Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > TVN z prawdziwą bombą na wiosnę! Rutkowscy nowymi gwiazdami stacji. Maja wygadała szczegóły kontraktu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.01.2024 18:34

TVN z prawdziwą bombą na wiosnę! Rutkowscy nowymi gwiazdami stacji. Maja wygadała szczegóły kontraktu

Maja Rutkowski
Maja Rutkowski z mężem w hicie TVN?, fot. KAPiF

Maja Rutkowski i jej mąż Krzysztof w nowej edycji hitowego programu TVN? Komentarze małżeństwa dają do myślenia, żona detektywa zdradziła zadziwiające szczegóły. Wyznała za dużo?

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski gwiazdami w TVN?

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski mogą być kolejnymi uczestnikami nadchodzącej, szóstej edycji „Azja Express”. Hitowy program TVN jest emitowany (z przerwami) od 2016 roku. Pierwsze sezony prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, później zastąpiła ją Daria Ładocha. Kiedy możemy spodziewać się emisji? Na tę przyjdzie jeszcze poczekać, bo zdjęcia ruszają w lutym.

Wiele wskazuje na to, że „Azja Express 6” pojawi się na antenie TVN jesienią. A kim będą uczestnicy? Na razie pewne jest dopiero pierwsze nazwisko. To Jan Błachowicz, zawodnik MMA, boksu tajskiego i grappler. Potwierdził on swój udział w programie na antenie „Dzień dobry TVN”. Ma mu towarzyszyć kolega Józek, góral. Czy dołączą do nich detektyw i jego żona? Szczegóły poniżej.

"Azja Express" powraca. Stacja ujawniła pierwszych uczestników nowej edycji show Daria Ładocha ujawnia wstrząsające kulisy programu "Azja Express". Na planie zjawiła się policja

Krzysztof Rutkowski o udziale w "Azja Express"

Krzysztof Rutkowski, poza prowadzeniem biura detektywistycznego, bardzo aktywnie udziela się w show-biznesie. Jego udział w „Tańcu z gwiazdami” był krótki, ale mówili o nim wszyscy. Niedługo zobaczymy go też w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie w pięciu odcinkach zagra samego siebie. Czy do tej listy dołączy gwiazdorski wyścig przez Azję na kanale TVN? Jego odpowiedź nie pozostawia wątpliwości.

Dostaliśmy propozycję udziału w programie "Azja Express". Zdjęcia mają być kręcone w Indonezji, która jest mi bardzo dobrze znana i świetnie się tam odnajduję. Pierwsze rozmowy już się odbyły. Jak na razie więcej nie mogę powiedzieć – ogłosił Rutkowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Teraz w sprawie wypowiedziała się jego żona Maja. Jej słowa ujawniają zadziwiające kulisy powstawania programu, szczegóły poniżej.

"Azja Express": co powiedziała Maja Rutkowski?

Maja Rutkowski wraz z mężem prowadzi firmę detektywistyczną. Poza tym jednak w programach rozrywkowych do tej pory gwiazdorem był Krzysztof. Portal ShowNews zapytał ją, czy będzie towarzyszyć detektywowi w szóstej edycji „Azja Express”. Czy Rutkowscy rzeczywiście są jednymi z uczestników programu TVN?

Nie wiedziałam, że ten temat tak poruszy internatów. Od momentu, w którym opublikowałam screena wiadomości, fani dopytują mnie, z kim pojawię się w programie? Jedyne, co mogę powiedzieć, to że we wrześniu razem z Krzysztofem prowadziliśmy rozmowy na ten temat. Nie będę zdradzać, na czym one stanęły, ale mogę ujawnić, że brano pod uwagę to, bym wzięła udział z mężem. Czy tak się stanie? Niech na razie zostanie to utrzymane w tajemnicy – poinformowała Rutkowski.

Chcielibyście zobaczyć tę parę w programie?

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, Azja Express
Krzysztof Rutkowski z żoną Mają w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, Azja Express
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, Azja Express
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, Azja Express
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF

Źródło: Super Express, ShowNews