Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > W "M jak miłość" jego brat, a teraz sam Rafał Mroczek. Aktor uległ poważnej kontuzji
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.05.2023 20:24

W "M jak miłość" jego brat, a teraz sam Rafał Mroczek. Aktor uległ poważnej kontuzji

Rafał Mroczek
KAPiF

Rafał Mroczek opublikował w mediach społecznościowych fotografię, która bardzo zaniepokoiła fanów. Aktor uczestniczył w meczu Reprezentacji Artystów Polskich. Niestety, z powodów zdrowotnych, nie mógł pojawić się na boisku.

Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że jedną z jego wielkich pasji jest zamiłowanie do piłki nożnej. Niestety, minie trochę czasu, nim Rafał Mroczek ponownie będzie mógł wyjść na murawę.

Rafał Mroczek zaniepokoił fanów

Rafał Mroczek i jego brat Marcin zasłynęli przede wszystkim dzięki rolom braci Zduńskich w serialu “M jak miłość”. Widzowie produkcji, którzy na bieżąco śledzą odcinki telenoweli, z pewnością wiedzą, że los nie oszczędza ostatnio postaci Piotrka, który zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi

W rzeczywistości odgrywający jego rolę aktor cieszy się jednak dobrą formą. Tego samego nie można powiedzieć niestety o jego bracie Rafale, który zaniepokoił swoich fanów ostatnią fotografią opublikowaną na Instagramie.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

Noga w ortezie

Rafał Mroczek pojawił się na meczu, w którym uczestniczyła Reprezentacja Artystów Polskich - drużyna składająca się z piłkarzy-amatorów rozgrywających spotkania na murawie w szczytnych celach. 

Choć aktor jest jej członkiem, sam nie mógł ostatnio zaprezentować swoich umiejętności na boisku. Wszystko za sprawą kontuzji, której się nabawił. Na zamieszczonym przez gwiazdora zdjęciu widzimy, że jego noga jest zabezpieczona ortezą ortopedyczną.

Fani Rafała Mroczka zaniepokojeni

Na innej z fotografii Rafał Mroczek porusza się o kulach i choć na jego twarzy gości uśmiech, wielbiciele aktora są zaniepokojeni jego stanem, czego dali wyraz w komentarzach zamieszczonych pod zdjęciami.

- Życzę szybkiego powrotu do zdrowia - napisała jedna z fanek gwiazdora. Internauci docenili także, że mimo kontuzji, gwiazdor pojawił się na wydarzeniu, by promować słuszną inicjatywę swoją twarzą.

Zobacz zdjęcia: