Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Aleksandra Kwaśniewska komentuje plotki o pracy w "DDTVN". Zaczęła od tego, że jest jej przykro!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.07.2023 10:05

Aleksandra Kwaśniewska komentuje plotki o pracy w "DDTVN". Zaczęła od tego, że jest jej przykro!

Aleksandra Kwaśniewska komentuje plotki o pracy w DDTVN, fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"
Aleksandra Kwaśniewska komentuje plotki o pracy w DDTVN, fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Głosy na temat zmian, jakie dzieją się za kulisami programu “Dzień Dobry TVN” stają się coraz powszechniejsze i głośniejsze. Gdy ogłoszono, że z produkcją żegna się Małgorzata Rozenek natychmiast zaczęły się spekulacje, że jej miejsce zajmie Aleksandra Kwaśniewska. Głos zabrała sama zainteresowana.

Aleksandra Kwaśniewska ma zająć miejsce Małgorzaty Rozenek w DDTVN?

Zmiany, jakie zaszły wśród prowadzących “Dzień Dobry TVN” zaskoczyły wszystkich wiernych fanów show. W jednej chwili z kultowym show stacji pożegnali się Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek.

Teraz fani spekulują na temat tego, kto zastąpi największe gwiazdy produkcji, w tym zwłaszcza Perfekcyjną Panią Domu, która od początku była krytykowana za jej brak umiejętności dziennikarskich. Na liście potencjalnych nowych prowadzących znalazła się między innymi Aleksandra Kwaśniewska.

Łzy w "Pytaniu na śniadanie". Łukasz Nowicki wystąpił po raz ostatni, doszło do nieprawdopodobnych scen

Aleksandra Kwaśniewska nie pojawi się już w "Mieście Kobiet". Czy to czas na DDTVN?

Córka byłego prezydenta przez dłuższy czas miała okazję sprawdzać się jako gospodyni show “Miasto Kobiet”, w którym rozmawiałam o tematach trudnych i ważnych społecznie. Niestety, jakiś czas temu poinformowano, że jesienią show znika z ramówki.

Wszystko to sprawia, że internauci są przekonani, że to właśnie Aleksandra Kwaśniewska zajmie miejsce Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wpływa na to również fakt, że dziennikarka ma już doświadczenie w prowadzeniu śniadaniówki, skąd odeszła po swojej wpadce w 2007 roku.

Aleksandra Kwaśniewska komentuje otrzymanie posady w DDTVN

Głos w sprawie plotek o swojej pracy na planie “Dzień Dobry TVN” zabrała sama Aleksandra Kwaśniewska. Dziennikarka wypowiedziała się na ten temat za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. 

W specjalnym wpisie córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego wyjawiła, że wbrew oczekiwaniom internautom nie pojawi się w roli prowadzącej śniadaniówkę TVN-u i nie zastąpi dotychczas występującej na tym stanowisku Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Przykro mi ukrócić tę zabawę, ale to na pewno nie ja.

Wygląda więc na to, że wciąż pozostaje nam zgadywać, kto pojawi się w roli prowadzącej kultowego show i zastąpi dotychczasowych gospodarzy.

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska nie będzie prowadziła “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPiF