Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Bajkowa sesja ciążowa gwiazdy "Rolnika". Poród zbliża się wielkimi krokami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.01.2024 11:21

Bajkowa sesja ciążowa gwiazdy "Rolnika". Poród zbliża się wielkimi krokami

Rolnik szuka żony
Ciążowa sesja gwiazdy "Rolnik szuka żony", fot. Instagram

W mediach społecznościowych gwiazdy programu "Rolnik szuka żony" pojawiły się efekty bajkowej sesji zdjęciowej. Przyszła mama wyglądała zjawiskowo pośród zaśnieżonej scenerii. Poród zbliża się wielkimi krokami. Internauci nie mogą się doczekać składania gratulacji.

"Rolnik szuka żony" hitem TVP

Program TVP od dekady zachwyca widzów, którzy z wypiekami na twarzy oglądają miłosne rozterki rolników szukających drugich połówek. Dużym zainteresowaniem cieszą się bohaterowie wywołujący medialne skandale, jednak z internautami na dłużej zostają ci, którzy dali szansę miłości przed kamerami.

Podczas jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony" mieliśmy do czynienia z prawdziwymi "perełkami", które dziś są gwiazdami social mediów. Zarówno rolnicy jak i zgłaszający się kandydaci zyskali spore grono obserwatorów.

To z nimi dzielą się nowinkami z życia codziennego. Niektóre wiadomości wywołują w widzach prawdziwą euforię. Do faworytów należą pary, które po udziale w telewizyjnym show są nadal razem, planując ślub lub nawet spodziewając się dziecka.

Sara z "Rolnika" poinformowała o niepowodzeniu. Wielkie zrozumienie w sieci Dorota i Waldemar z "Rolnika" nadal nie mogą być razem. Otworzyła się jak nigdy wcześniej

Kto jest razem po porgoramie "Rolnik szuka żony"?

Choć program TVP doczekał się już 10 edycji, nie zawsze uczestnicy tworzą trwałe związki. Czasem jednak zdarza się, że bohaterów "Rolnik szuka żony" trafi prawdziwa strzała amora. W ostatnim czasie internauci z zadowoleniem obserwowali losy par, które związały się dzięki telewizyjnemu show.

Ania i Kuba z jubileuszowej edycji, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny czy Grzegorz i Ania Bardowscy to tylko część ulubieńców internautów. Widzowie TVP tym bardziej zżywają się z bohaterami, gdy widzą na własne oczy rozwój ich relacji.

Ciężarna gwiazda "Rolnik szuka żony" właśnie pochwaliła się sesją zdjęciową w baśniowym klimacie. Fani rozpływali się nad jej widokiem. Do radosnego rozwiązania pozostało mało czasu.

Sesja ciążowa Marty Paszkin z "Rolnik szuka żony"

Internauci odliczają dni do porodu Marty Paszkin, która spodziewa się trzeciego dziecka. Z tej okazji postanowiła wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. W błękitnej tiulowej sukni pojawiła się w zaśnieżonym krajobrazie, gdzie z czułością prezentowała brzuch w zaawansowanej ciąży.

Stylizacja i sceneria już na pierwszy rzut oka przypominają baśniowy klimat prosto z "Królowej lodu". Mimo to uśmiech na fotografiach rozgrzał internautów, którzy zachwycali się przyszłą mamą.

Rodziłam w lato, rodziłam na jesieni, ale w zimie jeszcze nie! Plusy bycia w zaawansowanej ciąży właśnie teraz to np. to, że można zrobić sesje w śniegu czy pojechać saniami na porodówkę - zdradziła Marta Paszkin.

Bohaterka 7. edycji "Rolnik szuka żony" już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Fani nie mogą się doczekać pojawienie się maluszka w życiu telewizyjnych ulubieńców.

  • Nic dziś piękniejszego nie zobaczę.
  • Przepięknie wyglądasz, cudownie w tym śniegu, to jest w ogóle bajka.
  • Sesja zdjęciowa obłędnie cudowna. Modelka przepiękna.
  • Pięknie wyglądasz, piękne zdjęcia, magiczna sceneria!!!
Marta Paszkin
Ciążowa sesja gwiazdy "Rolnik szuka żony", fot. instagram.com/marta_paszkin/
Marta Paszkin
Ciążowa sesja gwiazdy "Rolnik szuka żony", fot. instagram.com/marta_paszkin/
Marta Paszkin
Ciążowa sesja gwiazdy "Rolnik szuka żony", fot. instagram.com/marta_paszkin/