Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Pytanie na śniadanie". Czułości Tomaszewskiej i Sikory na planie, wszystko uwieczniono na zdjęciach
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.05.2023 16:19

"Pytanie na śniadanie". Czułości Tomaszewskiej i Sikory na planie, wszystko uwieczniono na zdjęciach

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
KAPiF

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora nie kryją tego, jak wielką sympatią wzajemnie się darzą. Nowe zdjęcia z planu “Pytania na śniadanie” są zaś na to żywym dowodem.

W tym miesiącu gwiazdy świętują czterolecie swojej współpracy. Przez ten czas widzowie zdążyli przywiązać się do charyzmatycznych dziennikarzy, którzy idealnie dopełniają się na ekranie.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora świętują czterolecie

Aleksander Sikora chciał, by debiut w “Pytaniu na śniadanie” Małgorzata Tomaszewska zapamiętała do końca życia. W tym celu w maju 2019 r. wynajął helikopter, który przetransportował go wraz z nową koleżanką do pracy.

- Kręci mi się w głowie na wysokości, wiec przezwyciężyłam swój lęk w imię szalonej wizji mojego telewizyjnego partnera. Dałam się namówić i dzięki Olkowi będę to zawsze wspominać - opowiadała prezenterka w jednym z wywiadów cytowanych przez “Telemagazyn”.

Magda Gessler pożegnała Kacpra Tekielego, wyraziła także współczucie. "Uczucie straty jest mi znajome"

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska nierozłączni

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska to dziś nie tylko para świetnie uzupełniających się nawzajem prezenterów “Pytania na śniadanie”. To również przyjaciele, którzy chętnie spędzają ze sobą czas, również poza pracą.

W mediach społecznościowych znajdziemy zdjęcia ze wspólnych zagranicznych wyjazdów gwiazd. Niezwykłe przywiązanie i silna więź widoczna jest gołym okiem, również na najnowszych zdjęciach z planu “Pytania na śniadanie”.

Prezenterzy "Pytania na śniadanie" nie szczędzą sobie czułości

Na nowych fotografiach z produkcji “Pytania na śniadanie” zobaczyć możemy, że podobnie jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, gwiazdy nie szczędzą sobie czułości, przytulając się, a nawet dając sobie całusy.

Choć można byłoby podejrzewać, że Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mają się ku sobie, nic nie wskazuje na to, by ich relacja wychodziła poza przyjaźń, którą obserwować możemy już od kilku lat.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 1.png
fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 2.png
fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 3.png
fot. KAPiF