Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marta Paszkin z "Rolnika" urodziła! Pierwsze zdjęcie trafiło do sieci. Znamy płeć i niezwykle oryginalne imię maluszka
Anna Lipska
Anna Lipska 21.02.2024 19:23

Marta Paszkin z "Rolnika" urodziła! Pierwsze zdjęcie trafiło do sieci. Znamy płeć i niezwykle oryginalne imię maluszka

Marta Paszkin urodziła
Marta Paszkin, fot. Instagram

Marta Paszkin z "Rolnika" urodziła! Pierwsze zdjęcie trafiło do sieci. Jakie urocze! Znamy płeć i niezwykle oryginalne imię maluszka.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z tych par, które znalazły miłość w programie “Rolnik szuka żony”. Od razu wpadli w sobie w oko i długo nie czekali z poważnymi deklaracjami. Najpierw postanowili wspólnie zamieszkać, a mężczyzna szybko znalazł wspólny język z córką ukochanej z poprzedniego związku. 

Niedługo później poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Na świat przyszedł ich synek Adam. Właśnie poinformowali, że ich rodzina ponownie się powiększyła.

Bajkowa sesja ciążowa gwiazdy "Rolnika". Poród zbliża się wielkimi krokami Stanowcza reakcja Doroty z "Rolnika" po doniesieniach o końcu związku z Waldkiem. Ona tak serio?

Marta Paszkin w ciąży

Marta Paszkin poinformowała fanów, że spodziewa się drugiego dziecka Pawła. Na bieżąco pokazywała w sieci, jak zmienia się jej wygląd. Kilka tygodni przed rozwiązaniem zachwyciła bajkową sesją zdjęciową. 

Wszyscy już dosłownie odliczali dni do czasu, aż ulubiona para z “Rolnika” ogłosi dobre wieści. I w końcu się doczekali. Marta urodziła. Znamy płeć i imię maluszka. 

Marta Paszkin urodziła

21 lutego na profilu Marty Paszkin pojawiło się pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Żona Pawła Bodziannego urodziła ich drugie wspólne dziecko. Na świat przyszła córeczka pary, której dali piękne, oryginalne imię Gracja.

Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji- to chyba nagroda za ten czas oczekiwania.

Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę  #dumny #tata #córeczka #baby #love

Pod postem zaroiło się od gratulacji w tym od Marty Manowskiej, która w końcu przyczyniła się do tego, że ich miłość zakwitła i stali się rodziną. Gratulujemy.

Marta Paszkin, fot. Instagram
Marta Paszkin, fot. Instagram
Marta Paszkin
Marta Paszkin, fot. Instagram