Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Polsat: Dziś wieczorem prawdziwa uczta dla fanów polskiej komedii. O której emisja "Nigdy w życiu"?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.06.2023 07:49

Polsat: Dziś wieczorem prawdziwa uczta dla fanów polskiej komedii. O której emisja "Nigdy w życiu"?

"Nigdy w życiu" już dziś wieczorem w Polsacie, fot kadr z filmu "Nigdy w życiu", reż. Ryszard Zatorski, prod. ITI Cinema
"Nigdy w życiu" już dziś wieczorem w Polsacie, fot kadr z filmu "Nigdy w życiu", reż. Ryszard Zatorski, prod. ITI Cinema

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że absolutnie kultowymi filmami w historii polskiej kultury są produkcje takie jak “Miś” czy “Wielki Szu”. Takim statusem mogą też poszczycić się nieco młodsze dzieła. Jednym z nich z pewnością jest “Nigdy w życiu”, którym już dziś zaskoczy widzów stacja Polsat.

"Nigdy w życiu" już dziś wieczorem na Polsacie

Czwartkowe wieczory zwykle zajmowane są przez różne programy rozrywkowe czy seriale, które obecnie mają przerwę między sezonami. W związku z tym telewizje uzupełniają luki programowe propozycjami, które mogą przyciągnąć jeszcze więcej widzów. “Nigdy w życiu” z pewnością ma na to szansę.

Jakub Ulewicz nie żyje. Syn uwielbianej aktorki zmarł w wieku 56 lat, zdążył zagrać w ogromnej ilości produkcji

O czym jest kultowe "Nigdy w życiu"?

Produkcja z 2004 roku opowiada o losach Judyty, którą poznajemy jako żonę prosperującego biznesmena oraz mamę dorastającej buntowniczej córki. Kobieta w całości poświęca się rodzinie i stara się przebrnąć przez wahania nastrojów swojej nastoletniej Tosi. 

Pomimo braku stałej pracy Judyta związana jest z redakcją kobiecego pisma, dla którego prowadzi dział kontaktów z czytelnikami. To właśnie tam oddaje się w pełni, odpowiadając na najróżniejsze intymne wyznania wszystkich wiernych fanów magazynu. 

Niespodziewanie życie kobiety obraca się o 180 stopni, a ona sama musi zbudować wszystko od podstaw.

Film "Nigdy w życiu" z gwiazdorską obsadą

Produkcja w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, powstała we współpracy z wybitną Iloną Łepkowską, przyciąga nie tylko swoją pełną zwrotów akcji fabułą, ale również plejadą polskich gwiazd. W roli Judyty mamy szansę zobaczyć niesamowitą Danutę Stenkę, która po odrywaniu ról dramatycznych po raz pierwszy miała okazję sprawdzić się w nieco innym wydaniu.

Obok aktorki w filmie “Nigdy w życiu” pojawiają się również takie gwiazdy kina, jak Joanna Brodzik, Artur Żmijewski, Jan Frycz, Marta Lipińska, czy wcielająca się w postać zbuntowanej Tosi Joanna Jabłczyńska.

Film będzie można obejrzeć już dziś na głównym kanale stacji Polsat. Emisja rozpocznie się równo o godzinie 20.00.

Tagi: filmy Polsat