Holecka sama się maluje. Aż dziw, że na takie warunki zgodziła się w Republice

Danuta Holecka
Danuta Holecka, fot. KAPiF

Danuta Holecka to aktualnie największa gwiazda TV Republika. Pracownik stacji donosi, w jakich warunkach musi pracować dziennikarka. Zgodziła się naprawdę na wiele…

Zmiany w TVP

W Telewizji Polskiej od tygodni trwa rewolucja. Zanim doszło do realnych zmian na Woronicza, w mediach pojawiały się domysły, co czeka pracowników stacji po wyborach parlamentarnych 15 października.

Największe zainteresowanie wzbudzała kwestia dalszej pracy ówczesnej szefowej “Wiadomości” – Danuty Holeckiej. Gwiazda zakończyła współpracę z publicznym nadawcą zanim minister kultury i dziedzictwa narodowego zadecydował o powołaniu nowego zarządu TVP. 

Holecka po raz ostatni pojawiła się na ekranach odbiorników TVP 12 grudnia w programie “Minęła 20”. Po kilku tygodniach szybko okazało się, że znalazła nową pracę.

Tak TV Republika "załatwiła" Danutę Holecką! Mina zrzedła jej w SEKUNDĘ! "Wystąpił jakiś kłopot" Metamorfoza Danuty Holeckiej. Pojawiła się na ekranach zupełnie odmieniona

Danuta Holecka gwiazdą TV Republika

W krótkim czasie wyszło na jaw, że Holecka podpisała kontrakt z TV Republika. Prezenterka została gwiazdą głównego pasma informacyjnego stacji – “Dzisiaj”. Według relacji współpraconików Danuta Holecka rzekomo nie jest najłatwiejsza we współpracy.

Najpierw dopilnowała, by miała lepsze oświetlenie, bo w pierwszych wydaniach "Dzisiaj" z nią w roli głównej, było w jej opinii dramatyczne. Ona przykłada wielką wagę do tego jak się prezentuje. Zawsze musi mieć perfekcyjnie ułożone włosy i makijaż. W tej kwestii jest bardzo wymagająca. Uważała za niedopuszczalne, by to wszystko miało być psute przez złe światło, które według niej ją postarzało. Ma być oświetlana jak w "Wiadomościach" TVP – donosił Plotek.

Teraz w mediach pojawiły się nowe doniesienia odnośnie tego, jak wyglądają kulisy pracy z 56-letnią dziennikarką. Okazuje się, że jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Holecka przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu na wizji.

Danuta Holecka sama się maluje w TV Republika

Pracownik stacji telewizyjnej postanowił ujawnić, jak zachowuje się gospodyni “Dzisiaj” w pracy. Informator jest zdania, iż nie ufa ona makijażystom i fryzjerom. Stawia na swoje umiejętności w zakresie wizażu.

Holecka sama się maluje i czesze. Nie ufa makijażystkom, które zajmują się także włosami. Zawsze przychodzi umalowana i uczesana lub ze swoimi przyborami i robi wszystko sama. Miała pojawić się w czwartek [28 grudnia — przyp. red.], lecz nie widziała nic, w co mogłaby się ubrać, a makijaż i fryzura, jaką jej wykonali, delikatnie mówiąc, nie podobała się jej. Po tym nie dała już szansy innym makijażystkom – powiedział w rozmowie z portalem “Plejada” pracownik TV Republika.

Kolejną rewelacją jest to, iż Danuta Holecka uważa, że ma być śledzona. Informator serwisu zdradził, co myślą inni pracownicy stacji o gwieździe i jej zachowaniach.

Holecka sądzi, że ją śledzą wszyscy. Ciągle o tym mówi w newsroomie i nie tylko. Nikt tego nie powie, ale wszyscy już mają dość tych jej wymysłów – dodał.

Co o tym sądzicie?

Danuta Holecka, fot. TV Republika
Danuta Holecka, fot. TV Republika
Danuta Holecka w TV Republika
Danuta Holecka, fot. TV Republika
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPiF