Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Danuta Holecka

Danuta Holecka

Wielki powrót Chylewskiej do TVP
15.05.2024 13:51 Wielki powrót Chylewskiej do TVP. Zdradziła, czemu odeszła. Po tych słowach Holecka się wścieknie

Oznajmiono, że Paulina Chylewska powraca do TVP. Przy okazji dziennikarka wyjawiła, jakie były szczegóły jej odejścia i tym samym uderzyła w Danutę Holecką. 

Danuta Holecka
14.02.2024 08:35 Koledzy z pracy zdradzają, jak Holecka zachowuje się poza kamerami. Niewiarygodne, na co skarży się była gwiazda TVP

Danuta Holecka przez wiele lat była główną twarzą “Wiadomości” TVP. Po zmianie władzy musiała pożegnać się z tym stanowiskiem i przenieść się do stacji TV Republika. Teraz współpracownicy dziennikarki zdradzają, jak Holecka zachowuje się na planie. Skarży się na kilka rzeczy.

Danuta Holecka
18.01.2024 21:24 Danuta Holecka sama się maluje. Aż dziw, że na takie warunki zgodziła się w Republice

Danuta Holecka to aktualnie największa gwiazda TV Republika. Pracownik stacji donosi, w jakich warunkach musi pracować dziennikarka. Zgodziła się naprawdę na wiele…

Danuta Holecka w TV Republika
11.01.2024 23:57 Tak TV Republika "załatwiła" Danutę Holecką! Mina zrzedła jej w SEKUNDĘ! "Wystąpił jakiś kłopot"

Danuta Holecka zaliczyła wpadkę w TV Republika. Podczas relacji na żywo doszło do scen, których nie przewidziała. Setki tysięcy widzów zobaczyły nietęgą minę prezenterki. W TVP to byłoby nie do pomyślenia.

Danuta Holecka
29.12.2023 11:34 Nieoficjalnie: Danuta Holecka ma już nową pracę. Co za zaskoczenie! Pojawi się na ekranach już... dzisiaj wieczorem

Jeszcze nie tak dawno Danuta Holecka była znana jako twarz "Wiadomości" w TVP. Po rezygnacji ze stanowiska szefowej zastanawiano się, jak potoczy się kariera kontrowersyjnej prezenterki. Okazuje się, że szybko znudził jej się "przymusowy urlop". Gwiazda ma ponownie pojawić się na ekranach już w piątkowy wieczór.

Danuta Holecka i Marek Czyż, fot. kadry z "Wiadomości" TVP1
21.12.2023 22:38 Wpadka w nowych "Wiadomościach" i wymowna reakcja Holeckiej. Tak debiutuje "19:30"!

W czwartek w TVP1 zadebiutował nowy program informacyjny telewizji państwowej. Niestety, nie obyło się bez wpadki. Jedna z redakcji postanowiła skontaktować się z Danutą Holecką, by uzyskać jej komentarz na temat zmian, jakie zaszły w formacie emitowanym o 19.30.

Danuta Holecka
20.12.2023 08:39 To on ma poprowadzić nowe "Wiadomości" po zmianach! Zastąpi Danutę Holecką. Widzowie doskonale znają tę twarz

W Telewizji Polskiej dochodzi do ogromnych rewolucji. Choć jeszcze niedawno nie sądzono, że Danuta Holecka zrezygnuje ze swojego stanowiska, niedługo widzowie powitają zupełnie nowego prezentera. "Wiadomości" (najprawdopodobniej już pod inną nazwą) ma poprowadzić dziennikarz doskonale znany z TVP. Dla wielu może to być zaskoczenie.

Danuta Holecka
08.12.2023 22:02 Danuta Holecka po raz ostatni w "Wiadomościach"? Na koniec przekazała smutną informację

8 grudnia być może po raz ostatni usłyszeliśmy »Dobry wieczór państwu, Danuta Holecka, zapraszam na główne wydanie „Wiadomości” «. W mediach od dłuższego czasu krążą informacje, że to tego dnia dziennikarka pożegnała się z formatem. Jak zatem wyglądało dzisiejsze wydanie? Widzowie mogą być zszokowani jego zakończeniem.

Danuta Holecka
04.12.2023 08:11 Zaskakujące oświadczenie na początku "Wiadomości" TVP: Danuta Holecka zaczęła… przepraszać

Od kilku dni wydaje się, że czas Danuty Holeckiej w "Wiadomościach" jest policzony. Wiadomość o zniknięciu dziennikarki z serwisu nie jest zaskoczeniem, ale to, co wydarzyło się podczas niedzielnego wydania, przejdzie do historii. Prezenterka przed kamerami przeczytała niecodzienne oświadczenie.

Wiadomości
20.11.2023 11:14 NIK o umowach pracowników "Wiadomości". Podano, ile zarabiają gwiazdy TVP

Prowadzący serwisu informacyjnego "Wiadomości" są istnymi gwiazdami Telewizji Polskiej. Do tej pory głośno było o ich pracy pod kątem sprzyjania dotychczasowej władzy. Teraz ujawniono ich zarobki. Kwoty szokują, a NIK znalazła nieprawidłowości w umowach najsławniejszych nazwisk stacji.

Danuta Holecka
16.11.2023 12:38 TVP zabrała głos ws. zwolnienia Danuty Holeckiej. Ujawnili swoje plany względem szefowej "Wiadomości"

Gorąca atmosfera w siedzibie Telewizji Polskiej nadal przyprawia o szybsze bicie serca pracowników. W całej sytuacji jedną z głównych postaci jest Danuta Holecka, która od lat widnieje jako "twarz" stacji telewizyjnej. Pracownicy zdradzili, jak wygląda jej sytuacja wobec nadciągających zmian.

Danuta Holecka
25.10.2023 14:22 Danuta Holecka zaliczyła wpadkę na oczach całej Polski. Wie już, że zbliża się koniec...?

O Danucie Holeckiej w ostatnich dniach powiedziano i napisano już naprawdę wiele – co jednak, ze względu na jej wciąż aktualną pozycję, dziwić nie powinno. I choć głęboko skrywanej obawy przed utratą pracy na pierwszy rzut oka nie widać, nietrudno wychwycić zmianę w zachowaniu Holeckiej. W jednym z ostatnich prowadzonych przez siebie programów na żywo zaliczyła wpadkę, której przez dłuższą chwilę nawet nie zauważyła. Co się stało?

Danuta Holecka
19.10.2023 10:04 Danuta Holecka może się już pakować? Nagła przemiana jej nie pomoże. "Wylecą ci, którzy..."

Sytuacja w siedzibie Telewizji Polskiej robi się coraz bardziej napięta. Pracownicy czują, że dotychczasowe działania nie przysporzą im sojuszników w nowym Sejmie. Niektórzy, jak Danuta Holecka, próbują złagodzić swój wizerunek w oczach opozycji. Inni dali za wygraną. Zmiany mogą nadejść lada dzień.