Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Danuta Holecka odtrąbiła wielki sukces. O wszystkim poinformowała na wizji. Ma co świętować
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2024 13:20

Danuta Holecka odtrąbiła wielki sukces. O wszystkim poinformowała na wizji. Ma co świętować

Danuta Holecka
Danuta Holecka podzieliła się sukcesem na antenie TV Republika, fot. KAPiF/Kadr z:"Dzisiaj", TV Republika

Danuta Holecka jeszcze pod koniec ubiegłego roku zrezygnowała z pracy dla TVP i przeniosła się do Telewizji Republika. Dziś jest jedną z prowadzących serwisu informacyjnego "Dzisiaj". Na antenie opowiedziała widzom o ogromnym sukcesie. Ma niemałe powody do świętowania.

Danuta Holecka przeniosła się do Telewizji Republika

Jeszcze do niedawna dziennikarka była znana ze swojego przywiązania do Telewizji Polskiej, jednak zmiany w parlamencie sprawiły, że zdecydowała się zrezygnować z dalszej współpracy, a nawet finansowego honorarium.

Długo jednak nie pozostała na "zawodowej emeryturze". Gdy w publicznej telewizji dochodziło do prawdziwej rewolucji, a TVP Info przestało chwilowo nadawać, część dziennikarzy przeniosła się do TV Republika. Szybko okazało się, że na pokład nowej stacji internetowej weszła także Danuta Holecka.

Prezenterka została jedną z gwiazd tamtejszego serwisu informacyjnego. Jak wyglądało jej powitanie z "nowymi" widzami? Już na początku wzbudziła spore emocje.

Marta Paszkin z "Rolnika" urodziła! Pierwsze zdjęcie trafiło do sieci. Znamy płeć i niezwykle oryginalne imię maluszka Nagła śmierć w "Tańcu z Gwiazdami". Nie żyje znany tancerz i trener z show

Danuta Holecka w TV Republika. Jak wyglądał jej debiut?

Po zastąpieniu "Wiadomości" programem "19:30" w Telewizji Polskiej, TV Republika postanowiła wyjść z inicjatywą własnego serwisu informacyjnego. "Dzisiaj" nadawane jest codziennie o godzinie 19:00, a do grona prowadzących dołączyła Danuta Holecka.

Na antenie konkurencyjnej stacji gwiazda zadebiutowała jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Wtedy to zapraszała widzów na "prawdziwe polskie wiadomości". Odzew był ogromny. 

Według danych Nielsen Audience Measurement, pierwszy odcinek serwisu informacyjnego z udziałem Danuty Holeckiej obejrzało średnio ponad pół miliona osób. Zainteresowanie sprawiło, że prezenterka poczuła się pewnie przed kamerami TV Republika. W środowym wydaniu pokusiła się nawet na podzielenie się z widzami ogromnym sukcesem. Ma powody do tak hucznego świętowania?

Danuta Holecka zwróciła się do widzów. Ma powody do dumy

Od debiutu Danuty Holeckiej w TV Republika minęło już kilka miesięcy, jednak prezenterka nadal stara się zaskakiwać widzów. Podczas środowego wydania postanowiła podzielić się z nimi informacjami dotyczącymi oglądalności serwisu "Dzisiaj". Okazuje się, że prezenterka wraz z ekipą może cieszyć się ogromnym sukcesem.

Telewizja Republika w styczniu odnotowała największy wzrost oglądalności ze wszystkich stacji informacyjnych. To przede wszystkim zasługa państwa, naszych widzów. Bardzo, bardzo dziękujemy za zaufanie. Dzięki państwa wsparciu będziemy mogli nadal przekazywać wam rzetelne i prawdziwe informacje w czasach ogromnego zagrożenia dla wolnych mediów - przyznała.

Biorąc pod uwagę początkową oglądalność stacji, która wynosiła średnio około 14 tysięcy widzów, produkcja może mówić o rekordowym wzroście. Nic dziwnego, że Danuta Holecka z radością przeszła do TV Republika. Podczas wydania prosiła o dalsze wspieranie stacji.

Danuta Holecka
Danuta Holecka podzieliła się sukcesem na antenie TV Republika, fot. KAPiF
Danuta Holecka
Danuta Holecka podzieliła się sukcesem na antenie TV Republika, fot. KAPiF
Danuta Holecka
Danuta Holecka podzieliła się sukcesem na antenie TV Republika, fot. Kadr z:"Dzisiaj", TV Republika
Danuta Holecka
Danuta Holecka podzieliła się sukcesem na antenie TV Republika, fot. Kadr z:"Dzisiaj", TV Republika

Źródło: nielsen.com

Tagi: TV Republika