Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Ta produkcja podbija rankingi Netflixa. Konkurencja daleko w tyle. Idealna pozycja na wieczór
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.05.2023 14:15

Ta produkcja podbija rankingi Netflixa. Konkurencja daleko w tyle. Idealna pozycja na wieczór

Netflix
Kadr z filmu "Matka", reż. Niki Caro

Netflix nieustannie powiększa swoją ofertę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów. W ostatnim czasie na platformie pojawiła się produkcja, która bije na głowę inne premiery. To świetna propozycja na zakończenie weekendu.

Jeśli w niedzielny wieczór mamy ochotę odpocząć przed nowym tygodniem wyzwań na kanapie to świetna okazja na nadrobienie nowości Netflixa. W maju pojawiło się kilka ciekawych propozycji, jednak zwycięzca jest tylko jeden.

Netflix: "Matka" najciekawszym filmem tego tygodnia

Produkcja Niki Caro zaciekawiła użytkowników platformy, którzy tłumnie ruszyli do seansu thrillera. W roli głównej mamy tutaj Jennifer Lopez, która sprawdziła się także jako producentka filmu.

Jako tytułowa "Matka" przemierza zaśnieżone krajobrazy, by chronić córkę przed niebezpiecznym wrogiem. Sama musi jednocześnie zmierzyć się z trudną przeszłością płatnej zabójczyni.

Film przez najbliższe dni nie schodził z podium najczęściej oglądanej produkcji Netflixa. Z pewnością jest na co rzucić okiem.

Dzisiaj komunia córki Katarzyny Cichopek. Poznaliśmy zaskakujące szczegóły

Majowe nowości Netflixa - filmy

Jeśli jednak trzymająca w napięciu produkcja to nie nasze klimaty na niedzielny wieczór, Netflix proponuje kilka nowych "świeżynek". Nie musimy wcale poświęcać wielu godzin na kolejny serial, by zapewnić sobie dużą dawkę rozrywki.

Na liście nowości pojawiła się także polska produkcja "Fanfik". Nowoczesne spojrzenie na młodzież może być dodatkowo pouczające dla wszystkich odbiorców, niezależnie od wieku.

Majowe nowości Netflixa - seriale

Fani lekkich produkcji z wątkami romantycznymi powinni skierować się ku pozycji "XO, Kitty". Jeśli znamy serię "Do wszystkich chłopców, których kochałam" z pewnością kojarzymy postać Kitty, młodszej siostry głównej bohaterki. To właśnie ona przejęła pałeczkę i została narratorką nowego serialu. 

Wśród swego rodzaju spin-offów pojawiła się także propozycja od twórców "Bridgertonów". "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów" przybliża nam przeszłość dobrze znanych postaci z hitu Netflixa. Kilka wątków może nieźle zaskoczyć.

Zobacz zdjęcia:

Netflix.png
Kadr z filmu "Matka", reż. Niki Caro
Netflix (3).png
Kadr z filmu "Matka", reż. Niki Caro
Netflix (2).png
Kadr z filmu "Matka", reż. Niki Caro