Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Krzysztof Rutkowski dostał rolę w serialowym hicie. Nie uwierzycie, w kogo się wcieli
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.01.2024 11:34

Krzysztof Rutkowski dostał rolę w serialowym hicie. Nie uwierzycie, w kogo się wcieli

Krzysztof Rutkowski w "Lombard. Życie pod zastaw". Kogo zagra?
Krzysztof Rutkowski dołączył do obsady telewizyjnego hitu, fot. KAPiF/instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Krzysztof Rutkowski od lat funkcjonuje w rodzimym show-biznesie jako najpopularniejszy polski detektyw. Na koncie ma rozwikłanie wielu spraw, z którymi nie poradzili sobie zwykli funkcjonariusze. Ogromna rozpoznawalność sprawiła, że gwiazdor wziął udział także w wielu telewizyjnych produkcjach. Niedługo zobaczymy go w kolejnym hicie. Kogo zagra w popularnym serialu?

Krzysztof Rutkowski - kariera w telewizji

Gwiazdor od ponad dwóch dekad prowadzi własne biuro śledcze, które rozsławiło go na cały kraj. Przypomnijmy, że angażował się w sprawy m.in.: Iwony Wieczorek, Madzi z Sosnowca czy Ewy Tylman. Popularność przyniosła mu także zainteresowanie mediów. Krzysztof Rutkowski doskonale potrafi wykorzystać daną mu uwagę, a swoim doświadczeniem dzieli się przed kamerami.

Współpracował już z TVN przy programie "Detektyw", który dokumentował prowadzone przez niego sprawy, a od 2020 roku dołączył do Superstacji, gdzie prowadzi program o tematyce kryminalnej. Widzowie Polsatu mogli zobaczyć go z zupełnie innej strony podczas udziału w tanecznym show "Taniec z gwiazdami". Jego występy wywoływały sporą reakcję internautów.

Teraz Krzysztof Rutkowski ma szansę ponownie pokazać, na co go stać przed kamerami. Dołączył do obsady serialu telewizyjnego.

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Właśnie przekazał, że zaczął nowe studia Syn Rutkowskiego dostał pod choinkę żywy "prezent". Zapakowali go w folię. Takiej afery w sieci dawno nie było

Krzysztof Rutkowski zagra w popularnym serialu

W życiu detektywa nie ma czasu na przerwę. O najnowszych postępach w kolejnych dochodzeniach informuje internautów przy pomocy mediów społecznościowych. Dzieli się z nimi także ciekawostki z życia prywatnego, które wywołują sporo emocji. Najwięcej uwagi zwraca syn detektywa, który już jako nastolatek zaczyna mocno przypominać ojca.

Krzysztof Rutkowski w morzu obowiązków znalazł jednak czas na kolejny projekt telewizyjny. W rozmowie z portalem Shownews.pl opowiedział o współpracy z serialem. Na plan zdjęciowy ma wejść już 17 stycznia, a jak sam przyznał, nie zamierza uczyć się nawet scenariusza. W kogo wcieli się słynny detektyw?

Krzysztof Rutkowski w telewizyjnym hicie. Kogo zagra?

Słynny detektyw przyznaje, że jego praca przed kamerami musi być przede wszystkim autentyczna. Właśnie jego naturalność miała być kluczem do oglądalności dawnego hitu TVN.

Nagraliśmy sześć sezonów dla telewizji TVN, które miały jedną z najlepszych oglądalności w stacji. Mieliśmy miliony widzów, w przedziale wiekowym między 24, a 60 rokiem życia. Występowałem w głównej roli. W serialu pojawiały się autentyczne historie, scenariusz pisało samo życie - przyznał Krzysztof Rutkowski.

Okazuje się, że i tym razem gwiazdor chce zrezygnować ze scenariusza. Bądź co bądź w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" ma wcielić się w samego siebie, a do tego nie potrzebuje żadnego przygotowanego wcześniej tekstu.

Mam być bohaterem pięciu odcinków i mam zagrać samego siebie. Nie muszę nikogo grać, ani uczyć się scenariusza. To ja dam im scenariusz - mówię swoim językiem, a nie tym napisanym przez scenarzystę. Nie muszę grać Rutkowskiego, ja po prostu nim jestem - tłumaczył.

Serial stacji Puls emitowany jest już od 7 lat, a widzowie byli świadkami niejednej niebezpiecznej sytuacji. Obecność Krzysztofa Rutkowskiego zwiastuje jednak niemałą aferę. Widzowie mogą spodziewać się pełnych emocji odcinków z jego udziałem.

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski dołączył do telewizyjnego hitu, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski dołączył do telewizyjnego hitu, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski dołączył do telewizyjnego hitu, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski dołączył do telewizyjnego hitu, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski dołączył do telewizyjnego hitu, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl